Skocz do zawartości

Luty, Luty, Luty bilans Lakers zepsuty..


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers postąpią dość głupio jak nie zatrzymają jednak Mbengi. Nie będzie ich to przecież wiele kosztować a Bynum wróci dopiero jak dobrze pójdzie za miesiąc, Mihm nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie się do czegoś nadawał więc DJ powinien zostać, nie zawadzi mieć go jako zabezpieczenie. Trzymają nie wiadomo po co tego Karla, nie wiem czy on robi za maskotkę drużyny czy jak bo pożytku z niego nie mają i trudno oczekiwać by mieli.

Oczekujemy dużo po powrocie Bynum'a, a wszystko może okazać się nie tak różowe. Długa przerwa - nie wiadomo w jakim stopniu będzie to Drew z początku sezonu.

z tym jest o tyle dobrze, że nawet gdyby Drew powrót do formy zajął więcej czasu to dzięki pozyskaniu Gasola nie będzie to aż tak istotne bo tak czy inaczej mamy tą drugą opcję i nawet gdyby Bynum pełnił z Odomem wymiennie rolę tego trzeciego czy czwartego damy radę. Nie ma się co jednak przejmować na zapas w końcu nie była to kontuzja wymagająca interwencji chirurgicznej więc myślę, że powinien szybko wrócić do formy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2 odnośnie grania Gasola na PF IMO powinno być BDB z resztą widziałeś mecz z Orlando i jak mu Jumperek siedział :)

Wiadomo, że nie zawsze tak może być, jednakże Gasol to Gasol, czyli pewny gracz na poziomie ALL-Star, więc nie martwił bym się odnośnie jego. Z resztą to szalenie wszechstronny i pracowity gracz, więc spokojnie sobie poradzi.

Ciekaw jestem powrotu Bynuma i nie mogę się już go doczekać.

 

A co do DJ Mbengi, ten gość koniecznie musi być w naszym składzie. :D Wypowiedziałem się już co myślę o tym graczu(na poprzedniej stronie) i przy obecnie jednym Centrze(Pau) potrzebujemy kogoś kto da odpocząć Hiszpanowi.

Z resztą na Mihma nie ma co liczyć, więc dobrze by bylo podpisać MBenge za minimum na PO w koncu, mięso armatnie do fauli też jest potrzebne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza najbardziej ewentualna rezygnacja z Mbengi. Goscia wole duzo bardziej niz Mihma, ktos gdzie tutaj dobrze napisal - taki dwa razy wiekszy Turiaf ;-) Nie daje duzo pktow, nie daje duzo zbiorek, malo co w ogole daje (:P), ale na wypadek gdyby grubemu zachcialo sie w PO cos tam pograc, to DJ bylby jak znalazl. W ogole facet mam wrazenie moze byc bardzo przydatny nie tylko do faulowania. Staremu Shaqowi moze ustac, do tego da odpoaczac Bynumowi no i co wazne da nam wiecej cm ktorych przeciez wcale tak duzo nie mamy (Turiaf, Gasol nominalni PFs). A zatem nie tylko mozna ale wg mnie trzeba zatrzymac Mbenge, bo daje nam jeszcze głębszą głębie skladu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zatem znajomości języka ale sam tu nie jesteś a nie każdy ogląda i być może taka informacja jest dla niego jakąś ciekawostką

ej wyluzuj ja nic nie mowie zlego ze to napisales czy co :) po prostu napisalem posta tak jak ty :)

 

Sasha the machine dzisiaj jest:D 10 pkt bodajrze niezly poczatek :) oby wiecej takiego Sashy :D rosnie rosnie nam shooter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszego Sashy pasują mi dwa zdania

"Are You Kiddin' Me!?"

"I can't Believe what I see!"

Widzieliście ten wjazd !? :PPP

No racja... Jednak jestem ciekaw co pokaze dalej dlatego się wstrzymuje. W niekórych momentach nasza obrona z leksza daje... ciała.

BTW nie spodziewałem się ,że Heat AŻ tak się polepszy po zyskaniu Mariona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manhatan, jemu rzadko sie zdarzał taki początek :D

więc za sam początek należą się mu brawa:D

 

Odnośnie gry Miami grają nadzwyczaj ... dobrze

Marion im strasznie dużo dal nie tylko umiejętnościami ale i swoją energią:D

Głupio by było jakby zrobili sobie dwucyfrową liczbe zwyciestw akurat z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasha rewelacja. Rzuca, trafia, broni, wchodzi pod kosz. Inny gracz niż rok temu. Jak na contract year przystało ;]

 

Heat up tempo wyraźnie służy, Marion dobrze i szybko się wpasował w ten zespół, nawet J Will jakoś wygląda. Ale nasza przewaga nie jest wyższa tylko z powodu lenistwa, tak jak powiedział Phil. Rozumiem że Heat to nie Suns, ale do obrony trzeba wracać "troche" szybciej

 

PS Już wiem komu bym nie dał za cholerę rzucać buzzera w ostatniej akcji meczu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym miał jakies zastrzezenia ale wydaje mi się ,że jakos dzisiaj ten Gasol niemrawy w porównaniu do poprzednich spotkan. Nasza obrona pozostawia wiele do zyczenia co z tego ,że Lamar z kims tam jeszcze zapierdziela zeby wrócić jak i tak reszta jest na drugiej połowie...

I odnosnie Sashy nie kryję emocji ,że mnie gosc zadziwił jednak chciałem się znowu nie tak nie podniecac ,bo jesli się wypali to na marne bedzie cos w stylu go sasha ;]

 

Ten "charge" Kobe'go na Wadzie nie mam pytan :lol: A i jeszcze jedno niech Luke sobie sie w koncu obudzi bo tragicznie się oglada to co on wyprawia wejdzie na kilka minut i wyglada to tragicznie mimo iz to tylko krótki czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle nie jest, ale nasza gra jakoś tak strasznie chaotycznie wygląda i później są takie głupie straty :? Aż się dziwię, że w box score jest ich taka mało ilość, bo wydawałoby się, że było ich trochę więcej.

 

Sasha i Kobe grają bardzo dobrze, do tego Gasol i Lamar coś tam gra więc raczej innego wyjści niż zwycięstwo nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie to ze prowadzimy tylko 4 punktami. miami sa strasznie nieobliczalni. ale jak przycisniemy i niepozwolimyim biegac to powinno bycdobrze.

 

luke walton mnie zalamuje....

natomiast sasha... pokazuje ze warto bylo zainwestowac w jego koszulke:)

rzuca i trafia i to ma robic.

 

kobe w 2 polowie pewnie bedzie hcial byc bardziej widoczny.

jedyne co mnie smuci to to ze zagrali troche tak bezjajowo. zbyt na luzie. mam na dzieje ze w 2 polowie to poprawia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.