Skocz do zawartości

Luty, Luty, Luty bilans Lakers zepsuty..


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny frajersko przegrany mecz. Mogło być 5-0 w dotychczasowych meczach wyjazdowej serii, jest 3-2. No trudno.

 

 

Generalnie mecz taki sobie. Publiczność w Atlancie tak jakby jej nie było. Zabrakło trochę energii, chłopaki wyglądali na trochę zmęczonych, zwłaszcza przy atletycznych i wybieganych przeciwnikach. Zabrakło atletyzmu Bynuma i Arizy. Horford skakał nam nad głowali, Hawks walili dunk za dunkiem, w dodatku pod koniec meczu włączył się Lue (jak ja lubię, kiedy jakiś rezerwowy-były-Laker rozgrywa mecz sezonu przeciwko nam) i wdupsko.

 

 

Tak czy inaczej, mecz był do wygrania. Prowadziliśmy przez większość spotkania, ale znowu spapraliśmy końcówkę, co jest bardzo niepokojące. Fisher i Odom pudłują po jednym wolnym, Kobe wkozłowuje sobie piłkę w nogi i popełnia błąd połowy, w dodatku sędzia najwyraźniej chce oddać Atlancie kilka wcześniejszych, kontrowersyjnych gwizdków na korzyść Lakers i dopatruje się faulu Fishera w akcji, w której można było dopatrzyć się offensa Joe Johnsona, bądź zwyczajnie odpuścić, ale gwizdać faul w obronie?

 

 

Atlanta nie zagrała w cale kosmosu. Po prostu to już nie są chłopcy do bicia, wygrywali w tym sezonie z silnymi rywalami, walczą o play-off. Mimo wszystko, powinno być zwycięstwo.

 

 

Z lepszych informacji: nieco lepsza gra Odoma - dwa niezłe spotkania. No i Pau Gasol. Oh bejbe. Mecz z New Jersey kapitalny w jego wykonaniu. Przynajmniej druga połowa. Facet rzuca, kapitalnie podaje, zbiera, do tego naprawdę dobrze broni. Może mu czasem brakować atletyzmu, ale w defensywie zespołowej z Brownem po prostu nie ma porównania. A jeśli jeszcze Bynum szybko się wykuruje, to będzie w ogóle świetnie. Hell yeah tak ogólnie.

 

 

Van, co się stało, że teraz będziesz miał mniej czasu na oglądanie meczów? Wiesz, league pass możesz sobie odpalić w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jendras. apropos defensywy.

brakowalo mi kogos takiego jak gasol. ja wiem ze to dopiero 2 mecze i to z zespolami ktore nie czesto rzucaja wiecej niz 100. nj i atl sa raczej na samym dole tabeli ekip jesli chodzi o srednia punktowa jednak mam wrazenie ze dzieki temu iz gasol sie wychowal w europie o wiele lepiej gra w obronie zespolowej. jak wroci drew to moze to byc naprawde ciekawa mieszanka pod koszami.

 

atl moze kosmosu nie zagrali ale pokaz mi jendras ich mecz w ktorym josh robi prawie TD, horford robi 15-20, jj rzuca prawie 30 a do tego maja rezerwowego ktory gra jeden z najlepszych spotkan w roku rzucajac +15 punktow:) to nie sa chlopcy do bicia ale przy odrobinie szczescia powinnismy miec 5-0 w tej wyprawie.

 

co do publii to faktycznie byla cicho, ale bylo kupe ludzi za la. nie pamietam w sumie kiedy nie bylo pelnej publiki gdy grali lakers:) w 1 polowie po kolejnych trojkach vlado czy akcjach koba i odoma ci nasi kibice byli glosniejsi od tych ktorzy byli za altanta:)

