Skocz do zawartości

Playoff 2018 -Pierwsza runda na Zachodzie- Thunder-Jazz


ely3

  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii

    • Jazz w 4
      0
    • Jazz w 5
      3
    • Jazz w 6
      16
    • Jazz w 7
      10
    • Thunder w 4
      2
    • Thunder w 5
      4
    • Thunder w 6
      11
    • Thunder w 7
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Jazz rozjezdzalo ale 5faul Goberta. Favors ma problemy z faulami i nagle pierwszy raz pomalowane sie otwarło niczym Morze czerwone. Do tego momentu mecz wygladał standardowo.. Jesli wysocy Jazz unikna fauli to mecz nr 6 powinien być do przodu

szkoda że Snyder przypomniał sobie tam późno o tym że ma na ławce kogoś takiego jak Ekpe, ogólnie te jego meczowe adjustments są raczej du d. jak nagle coś zaczyna się pierdzielić to chłop siedzi i za cholerę nie wie co zrobić, choćby rywal miał taką serię jak okc w tym meczu. Gob pokazał że niema jaj, datego Spida będzie liderem, żeby chociaż ten drugi pokazał że ma mózg jak ekipie nie idzie wtedy będę spokojny :) 

 

Tak czy siak ja tam dalej jestem spokojny o wynik, zapodałem 4-2 na początku serii i tak będzie, nie bądźta ludziska jak chorągiewki :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz się zdziwiliśmy jak typowałeś Sixers-Heat.

Jakoś ucichłeś od momentu wpierdolu jaki dostali Heat ;]

 

Taa. Już nas do buka wzywał, żebyśmy obstawiali na Heat :D. W ogóle Vice to chyba trochę taki troll forumowy, bo cały czas jakieś kwasy rzuca. Wczoraj np. napisał historię o tym jak Love był kiedyś alpha dogiem, ale się zestarzał i przestał być, lol. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz się zdziwiliśmy jak typowałeś Sixers-Heat.

Jakoś ucichłeś od momentu wpierdolu jaki dostali Heat ;]

po prostu jeszcze nie zagładałem tam do wątku od ostatniego wpisu, a nie że ucichłem ;] świetny post napisałeś o Simmonsie, tak na marginesie bo czytam właśnie.

 

By nie robić off topu - to oprocz Westbrooka trzeba przyznać, że swietny mecz rozegrał PG. 

a cała ławka OKC - CAŁE 10 PKT... masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczenie do tego comebacku może być bardzo kosztowne dla Jazz.

Thunder wyglądali jakby wybierali w głowach miejsce na ryby i przynęty.

 

A tak w G6 mogą zdarzyć się dziwne rzeczy.

 

Nie zdziwi mnie żaden rozwój wypadków w tej serii.

Aż się prosi powtórkę z historii Clippers - Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



Aż się prosi powtórkę z historii Clippers - Rockets.

A jakaś przesłanka na której opierasz to życzenie?

Bo jeśli Thunder do zwycięstwa potrzebuje wydumanego gospodarskiego gwizdka jak ten 4 Goberta i do tego kosmiczny jak na jego możliwości mecz Westbrooka z dystansu to jakoś nie widzę Thunder wygrywającej jeszcze dwa mecze

To raczej mało realne by wysocy Jazz dostali 4 gwizdki w 4 minuty jak to się stało na poczatku drugiej połowy a potem Gobert 5 ledwo wszedł na parkiet 3 minuty później

Thunder wygrało mecz nr 1 bo George trafił 8 na 11 za 3 co bylo aberracją nie do powtórzenia

Dziś wygrali bo Westbrook trafił 5 na 9 za 3 co też jest aberracją. A i tak jakby Gobert nie zszedł za te szybkie faule na początku 3 kwarty to by pewnie to nie pomogło

W Salt Lake City sędziowie nie będą nagle rozdawać wysokim Jazz tylu gwizdków więc mimo wszystko jestem spokojny. Choć mimo wszystko nie spodziewałem się takiego powrotu Oklahomy


https://twitter.com/twitter/statuses/989372638391816192
 

A tu jest te mityczny 4 faul Goberta od którego się wszystko zaczęło. To nawet nie jest fantomowy faul tylko kompletnie wydumany

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez Ely tak nie zrzucaj juz na sedziowanie, w druga strone tez byly zle gwizdki, i nie, nie bede teraz szukal. Pamietam tylko faul #3 w G4 Westbrooka na Rubio.

Ogólnie akuat ta seria wydaje sie byc sedziowana bardzo rowno.

