Skocz do zawartości

Luty, Luty, Luty bilans Lakers zepsuty..


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję wygranej. Śledziłem mecz do końca 2 kwarty i myślałem, że wynik końcowy będzie bardziej wyrównany, ale jednak Lakers uciekli. Kobe padakę zagrał, natomiast miodzio debiut Gasola 24pkt i 12zb i jak wróci Bynum Lakerki będą rządzić na zachodzie, a może i w lidze. Cieszę się chociaż z tego, że mój niedobrany idol :wink: zagrał przeciw wam dobre spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite co za kultura osobista....

może zechciałbys tak samo pochwalić GM'a Memphis?? ja Ci mówie on ma pewnie jakis plan.... My maluczcy mo.żemy go nie znać ale on Go ma tak jak plan miał MItch u nas sprowadzając McKie i MIhma i Kwame i jeszcze Smusha:) a to wszystko żeby potem do lakers chcial przyjśc Gasol wiec z GMami NBA nic nie wiadomo...

zobaczcie gdyby nie poprzedni GM bostonu to teraz tam Garnetta by nie byłoby bo jakby Boston grał spoko kilk lat na poziomie 40 - 50W nie rządziłby teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodac nic ujac piekny debiut :) Dodajmy teraz do tego ze Kobe trafia te 4 rzuty wiecej i Lakersi wygrywaja 113-90, dodajmy do tego to iz z kazdymd niem Gasol bedzie lepiej rozumial taktyke, i gra tez bedzie lepiej wygladac i mamy piekny team :)

 

Acha i cos na koniec w sumie dziwnego (reakcja Phila) ;)

 

http://www.vimeo.com/668128

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka moich spostrzezen apropos meczu z nets ktory nareszcie obejrzalem:)

 

po1. nie zagrlaismy niczego wielkiego. wynik lepszy niz gra. ale potrafilismy wygrac i to cieszy. za smusha i browna bysmy pewnie to przegrali:)

 

po2. mecz wygralismy dzieki gasolowi. to jego gra 2 polowie spowodowala ze odjechalismy i byla w miare spokojna koncowka. oczywiscie w jego grze widac wciaz jak wiele ma do nadrobienia jesli chodzi o taktyke. wielokrotnie akcje nasze tracily plynnosc bo on nie bardz owiedzial co ma grac. niemniej jego debiut wypadl swienie. z minuty na minute sie rozkrecal. i to on zapewnil nam ta wygrana. az strach pomyslec co bedzie jak sie odnajdzie na boisku do konca. zadecydowaly dwojkowe akcje, wiedzial jak sie ustawic i to wszystko zawdziecza wysokiemu kzykarskiemu iq.

 

po3. kobe. kobe usmiechniety. kobe szczesliwy do tego stopnia ze nawet te 6 punktow ktore rzucil nie przeszkodzily mu w zabawie. kilkukrotnie swietnie kreowal partnerow. cos pieknego. niech przestanie bolec go ten palec. gosc schodzil z boiska przy owacji na stojaco w momencie gdy mial 6 punktow 3/13 z gry i 7 strat:) to nawet michael tak nie mial:)

 

po4. odom. to dopiero 1 mecz a odom gral na pf wiec nie ma co wyciagac daleko idacych wnioskow, zrobil dd czyli swoje ale faktycznie byly momenty kiedy zaczynalo go brakowac. choc moze przesadzam. w takim momencie faktycznie lepiej byloby miec na boisku jakiegos zawodnika ktory by to rozciagnal. ale od tego mamy radmanovica w sumie, ktory sie wykazal gdy trzeba bylo.