 

apropos bynuma podali kiedy dokladnie wraca? czy wciaz obowiazuje polowa marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh Smith ostatnio wjebał 8 bloków w jednej połowie :] Polecam jego statystyki. Horford zagrał świetnie, ale on w całym sezonie ma średnie na poziomie double-double. No i JJ - czy 30 punktów to jak na niego tak wiele? Lue rzeczywiście zaskoczył. Generalnie Atlanta potrafi zaskakiwać i walczyć z silnymi rywalami, a my zagraliśmy w czwartej kwarcie totalnie do dupy. Kilka lepszych decyzji i mecz byłby nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bynuma to podoba mi się jeszcze bardziej ten fragment:

 

He should be returning before the end of March. In addition to running on a elliptical machine as past as a 4 hour rehab program, Bynum is watching a 3 hour video tape featuring Tim Duncan, Shaquille O’Neal & Hakeem Olajuwon each day.

Kontuzjowany, ale i tak nie próżnuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bynum bedzie miazdzyl. jego etyka pracy i w ogole. napieprzalismy na kobego ze glupi bo psuje chemie ale gdyby nie jego zagrania w wakacje bynum nie pracowalby na 150%, a i w zespole pewnei nie byloby wciaz zmian.

 

tak czy siak juz sie nie moge doczekac dnia w ktorym wroci.

 

jendras co do atl. ja wiem co oni potrafia wykrecic. widzialem te 9 blokow w meczu smitha, kumpel horforda ma w FB wiec wiem co wykreca bo mu go polecilem, jj tez potrafi ukasic ale nie zmienia to faktu ze hawks zagrali naprawde dobry mecz. to juz nie sa chlopcy do bicia i choc nie rzucili 120 to tylko 98 to zagrali naprawde b.dobry mecz. gdyby zagrali mecz normalny to lue nie trafilby trojki i farciarskiego fadeawaya i pewnie spokojnie dowiezlibysmy zwyciestwo do konca.

 

nie ma juz co plakac. porazki buduja mentalnosc zwyciezcow.

 

zobaczymy co dzis pokaza. kobe nie trenowal, ale ma zagrac. jak wygraja to odrobia winy z atl i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, co się stało, że teraz będziesz miał mniej czasu na oglądanie meczów? Wiesz, league pass możesz sobie odpalić w każdej chwili.

robotę nową zacząłem i mało czasu mi zostaje na cokolwiek poza tym nie przepadam za oglądaniem meczów, których wyniki znam a inna sprawa, że nie wszystkie na LP są, co się da będę musiał w weekendy nadrabiać :)

 

podoba mi się to co piszą o Bynumie tym jak przykłada się do rehabilitacji i dodatkowo nie mogąc grać studiuje mecze innych świetnych centrów z takim podejściem może być kiedyś faktycznie wielkim graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak "zajebiscie" grajacych Lakers w Defensywie dawno nie widziałem.. zaraz będzie 10 trójek w 1q orlando :shock:

to jest zenada :shock: evans i cook sie mszcza... cmon d kiepski jak cholera.

 

cook znowu ^^ jak po pierwszej polowie takd alej bedzie to sleep bo to sie odechciewa patrzec nawet jak sie wierzy... ale ach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kpina :PP MO i Cook robią nam z dupy jesien sredniowiecza ...

Btw czy tylko ja mam takie wrazenie czy Lamar sie gubi w obronie i nie wie do kogo biegnac?

 

EDit:

Cook trafia BUZZERA ten koles zawsze nam wbijał gwóźdź w plecy ;/

Kobe Dunk !! <sicK!!>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga kwarta bez wątpienia o wiele lepsza w naszym wykonaniu. Gasol, Kobe i Sasha grają na prawdę świetnie i mam nadzieję, że będzie tak do końca :) Vujacic- 10pkt/10 minut :D

 

Niech tylko jeszcze Fisher i Odom zaczną coś grać to będzie pewna wygrana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wyluzujcie:)

jakos dziwnie spokojny bylem w tej 1 kwarcie bo pomimo tego ze magic wszystko trafiali to my tez robilismy swoje. moze nei tak jak magic ale trafialismy. a jak juz trafiamy to jest ok. pozostawala kwestia obrony.