 

Przejebany ten comeback. Btw, na ochłodę fanów Jazz dodam, że zanim Jazz doszli na 71-46, to Joe Ingles wyglądał jak All-nba team caliber, a aż tak dobry nie jest, ani JR Crowder nie trafi już drugi raz 6 trójek. Także comeback dość szalony, i Westbrook w końcu zagrał jak na niego przystało [a w pierwszej połowie było dość dramatycznie, jak Adams mu stawia zasłonę to Gobert nawet w ogóle się do Westbrooka nie zbliżał, i to nie raz czy 2 tylko taki mieli plan na niego ---- tu Kubbas piję do Ciebie, bo wczoraj pisałeś że 'Jazz wyłączyli pick'n'rolle' ale to w zasadzie Westbrook, który  G1-G4 miał 37% z gry i 21% za 3 sam je sobie wyłączył, bo jak nie musisz prawie w ogóle kryć ball handlera, zanim ten wchodzi do trumny, to nie problem wyłączyć takiego pick'n'rolla], ale też zanim do tego comebacku doszło, to Utah grało sporo ponad stan faktyczny. 

 

Także ten, niech zwycięży lepszy : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak moim faworytem jest gdy Adams sfaulował RW a gwizdneli przewinienie zdaje sie Gobertowi w g3, i to był kosmos dopiero.

 

Choc ten widmo faul Goba na Melo tuz za nim

 

Niemniej, nie ma co winic sedziow, jak sie przegrywa prowadzac 25, to jeden geizdek, nawet jesli po meczu wiemy ze byl kluczowy, nie jest wytlumaczeniem.

 

G6 musimy wygrac i wierze, ze tak bedzie, bo jestesmy duzo lepszym zespolem i czas to udowodnic.

Faul gwizdnęli O' Nealeowi, ale faktycznie Russ dostał po łapach od Adamsa. Zresztą jest tu jeden gość wyznający teorie spiskowe dotyczące sędziów. Zapalony fan Rox & Cavs, to on prawdopodobnie przekonał Irvinga, że Ziemia jest płaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rw

 

Przecięz Ingles od  mniej więcej od powrotu Goberta gra jak TOP 5 3&D tej ligi. Świetnie podaje. Ma najlepszą skuteczność za 3 w tej lidze- i bardzo dobrze broni

 

Akurat jego gra w tym meczu była normą. Nienormalnie słabo to on grał w meczach nr 1 i 2

 

Co było na plus to Jae Crowder ale do pewnego momentu bo jak potem uwierzył w siebie i zaczął walić trójkę za trójkę to nie pomół Jazz

Ja wiem że był w sztosie ale 14 trójek od Jae Crowdera w meczu nr 5 to jest akurat coś co średnio chciałbym oglądać

 

Dziś zobaczymy czy Mitchell jest bucem czy tak pewnym siebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez większość spotkań Jazz była lepszym zespołem i zasłużenie prowadzili 3-1. Tak jak na chłodno myślę o tym comebacku to Donovan być może przez przypadek znalazł coś co będzie odpowiedzią na Jazz.

Posadzenie Melo na ławie. Faule faulami, ale dzięki temu powrotowi Thunder mogą się ożywić i wyszarpać zwycięstwo w SLC. Pytanie tylko czy Billy ma dość jaj by posadzić Melo na ławie.

 

Za kilkanaście godzin sprawa się wyjaśni w sumie to mogli by wygrać i będziemy mieli G7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez większość spotkań Jazz była lepszym zespołem i zasłużenie prowadzili 3-1. Tak jak na chłodno myślę o tym comebacku to Donovan być może przez przypadek znalazł coś co będzie odpowiedzią na Jazz.

Posadzenie Melo na ławie. Faule faulami, ale dzięki temu powrotowi Thunder mogą się ożywić i wyszarpać zwycięstwo w SLC. Pytanie tylko czy Billy ma dość jaj by posadzić Melo na ławie.

 

Za kilkanaście godzin sprawa się wyjaśni w sumie to mogli by wygrać i będziemy mieli G7.

Zgadzam się - jak Donovan ma jaja, to odsunie Melo na bok i zacznie grać bez niego w podstawowym składzie solidnie limitując mu minuty. Tylko, czy coach ma te jaja i jest gotowy to zrobić, by dać prawdziwą szansę Oklahomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno donovan zbenc***e melo , zwlaszacza jak jego dwa podstawowe asy bede cold as ice, co im sie w tej seri czesciej zdaza sie niz hot as fire. jesli chlopaki beda gorace to moze donovan da odpoczac melo w drugiej polowie.

 

donovan mysli ze z melo jest jak z jrem i w koncu zrobi 8-10 za 3 tylko nikt nie wie kiedy - dzisiaj jutro za rok ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.