 

tyle w sumie. dzis kolejny mecz. cudow sie nie spodziewam. mozliwe ze bedzie jeszcze trudniej niz wczoraj. gasol bedzie potrzebowal minimum tygodnia treningow by poruszac sie w trojkatach w miare swobodnie. tak ja kto ma miejsce z dj'em. ten dzis i w meczu z washingtonem juz calkiem niezle wygladal. nie spodziewalem sie tego po nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestesmy po 1 polowie. dzis gra gasola wyglada juz duzo lepiej. choc nie widac tego w statystykach to gra jest plynniejsza. az milo sie to oglada. 8/12 za trzy. dzis chyba wszyscy chca udowodnic kobemu ze to oni zalsuzyli na powolanie do konkursu trojek:)

 

15 asyst przy 19 rzutach:)

czekamy na 2 polowe. oby odskoczyli na poczatku i to byl spokojny mecz bo hawks sa... strasznie nieobliczalni. ograniczyc ich zbiorki w ataku i bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo zbyt pieknie. ktos lub cos musialo sprowadzic nas na ziemie:)

a szkoda bo znow bylismy blisko. pozostaje dziekowac ze nie poleglismy 20 tylko 3, i choc takie porazki bardziej bola to jednak i ardziej buduja.

 

nie wiem czemu phil nie wpuscil pierwszej piatki gdy atl wziela czas ale widocznie kiedys to zaprocentuje.

 

kobe gral padake w koncowce. nie moglem uwierzyc ze to ten sam gosc. powinien wiecej wjezdzac. stanowczo za malo dzis rzucal osobistych. za bradz ochce kreowac partnerow. powinien w pewnym moemncie wjezdzac jak lbj na faul i kosz.

 

w piatek magic. gasol chyba za dlugo gral szczegolnie w 1 polowie. trudno. dalismy srozwinac skrzydla jastrzebiom i czulem ze jak do tego dopuscimy to bedzie trudno.

 

nie zapominajmy ze jestesmy kibicami lakers:) a kibicowanie lakers to wciaz niestety wzloty i upadki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobe gral padake w koncowce. nie moglem uwierzyc ze to ten sam gosc.

Kobe grał padakę prawie cały mecz, szczególnie w drugiej połowie, gdzie nei trafił nic poza tym jednym wjazdem...i widać było jak tracą kontrolę nad tym meczem z minuty na minutę i coraz ciężej im przychodzi zrobienie czegokolwiek, a do tego masa jakichś pół-strat (zabieranie piłki przy zbiórce, brak zbiórki, miotanie trójki za trójką, airballi to się policzyć chyba nie da...)

 

Miejmy nadzieję że to ten palec boli Koba ciągle i mu piłka źle leży, bo aż się nadziwić nie mogłem jak z dnia na dzień z killera robi się ceglarz. Fajnie też, że kreuje partnerów i te trójki w pierwszej połowie wyglądały aż za dobrze, ale niech już nie popada w totalny zachwyt nad zespołem i sam też trochę go pociągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo napisałem w dziale NBA. Jednakże to pasuje tutaj bardziej.

 

Początek Bryanta zapowiadał świetny mecz. Pierwsza akcja, fajny rzut z dalekiego pół dystansu. Potem również dominował przez pewien okres. Jednak z akcji na akcję coraz gorzej. Może momentami próbował kreować grę dla kolegów, ale mimo wszystko, według mnie robił sztuczny tłok i niepotrzebnie zajmował miejsce na parkiecie. 4-16 z gry i 0-2 za 3, myślę, że obrazuje fatalną grę Bryanta. W dodatku zdenerwował mnie w przedostatniej akcji, kiedy po rzucie Vujacica puknął się w łeb, bo oczekiwał na piłkę. Według mnie dobrze, że nie dostał jej(chociaż Vujacic niepotrzebnie szukał punktów za 2,a nie 3), ponieważ cały jego mecz był słaby i nie nic nie wskazywało na udaną akcję w jego wykonaniu. W dodatku kilka sekund wcześniej zrobił błąd połowy i dziwie się dlaczego wtedy inni jego koledzy nie puknęli się w łeb.

