Skocz do zawartości

Wyścigi, wyścigi, wyścigi - czyli najciekawsza końcówka RS w historii?


january

Rekomendowane odpowiedzi

Macie gdzieś rozpiskę Wschodu?
1-2 - wiadomo
​3. seed - Sixers i Cavs wygrywają wszystko - Sixers; Sixers przegrywają jeden mecz i Cavs wygrywają wszystko - Cavs; Sixers i Cavs przegrywają 1/2 mecze - Sixers

5. seed - Pacers

6. seed...

 

Heat 43-37: OKC, Raptors (30-21)

Bucks 43-37: Magic, Sixers (26-24)

Wiz 42-38: Boston, Orlando (27-23)

 

Wszystkie mają 2-2 między sobą.

 

To jest w pewien sposób równie ciekawe co walka o playoffy na Wschodzie, bo każdy będzie chciał wylądować na 7. miejscu.

 

Heat mają tiebreakera z Wizards o wygranie dywizji i najlepszy bilans w konferencji, więc są w najgorszej sytuacji.

 

Bucks muszą przegrać oba mecze i liczyć, że oba spotkania przegrają Wizards - jak wygrają jeden mogą wypaść na 6. miejsce, jak wszystko przegrają i Wizards wygrają jeden to spadają na 8. miejsce.

 

Wizards mają ostatniego dnia mecz z Orlando i mogą o wszystkim decydować - przegrywają z Heat dywizję i mają lepszy bilans w konferencji od Bucks.

 

TYLE ŻE Bucks mają pick protected 17-30, więc 6 seed powoduje że zachowują pick. Ale nie wiadomo czy Giannis nie dostanie wolnego na te dwa mecze.

 

TYLE ŻE nawet chcąc przegrać (Bucks/Wizards) nie jest powiedziane, że to zrobią, bo Orlando mogłoby wypaść z top5 lottery.

 

Już nie wspominając, że jeżeli Bucks będą chcieli wylądować na 6. miejscu to możliwe, że będą musieli pokonać Sixers w b2b, ale jak ich pokonają, to na 3. miejscu lądują Cavs. :D

 

Jeżeli ten 7. seed jest tak istotny, to Heat przegrają dzisiaj z Thunder, a Bucks z Magic.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jednym słowem. Nie będę tego analizował. Po prostu usiądę wygodnie i będę się delektował tą końcówką RS co i Wam Szanowni Forumowicze zalecam.

 

Co najwyżej mogę się założyć o jakieś 50 pln że z zachodu wypadną baryły. Dlaczego one? Bo tak mi się wylosowało z 5 kartek :D.

 

Nawet wschód który się wydawał "wyjaśniony" bo w końcu 8 pewna jest ja pierdziu must to watch bo każdy z 6-8 chce być na 7 aby na wyrżniętych Celtów trafić. TYLE ŻE ( patrz wyżej BMF ;) ) Bucksom o jakiś pick chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że Cavs wygrają dwa mecze z Knicks, a Sixers przegrają z Bucks, wtedy Cavs mając tiebreakera są 3.

 

Szanse na serię Sixers-Bucks nie są takie małe - Miami przegrywa z Thunder i Raptors (realne), Bucks wygrywają z Orlando i przegrywają z Sixers (realne), a Wizards przegrywają z Bostonem lub Magic (realne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w jakim banku Ty kase trzymasz? CLE wygrywa 2, PHI przegrywa 2 i wtedy masz IND-PHI w pierwszej rundzie.

Taa, właśnie po to Philladelphia się tak wysilala w ostatnich tygodniach, żeby przejebac w dwóch ostatnich meczach HCA nad Cleveland. Bądźmy poważni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Jeśli Cavs skończą na 4 miejscu będzie to pierwszy raz od sezonu 2007-2008 ( 10 lat, lol ) kiedy drużyna LBJ nie będzie "na pudle" w konfie. Czyli od czasów ostatniego misia dla Celtów a do ligi przyszli m.in. wtedy Derrick Rose, Kevin Love, czy Westbrook a Durant dostał ROTY.


Taa, właśnie po to Philladelphia się tak wysilala w ostatnich tygodniach, żeby przejebac w dwóch ostatnich meczach HCA nad Cleveland. Bądźmy poważni.

 

Już nie takie rzeczy NBA widziała. Np tak wysilającą się drużynę NBA która w finale prowadziła 3:1 a i tak wyebała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko PO to zupełnie inna para kaloszy, tam dopóki nie przegrasz po raz czwarty, to jesteś w grze. Zupełnie inny ciężar gatunkowy maja te mecze.

No i Bucks to najbardziej soft zespół jaki zagra w PO, nawet biorąc pod uwagę że Toronto może odstawić coroczna szopke, więc nie wierzę w taki obrót spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko PO to zupełnie inna para kaloszy, tam dopóki nie przegrasz po raz czwarty, to jesteś w grze. Zupełnie inny ciężar gatunkowy maja te mecze.

No i Bucks to najbardziej soft zespół jaki zagra w PO, nawet biorąc pod uwagę że Toronto może odstawić coroczna szopke, więc nie wierzę w taki obrót spraw.

 

Zara zara wiem że poniedziałek i ciężko u mnie z myśleniem ale czy ja właśnie przeczytałem że mecz o 3 seed w RS jest ważniejszy niż finał NBA?

 

Bucks soft?

 

A słyszałeś o Wizards? Od powrotu księcia Walla nieciekawie wyglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara zara wiem że poniedziałek i ciężko u mnie z myśleniem ale czy ja właśnie przeczytałem że mecz o 3 seed w RS jest ważniejszy niż finał NBA?

 

Bucks soft?

 

A słyszałeś o Wizards? Od powrotu księcia Walla nieciekawie wyglądają.

Z tymi Wizards to się zgodzę, faktycznie fujary.

 

Buck, oczywiście że są soft.

 

Co do reszty to się chyba nie zrozumieliśmy. Ale faktycznie w przypadku 76ers, mecz o 3 seed ma duże znaczenie, bo daje im przewagę nad Cavs, a nawet ta przewaga nie da im pewnie zwycięstwa nad LeBronem, więc dyskusja o ich finale NBA jest nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest?

 

Jeżeli dziś Denver przegra, a Minnesota wygra to mimo zwycięstwa na koniec Nuggets i tak przegrywają z Minnesotą rywalizację o PO?

tiebreaker 2:2

Denver 46:36

Minnesota 46:36

 

Obie drużyny mają starcia w dywizji 9:7, a w Konfie Denver 28:24 < Minnesota 33:19.

Czyli Denver musi liczyć dziś na Memphis i na siebie dziś i w ost meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.