Skocz do zawartości

Wyścigi, wyścigi, wyścigi - czyli najciekawsza końcówka RS w historii?


january

Rekomendowane odpowiedzi

Relaks, przecież żartuje. 

 

Druga runda też nie jest zła, nawet jeśli wróci kurczak, i OKC przegra, to powinni trochę ich przeczołgać, przed finałem z brodaczem i spółką. Ale i to jeszcze nie jest pewne. 

Jeśli rywalem Golden będzie ktoś z pary Jazz-Thunder to jestem pewien że w Golden będzie marzyło o Westbrooku

 

Golden oba mecz w Salt Lake przegrało różnicą 70 pkt i były to 2 największe porażki w tym sezonie - Od przyjścia Duranta oni nie mieli tak wysokiej porażki (29 na inauguracje ze Spurs chyba było największe a 40 to chyba nie mieli od 2014/15). A z Jazz dwukrotnie zostali nie wiem jakie słowo jest najlepsze ? Zanihilowani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely a nie bierzesz pod uwagę, że te ostatnie spotkanie Warriors mogli specjalnie przegrać, żeby uniknąć Thunder w 1 rundzie? Bo w przypadku wygranej możliwe było kilka takich wariantów, w przypadku przegranej nie.

Nie przesadzaj. Szans na to bodajże już nie było przed tym meczem 

 

Utah to strasznie niewygodny matchup dla GS szkoda tylko że najwczesniej spotkają się jak tamci już będą w pełnym składzie (lub w WCF :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rywalem Golden będzie ktoś z pary Jazz-Thunder to jestem pewien że w Golden będzie marzyło o Westbrooku

 

Golden oba mecz w Salt Lake przegrało różnicą 70 pkt i były to 2 największe porażki w tym sezonie - Od przyjścia Duranta oni nie mieli tak wysokiej porażki (29 na inauguracje ze Spurs chyba było największe a 40 to chyba nie mieli od 2014/15). A z Jazz dwukrotnie zostali nie wiem jakie słowo jest najlepsze ? Zanihilowani?

Cavs jakoś niedawno przegrało z kimś 0:4 w RS ,żeby potem w PO wygrać 4:0.  To były jakieś sieroty, nie wiem czy nie BKN, ale to pokazuje co znaczą wyniki w RS. OKC ma zdecydowanie wyższy sufit niż Utah, i nie sądzę żeby ktoś wolał spotkać się z nimi, niż z Utah. Z całym szacunkiem dla Jazzmenów, bo faktem jest, że potrafią krwi napsuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma sensu stawiać na Grizzlies?

 

Z roboty wracam i nie wiem co się dzieje, że nagle Thunder nie mogą trafić na Warriors.

z tego co rozumiem, mają mecz do rozegrania jesli teraz skończyłaby się liga to byli by 7

a tak to albo wygrają i bede minimum 6 albo przegrają ale Minny lub Denver wygra i bedą oni na 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bylo juz tak kiedys zeby do ostatniej kolejki nie bylo juz zadnej pewnej pierwszej pary ?

 

Może 2014/2015?

 

Nie mogę sobie przypomnieć, a sprawdzać dokładnie nie mam czasu jak to wyglądało przed ostatnią kolejką. Na pewno GSW miało pewny spot i Portland 4 seed ( działał jeszcze system wygranego dywizji ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 2014/2015?

 

Nie mogę sobie przypomnieć, a sprawdzać dokładnie nie mam czasu jak to wyglądało przed ostatnią kolejką. Na pewno GSW miało pewny spot i Portland 4 seed ( działał jeszcze system wygranego dywizji ).

 

 

wielokrotnie o tym mialem pisac ale jakos nigdy sie nie udalo - ogolnie 14/15 byla tez przejebana koncowka i ostatniego dnia, po meczach ostatniej kolejki Rockets wbili bodajze z 6 na 2 czy cos kolo tego, a spurs spadli z 2 na 4..... wartosci przyblizone :) . ale potem mialo to olbrzymi wplyw na dalszy przebieg PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Nie ma takiego układu, który dałby OKC 7 miejsce. 

 

https://mobile.twitt...7704320/photo/1

Jeżeli OKC przegra z Grizzlies a Nuggets wygrają z T-Wolves to OKC będzie mieć  47W i Nugets 47W to wtedy liczy się Head to Head winning percentage. OKC z Nuggets wygrali 3 razy i 1 raz przegrali czyli jest 75% na korzyść OKC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Game 7 walczymy o po a taka nuda że pi****le wyłączam to w ogóle ta Minnesota jest nie do oglądania teague pseudo rozgrywający tibs bez jednej zagrywki w ataku towns który na każdy rzut musi pracować jakby był o głowę niższy od każdego a nie wyższy, same złe fity panie idź pan w c*** odpalam westbrooka może jebnie 20 zbiórek

 

Jeszcze Ci kibice w minnesocie co by nawet nie stekneli jakby lebron zabrał swoje talenty na ich hale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.