Skocz do zawartości

Playoff 2018 -Pierwsza runda na Zachodzie- Thunder-Jazz


ely3

  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii

    • Jazz w 4
      0
    • Jazz w 5
      3
    • Jazz w 6
      16
    • Jazz w 7
      10
    • Thunder w 4
      2
    • Thunder w 5
      4
    • Thunder w 6
      11
    • Thunder w 7
      4


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest pierwszy przypadek w historii, że dobrze ułożony i prowadzony zespół bije zlepek indywidualności. To nie znaczy automatycznie, że te indywidualności nie potrafią grać w kosza. Także jeżeli ktoś uważa, że Paul George daje ciała robiąc 27 ppg na wysokiej skuteczności, bo brzydko wygląda i nie trafia w ważnych momentach, to chyba go pomylił z LeBronem Jamesem albo innym Durantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jeszcze dodam, że seria trwa. Równie dobrze (chociaż mało prawdopodobne w siuś) RW może w najblizszym meczu zagrać 45-10-10 i PG powtórzyć 1. mecz i robi się nagle 3-3.

 

Poczekajmy jeszcze chwilę.

To prawda historia widziała już jak się przegrywa mając 3-1 prowadzenie

 

@ Jendras

 

Thunder ma dwóch liderów. I RW jest może ułomny ale szarpie i próbuje grać i ma PG który gra tylko wtedy jak Jazz ma spora przewagę a jak mecz jest na styku to jest mega pasywny

 

Zastanów się czy chcesz mieć gracz który będzie Twoim g2g czy gracza który się budzi jak już jest po meczu? Bo George w tej chwili jest tym drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczu nie widziałem, ale jak ktoś będąc pasywnym dostaje 12 osobistych to strach pomyśleć ile miałby będąc aktywnym.

nie doczytałeś, był tyle na linii, bo "dostawał" gwizdki

 

dodatkowo polecam temat o Thunder i ten po podpisaniu Melona, kapitalna lektura

 

http://www.e-nba.pl/topic/5668-melo-w-okc/

 

"gdy już w październiku wygrywasz nagrodę GMa roku"

 

;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doczytałeś, był tyle na linii, bo "dostawał" gwizdki

 

dodatkowo polecam temat o Thunder i ten po podpisaniu Melona, kapitalna lektura

 

http://www.e-nba.pl/topic/5668-melo-w-okc/

 

"gdy już w październiku wygrywasz nagrodę GMa roku"

 

;)

Doczytałem tylko nie spotkałem sie jeszcze z przypadkiem dostawania gwizdków za pasywność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem tylko nie spotkałem sie jeszcze z przypadkiem dostawania gwizdków za pasywność.

Ale doczytałeś fragment że George w kluczowym momencie meczu był pasywny

On przecież duża częśc agresji miał jak było po meczu i Jazz prowadziło +15. Jak zszedł RW za 4 faul to chyba ani razu nie zaatakował kosz Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to był piękny mecz.

 

Rubio miał problem z minięciem nabuzowanego Russella, atletycznie to jednak inny poziom, więc użył jedynego mięśnia, którego Russell nie ćwiczył, mózgu.

 

Zagotowany George odpychający Inglesa, piękny obrazek, Joe tylko wygląda jak Kudłaty ze Scooby Doo, facet ma jaja większe niż całe big3 OKC choć to RW z PG eksponują tę część przed całym światem.

 

Kolejny piękny kadr, jak gdzieś w połowie 4 kwarty, plus 20 dla Jazz, a Russell tłumaczy Adamsowi jak dojadą Jazz w nastepnym meczu ( oczywiscie to tylko domysły z mojej strony) a ten patrzy tylko smutnym wzrokiem w głąb boisku. On już wie, że OKC stoją krok nad przepaścią..

 

Nie można jeszcze skreślać Thunder, indywidualne umiejetnosci RW i PG w kazdym momencie moga sie ujawnic, a druzyna zazebic i Jazz wcale nie bedzie łatwo, na szczescie G5 juz niebawem, a nie jestem pewny czy po takim oklepie, gdzie OKC wyszło naprawde nabuzowane i ten testosteron kapał na parkiet zamiast potu tych chłopaków, morale tej druzyny, nie wspominajac o psychice, maja szanse stawic sie na mecz w Oklahomie. Wierze, ze nie.