 

2 kwarta rozegrana bardzo dobrze. magic przestali trafiac. i plan jaki byl do wykonania to odciagniecie od gry dh jak najdluzej sie da. agral tylko minute w 2 kwarcie. tak 3mac. 3f maj tez inni i duza w tym zasluga gasola. europejskie granie procentuje. ustawianie sie na ofensa, pomoc w obronie. tak dalej.

 

magic mieli pileczke po swojej stronie w 1 kwarcie. teraz my mamy. prognozy na 2 polowe?

utrzymac granie w ataku. zrobic tak by w fou trouble wpedzic hedo i dwighta. jak sie nie uda to poprostu lepiej bronic. kiedys musi przetsac wpadac magikom.

 

gdyby kobe tak gral z hawks juz do przerwy byloby 20 dla nas pewnie. szkoda. gasolowi dzien przerwy tez dobrze zrobil. no i moj sasha:) wiedzialem co robie licytujac wczoraj w nocy jego meczowa koszulke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 4 faulu Howarda na Gasolu komentator sobie zaszalał i stwierdził że gracze z Europy mają podobną mentalność jak piłkarze, że ledwo się ich dotknie a wyglądają jak po zderzeniu z ciężarówką... a ciekawe z jakich krajów są najwięksi flopperzy tej ligi :?

 

a w IV kwarcie znowu jakaś niemoc dziwna się zrobiła, wchodzi Howard z V faulami a ci trzepią jakieś jumperki z łuku :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol jest po prostu boski... dzieki trejdowai gra naprawde na 200%.

 

edit: matko kochana tak przezywalem ten mecz ze nie wiedzialem co robic... po prostu wkurzylbym sie jakby przegrali gdy prowadzili nawet 13 punktami... 4 kwarta fatalna nie ma powodu do optymizmu (oprocz Gasola). Naprawde chyba jeden z najciezszych meczy jakie widzialem. Naprawde po 3 kwarcie tu nie moglo byc nic innego. Sami sobie zafundowali dreszcze no i przy okazji nam.

 

Ciekawi mnie jedynie sprawa Howarda z goaldeting. szczerze mowiac wydaje mi sie ze nie bylo, blok ale ciesze sie bo w koncu nam tez sie czasem cos nalezy. wkoncu to my czesto jestesmy po zle ocenianej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli wygramy ten mecz to dzieki gasolowi. gra fenomenalnie. poldystans, asysty, and1. komentator moze mowic co chce ale akcja gasola w obronie i ofense jak najbardziej zgodne z przepisami. 28-8 w 3 kwarty. kwame brown nie robil tego nawena haju w 3 meczach. nie mowiac juz o wylaczeniu z gry dwighta.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zwycięstwo, ale sami sobie taki dreszczowiec zafundowaliśmy, bo Magic nas dogonili po kilkunasto punktowym prowadzeniu. :? Ale trzeba się cieszyć ze zwycięstwa

 

P.S Jakby ktoś chciał wyskoczyć z tekstem, że Odom faulował Lewisa, to niech lepiej nic nie pisze.... taka grożba :wink: Żadnego faulu tam nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja Kobiego Kasiu napewno 2+1. Nie wiem czemu sedziowie tego nie uznali?

Dziwnie sedziowali pierw dwa faule Howardowi pod rzad a potem jakies faule z kapeusza Kobiemu. Nie wiem o co im chodziło, ale o mało nie popsuli tego meczu. Szczesliwa wygrana ale nie wiem po co sobie takie nerwówki szykujemy? No po co? Luke dno totalne fajnie ze my placimy 5mln komus kto pogra 9 minut..

Zwyciestwo jak najbardziej dzieki Gasolowi i KB i radmanowi. Inni średnio na jeża a w defensywie beznadzieja..

Phila tez nie rozumiem :roll:

 

BTW serce rosnie jak widze gre Radmana.. 8)

BTW2 - Odom OUT :roll:

 

Ide ogladac Spurs, bo zaraz dzieki Knicks bedziemy 5tą siła zachodu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.