Skocz do zawartości

Marzec w Jeziorolandi


Air

Rekomendowane odpowiedzi

41-18 po Lutym ktory zakonczylismy chyba 12-2. Teraz Marzec:

 

02/03 Mavs - W, po porazce z Blazers musza to wygrac

04/03 Kings - W

07/03 Clippers - W

09/03 Kings - W

11/03 Raptors - W

14/03 @ NOH - niech bedzie L zeby nie bylo za pieknie

16/03 @ Rockets - W (albo NOH albo Rockets Loose)

18/03 @ Mavs - L

20/03 @ Jazz - mysle ze albo z Jazz albo z Sonics przegraja, zalezy czy beda zmeczeni narazie daje tutaj L

21/03 Sonics - W

23/03 GSW - W

24/03 @ GSW - L

26/03 Bobcats - W

28/03 Grizzles - W

30/03 Wizards - W

 

10-3 w marcu i na poczatku Kwietnia mamy 51-21 i jest ok. 60 zwyciestw? bedzie ciezko, nie licze na to.

 

Wazne zeby wygrac ze slabymi, raz z Mavs, z Hornets albo Rockets no a jak wygraja z Jazz to bedzie juz bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarzu nie mamy jakiegoś strasznie trudnego więc liczę, na te 10 czy 11 wygranych. Jeduną trudną przeprawę będziemy mieć w tej serii wyjazdowej NOH, Rockets, Mavs, Jazz, ale myślę, że sobie sprawnie poradzimy i będzie git :) Bardzo chciałbym, żeby wygrali z NOH, bo mają w tej chwili tyle porażek co my i dobrze by było im odskoczyć. Myślę, że do kolejnego meczu z Mavs będą zwycięstwa, a później jedna porażka z nimi lub z Jazz, no i pewnie raz wpadniemy w tym dwu meczu z GSW. To tyle patrząc optymistycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz jest dobry- 10 z 15 meczów u siebie. Tak jak napisaliście najbardziej boję się tej serii z mocnymi przeciwnikami.Szkoda,że Andrew nie zdązy na nią wrócić,bo by się okropnie przydał.

51-21- całkiem możliwe,ale coś czuję,że wtopimy jeszcze z jakimiś Bobkami. Ale obym się mylił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b. wazny bedzie poczatek miesiaca. te 5 winow u siebie to mus, najlepiej jak najmniejszym nakladem sil. ale najwazniejsza jest ta seria wyjazdowa. jestem optymistą, przed NO maja 3 dni przerwy, w srodku serii daleko nie jezdza bo po teksasie. z jazz mozna liczyc porazke bo oni u siebie sa prawdopodobnie najmocniejsi w lidze.

 

dobry wariant to 2 porazki, ale jak teraz tak sobie mysle to jest to niemal niemozliwe. a zatem obstawiam 10-3, 9-4, na pewno nie gorzej. zreszta ta druga opcja to jest mooocno pesymistyczna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac nie mam pojecia czego sie spodziewac. przed lutym wszyscy sralismy jak malo kto. ja oczywisc pisalem ze moze byc w symie latwiej niz nam sie wydaje bo to tylko wschod:) malo kto wierzyl:P

 

terminarz jest naprawde bardzo dobry. pisalem jakies 10 dni temu ze jesli nie obejmimy przy tych terminarzach (porownujac suns i nas) przed koncem lutego prowadzenia w dywizji i nie bedziemy mieli przewagi minimum 1-2 meczow to bedzie fatalnie. o dziwo prowadzimy w dywizji. 10 u siebie 5 na wyjezdzie.

 

najgorszy wynik jaki powinnismy osiagnacv to 10-5. wciaz nie wiadomo czego sie nalezy spodziewac po kilku ekipach. a staples center to nie energy solutions. w sumie nei obchodzi mnie jaki bilans osiagniemy. czy to bedzie 13-2 czy 10-5. wzzne jest tylko to zebysmy utrzymali prowadzenie nad phx. wygranie dywizji to priorytet.

 

jedyne co mnie w tej chwili martwi to kontuzje.

koejny mecz gralismy w 8.

wciaz nie wiadomo co z halfpipem. ariza prawdopodobnie wroci przed po, a bynum pomiedzy 20 a 30 marca, zatem to jest jedyne czego sie obawiam. zmeczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja przed meczem z Dal powróże . Tym bardziej ,że jestem bardzo optymistycznie nastawiony głównie dzieki temu ze Ruch wygrał DeRby :) Mniejsza z tym

Troche się obawiam Jazz oraz Hornets więc z nimi postawiłbym L ,ale reszta jest jak najbardziej do ugrania. Co prawda Lakers mieli fatum na takich Bobcats ale z Gasolem juz tak nie bedzie. Jak dla mnie 60 W jest w naszym zasiegu ale wiele od tego zalezy tez to jak bedzie grał Bynum po powrocie bo nie wszystko mozemy ugrac bez niego.