Dobrze, że wygrali Hawks. Bardziej podobała mi sie ich gra. Lepiej bronili i decydowali się na odważniejsze akcje w ataku. J.Johnson zagrał dzisiaj fenomenalny mecz i miał ogromny wkład w zwycięstwo Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie robił sztuczny tłok i niepotrzebnie zajmował miejsce na parkiecie.

heh, Kobe nawet jeżeli gra totalną kichę, to i tak robi bardzo dużo na parkiecie, bo zwraca na siebie największą uwagę obrony i każdy na niego uważa, co sprawia, że innym gra się dużo łatwiej.

 

W dodatku zdenerwował mnie w przedostatniej akcji, kiedy po rzucie Vujacica puknął się w łeb, bo oczekiwał na piłkę. Według mnie dobrze, że nie dostał jej(chociaż Vujacic niepotrzebnie szukał punktów za 2,a nie 3), ponieważ cały jego mecz był słaby i nie nic nie wskazywało na udaną akcję w jego wykonaniu. W dodatku kilka sekund wcześniej zrobił błąd połowy i dziwie się dlaczego wtedy inni jego koledzy nie puknęli się w łeb.

Kobe jest liderem zespołu i jednym z najlepszych clutch playerów w lidze, więc chyba to on jest odpowiedniejszą osobą do wykonywania tego rzutu niż Vujacic bez jaj, dla którego przez ostatnie lata nawet zwykły okres gry w czasie meczu był tak stresujący, że ie potrafił trawiać, a na treningach mu wszystko siedziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię takiego pisania bez oglądanie meczów a nie widziałem ani tego z Nets ani z Hawks więc nie wiem jak to z Gasolem wygląda zobaczę z Magic i Heat. Szkoda tej kontuzji palca Bryanta łapał fajny rytm w ostatnim czasie a tu widać, że bardzo mu to przeszkadza, ale jak mówił z takimi urazami się nie siedzi Jordan czy inny dzwoniliby do niego i się nabijali gdyby z powodu skręconego palca nie wyszedł na parkiet.

 

Teraz to i tak jest okres przejściowy i nie ma co przywiązywać za dużej wagi do tego, że przegrywamy z Hawks nie zdziwiła mnie jakoś specjalnie ta porażka b2b no i Bryant nie w pełni sił. Mniejsza z tym niech się Gasol aklimatyzuje i niech po prostu wygrywają więcej niż przegrywają do czasu powrotu Bynuma, Suns zrobili wymianę, którą pokazują, że są chętni oddać nam Pacyfik więc nie jest źle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co plakac. hawks zagrali jedno z lepszyc hspotkan w tym roku wg mnie. do tego my sknocilismy kompletnie ostatnie 7 minut i koncowke. gdyby nie ten uraz kobego pewnie hawks nie mieliby co marzyc o W bo to jakby nie bylo +/- 10 punktow.

poki co mamy 3-2. pozostaly 4 spotkania wygrajmy z nich 3 i bede pomimo zmian w rosterze i urazu kobego usatysfakcjonowany.

8 orlando

10 miami

11 charlotte

13 minnesotta

 

mamy b2b pomiedzy miami i charlotte. i tylko to moze byc problemem. z bobcami zawsze nam sie ciezko gralo niewiedziec czemu. orlando u siebie to tez inna ekipa wiec to 3-1 bedzie ciezko wyrwac ale nie jest to niemozliwe. oby kobe sie szybko wykurowal................... a i dzien wolnego przed meczem z orlando dobrze wplynie na gasola bo to zawsze 1 trening wiecej w tyrojkatach. jednak na jego calkowite wejscie w system poczekalbym to powrotu do la. podczas przerwy na asw sobie chlopak troche pocwiczy, poprzeglada kasety i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupchak was on AM570, he says Bynum looks good, you wouldn’t even know he was injured. The swelling in his knee is way down. He’s working out in gym and looks to be on schedule.

 

Last night. Joe McDonnell show. He said Bynum is on schedule and looking great, still no prognosis on Ariza, he will be evaluated in a few weeks to see the progress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.