 

Brawo Jazz, to byl jeden z najpiekniejszych meczow w tym sezonie w waszym wykonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoolifan : możesz rozwinąć na czym polega to jego stawienie się w tej serii?

 

Po prostu jako jedyny z BIG3 (heh) gra to, czego można byłoby się po nim spodziewać. Niewątpliwie mocno rozczarowuje w obronie, ale w ataku jest pierwszą opcją zespołu i jedynym zawodnikiem, który stanowi dla obrony Jazz większy problem. Westbrooka wyłączają świetnie, Melo jest fatalny, a Adams przy tak ustawionej defensywie jest po prostu non-factorem.

 

Generalnie ja nie chciałbym wchodzić w bardzo szczegółową polemikę i przerzucanie się poszczególnymi akcjami, bo serię Jazz - Thunder ze względu na późne pory rozgrywania meczów oglądam zazwyczaj kątem oka z powtórek, robiąc zupełnie co innego. Napisałem co uważam i ze swojej strony na tym zakończę temat, bo takiej analizy jak Ely na pewno tu nie rozpiszę :smile:

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://sports.yahoo.com/mitt-romney-heckles-russell-westbrook-gets-foul-trouble-jazz-thunder-game-043005033.html

 

to w sumie nawet lepsze :P

Ciekawe czy Silver będzie miał na tyle jaj żeby zawiesić zerowego

Okla jest w sumie skompromitowana, niezależnie od przebiegu serii, bo cały sezon ssali jaja

ssali to i ssać będą dalej dlatego raczej można sobie dać spokój z tym gadaniem, że seria się nie skończyła, jeden mecz to może i wygrają, jak pg i brick będą trafiać a Spida ceglić ale ciężko uwierzyć żeby jeszcze byli wstanie wyciągnąć tu wynik czy nawet doprowadzić do g7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego pojąć w jakim stanie się znajdowałem, że obstawiłem 4:2 dla OKC. Russa uważam za typowego grajka w RS, który potrafi tylko niszczyć team. Melo od dawna jest skończony. PG13 już się zastanawia dokąd pójść latem. Utah zaś to kolektyw z odrodzonym Rubio(w końcu jest zagrożeniem w O) Ostatni raz dałem się nabrać na atletyzm R.W.

Donovan Mitchell >R(IP)W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego pojąć w jakim stanie się znajdowałem, że obstawiłem 4:2 dla OKC.

zapewne w nienajlepszym ;)

 

I chyba jeszcze technika pomeczowego.

Jak on się po tym pozbiera to nie wiem.

ale po tym techniku czy tych 10 tysiach :P myślę że najgorzej to się pozbierać po wspólnej grze z anthonym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna Westbrooka krytykowac, ale gosc chce, George definitywnie nie chce, jak ktos gra w kosza to takich wlasnie ludzi nie chce sie na boisku, biegajacych flegmatycznie nie broniacych, pokazujacych zero zaangazowania, odechciewa sie grac/ogladac

 

Rubio bardzo ladnie westbrooka wypykal faulami co nie zmienia faktu ze Westbrook go mocno ograniczyl, w ataku staral sie szarpal, George nawet Inglesa nie moze minac, jedna akcja 10 sek kozluje probuje minac inglesa na lewa potem na prawa dwa razy sie nie udaje jest kompletnie zamkniety,  oddaje pilke do Russella przy 4 sek na shot clocku, czego tu oczekiwac? Melo zwloki, co prawda w obronie nie widac az tak jego ograniczenia, bo robi powiedzmy na prawde dobra robote na Favorsie biorac pod uwage roznice wzrostu, budowy, etap kariery

 

ogolnie rzuca sie w oczy za malo gry Granta, Abrinesa, gdzie jest Patterson? zero impactu, sladowe ilosci minut

 

nie przekreslalbym tej serii, bo nie wierze w jazz z dwoch powodow, jak ograniczasz Rubio i Mitchella to kto tam rzuci 100 punktow? Pare wjazdow Exuma nie wystarczy, a czuje ze okc moze to rozkminic, wygrana u siebie statement na wyjezdzie, i g7 jazz w roli underdoga, bardzo mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.