Dzisiaj dosyc wczesnie leci meczyk z Mavedicks ( :x ) więc sobie obejrze. A własnie ciekawi mnie co z tym Fishem jakoś teraz troszke słabsze wystepy notuje cóż moze sie troche "wypalił" :) Ale kto oczekuje od niego az tak wiele. W sumie Derek bardzo mnie zaskoczył swą grą w tym sezonie . Bardziej sie spodziewałem ,że bedzie taki zdziadziały ;] O własnie tym razem co innego - Odom nie no jestem wrecz zachwycony ,że chłop tak się odbudował . Zawsze w niego wierzyłem w koncu to mój idol ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa całkiem nieźle, szczególnie w ataku, bo w obronie dajemy za dużo ponowień i czystych pozycji z dystansu.

 

W ataku ciągle zawodzi mnie Fish. Jest jakiś zirytowany brakiem formuy i czasem za dużo rzuca na siłe. Pasowałoby tez więcej zagrać inside outside, z wykorzystaniem Gasola nie tylko przy wykańczaniu akcji.

 

No i oczywiście Kobe poprawi rzuty wolne. "I'm shooting free throws like crap"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie pamiętam kiedy Kobe ostatni raz tak kiepsko wolne rzucał :shock:

 

Nie jest źle, w obronie Kobe szaleje, ale strasznie nam zbierają te piłki. Panowi zastawiamy ! Fish niestety po raz kolejny się nie może wstrzelić, ale w po jeszcze wszystkim pokaże :) Aha no i nasz duet Kobe-Gasol sobie bardzo dobrze poczynia.

 

Kurde jak ja uwielbiam te reklamy Wade'a z Barkley'em :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nas niszczą na desce, brak Bynuma aż za bardzo widoczny. Gasol ma spore problemy z Dampierem, nie mogę sie doczekać aż wróci na swoją nominalną pozycję. Jak Mavs będą dalej ładować trójki na takim procencie może się zrobić problem.

 

Sasha jest świetny, kolejna dobra zmiana. Ten rzut o tablicę rewelacja ;] Zaskakująco dobrze Luke, zwłaszcza w obronie.

 

Widziałbym jeszcze więcej dwójkowych akcji Gasola z Kobe, ale i tak na razie jest OK, nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ten stary pierdziel juz mi dziala na nerwy. W pierwszej polowie kilka idiotycznych gwizdkow (sytuacja z Lukiem?), a teraz tez nie lepiej. Odgwizdanie out of bonds Odoma gdy ten jest faulowany przez Kidda, albo faul dampiera zakwalifikowany jako normalny (powinien byc flagrant jak nic). Zreszta nie tylko tego dziadek nie zauwazyl, jkak ten pieprzony kutafon dampier podpychal w locie Gasola w 1Q to tez mu uszlo to plazem. Swoja droga to ktos moglby mu oddac i pozadnie go pieprznac w ktorejs z akcji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele co to ma być ? Już dwa flagranty powinny być a nie ma żadnego :evil: No dobre może powinien być jeden, ale tamten wcześniejszy faul też podchodził pod tą kategorię, a teraz jeszcze Odom niby faulował w obronie. Wyglądało jakby się dobrze ustawił, ale głowy nie dam :wink:

 

Kobe ładnie podsumował: " Is it NFL ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę te gwizdki w ostatnich momentach dziwne - np blocking faul on Odom . Jednak odnosnie rzutów wolnych Kobe'go to nie zadna wina Dampiera. Ludzie on ma 3 na 10!! Jakby mi ktos powiedział ze Kobe tak bedzie rzucał wolne to bym chyba mu sie zasmiał w twarz ale to nie jest smieszne. Oczywiscie pewnie to bardziej "wypadek" bo wiadomo ze Kobe nigdy z FT nie miał problemów ale nie wyglada to ciekawie.

BTW ten faul Dampiera z leksza chamski az sie dziwie ze nie FT + starting from bounds... :roll: Przeciez to nawet nie był faul podczas rzutu.

 

EDIT

Tak jak przypuszczałem te FT Kobe'go to taki "wypadek' teraz juz siada czysciutko. Wiec chyba juz nie powinno byc z tym problemów.

Ile juz fauli ma ten gnój Dampier(d) ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufa, co sędziowie odwalają w tej kwarcie, to jakaś masakra. Dampier powinień siedzieć na ławie od kilku minut z czterema faulami, w tym jednym flagrantem. Mavs w ogóle grają dość nieczysto, sędziowie im na to pozwalają.

 

Tak czy inaczej, gramy do dupy.

 

 

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do przydatności Kidda w Dallas, to niech spojrzy na statystyki Dampiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna sie kurewskie sedziowanie...Dampier Kobiego juz tak podkurwil ze sie nie moze skupic na wolnych.

ladniej i tym samym oddajac prawde bym nie napisal.

 

ale widac ze kobe wyluzowal i trafia.

 

niby mamy wiecej FT ale ich powinno byc jeszcze wiecej. ja nie wiem jak mozna nie gwizdac albo smiesznie gwizdac... bavetta out... to bylo zalosne w 3 kwarcie...

 

odom w ataku nic ale w obronie widac ze sie stara i nie odpuszcza

 

lets go lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje w końcówce.Kobe wziął na siebie już grę. Nie rozumiem dlaczego nie faulowali kiedy dallas nie mieli już czasu i dali okazję do rzutu za 3 dirkowi.]

no i czeka nas dogrywka. W ostatniej akcji mogli poszukać innego rozwiązania. Oczywiste było że zagrają na kobego. No ale nic. Najbardziej szkoda mi ,że nie faulowali wcześniej Kida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.