Skocz do zawartości

Luty, Luty, Luty bilans Lakers zepsuty..


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Kalendarz:

 

1 at Tor

3 at Was

5 at NJ

6 at Atl

8 at Orl

10 at Mia

11 at Cha

13 at Min

19 vs Atl

20 at Pho

23 at LAC

24 at Sea

26 vs Por

28 vs Mia

29 at Por

 

Luty to chyba najgorszy miesiąc. Po pierwsze duzo wyjazdów, po drugie dalej nie mamy Bynuma i Arizy. Po trzecie Odom znów się pewnie skontuzjuje. Dobrze, ze mamy przerwe na ASW. ie bede przepowiadał bilansu bo to bezsesnsu. Po prostu zakładam temat, bysmy mieli porzadek i dyskutowali już o dzisiejszym meczu w osobnym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie gramy dobrze, Kobe trafia wszystko, Sasha też, a jednak wygrywamy tylko 5 punktami. Niech tylko Fish zacznie coś trafiać, to będzie na prawdę dobrze. No i trzeba jakoś tego włocha powstrzyamać, bo jak narazie nie mamy na niego odpowiedzi w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie całkiem nieźle. Mało strat, tylko 3 (przy 5 Raptors). Kobe faktycznie na świetnej skuteczności 10/13, dzisiaj nie bawi się w jumperki tylko wbija się pod kosz i oby tak dalej. Chociaż spora w tym zasługa defensywy Toronto, trudno to nazwać bronieniem co oni robią. :) Ulala nawet Sasha 10 pts już ma. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zwycięstwo i to w pełni zasłużone :)

 

Nasza ławka dziś zagrała świetnie plus świetny występ Kobego i jest wygrana ;] Turiaf też bardzo dobrze :) Obrona Raptors jest co prawda dramatyczna, ale i tak trzeba się cieszyć z tak dobreog występu Kobego i Sashy. Odom coś tam pokazał i jeżeli będzie dawał to co dziś w każdym meczy przy jednoczesnym wkładzie w grę Gasola i Bynuma, to może być na prawdę pięknie. Co ja gadam wogóle? Już jest pięknie :D To co panowie? Show time? 8)

 

Już nie mogę się doczekać na niedzielny mecz z Wizards, żeby zobazcyć nasz nowy nabytek. Mam nadzieję, że szybko się wpasuje w grę naszej ukochanej drużyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie latwe zwyciestwo. widzialem tylko 2 polowe. ale kobe gral jak natchniony. nareszcie pelen nadziei i w ogole jakby chcial wszystkim pokazac swoja gra jaki to jest teraz hepi.

 

pytanie na ten miesiac i reszte sezonu brzmi:

jak szybko gasol wpasuje sie w nasz atak i zacznie grac bo podobno ma jakies problemy z plecami. ale o ile dzis do 21 drzalem o nasz bilans i awans do po tak teraz jestem juz pewien ze bedzie pieknie. wczesniej czy pozniej bedzie pieknie.

 

kalendarz wcale nie jest taki zly jakby sie moglo wydawac.

1 at Tor (tu juz mamy zwyciestwo)

3 at Was (moze byc ciezko. bo was gra fajnie ale czemu nie)

5 at NJ (nets nic nie graja powinnismy wygrac)

6 at Atl (tu bedzie duzo biegania ale atl nie ma obdpowiedzi na gasola i na kobego)

8 at Orl (jezeli nie przegramy z was to tu wygramy)

10 at Mia ( no way bedzie W)

11 at Cha (tu moze byc ciezko L/W)

13 at Min (musi byc W)

19 vs Atl (u siebie, 6 dni przerwy, bedzie W)

20 at Pho (czemu nie:D)

23 at LAC (W)

24 at Sea (W)

26 vs Por (W/L)

28 vs Mia (W)

29 at Por (jesli wygramy 3 dni wczesnie j to tu przegramy)

 

reasumujac czeka nas dobry miesiac. 12-3, 11-4 uwazam ze stac nas na to.

 

 

odom znowu jako 3 opcja. ale nie moge w to uwierzyc ze finalnie bedzie nasza 4 opcja. w takiej stytuacji chce by pozostal w zespole. chce juz zobaczyc jak nasze wysokie trio podkoszowe bedzie sobie radzilo, jak bedziemy zbierac, jak bedzie wspolpracowal gasol z bynumem i w ogole. szkoda ze tyle czasu przyjdzie nam na to czekac ale ta ekipa nawet bez bynuma w tym momencie wyglada dobrze.

 

zwyciestwo z raps tez cieszy. zagrali na luzie. spodziewalem sie ciezkiego meczu a tu zonk. szkoda ze wczoraj nei wygrali bo tak byloby w ogole pieknie. pozostaje poczekac do niedieli ale zapowiada sie naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak się spodziewałem Kobe jest od paru tygodni w gazie i na słabsze drużyny nie mające świetnej defensywy do wygrywania powinno to wystarczać. W sumie dzisiaj chyba jedyny taki mecz w sezonie, w którym przegrana by nikogo specjalnie nie zmartwiła ze względu na to czego się dowiedzieliśmy na parę godzin przed jego rozpoczęciem :)

 

Mamy teraz czterech graczy mających 3P% powyżej 40% Fish, Jordan, Sasha i Radman jak już wróci Drew powinni nam oni pięknie rozciągać defensywę rywali bo miejsca każdy z nich jak będzie na parkiecie będzie miał naprawdę sporo. Teraz Wizards czyli kolejna drużyna nie będąca w stanie bronić przeciwko Bryantowi mogą nieźle grać bez Arenasa, ale to Gil był zawsze w meczach z nimi największym problemem więc nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bo wizards nie wiem czego sie spodziewac. widzialem ich kilka spotkan gdzie potrafili ograc mavs czy ostatnio boston. chlopaki maja potencjal. pytanie tylko czy powstrzymamy jamisona i butlera. w tej chwli na tego 2 brakuje nam bardzo arizy ale moze kobe sie nim zaopiekuje? tak czy siak spodziewam sie run n gun jak to bywa zazwyczaj z nimi. oby tylko wpadalo.

 

i poki co nie wiadomo chyba jeszcze czy pa zagra? fajnie by bylo. poprzegladalem troche filmikow z nim i to bedzie piekne uczucie miec kogos nawet gdy nie bedzie bynuma, kto bedzie mogl zdobywac punkty z lowpost. cholera wciaz w to nie wierze. jak dzis wstalem na kacu sprawdzilem szybko net zeby ie upewnic czy aby po pijaku mi sie cos nie przewidzialo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu z Wizards, bo powinniśmy, to wygrać, tym bardziej, że nie wiadomo czy Butler zagra. Nie gra on już od kilku spotkań, w dzisiejszym przeciwko Jazz też nie zagrał. A w takim układzie gra Wizards opiera się na świetnym Jamisonie, młodym Haywoodzie i Stevensonie jak ma dobry dzień. Nawet jeśli Butler zagra to powinniśmy sobie poradzić, wszyscy są teraz uskrzydleni wieściami o Gasolu.

 

Fajnie jakby już w niedzielę zagrał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie ale gdzies wyczytalem ze dzis ma byc oficjalnie pau przedstawiony w la i leci do was na jutrzejszy mecz. w sumie wolalbym zeby juz dzis zaliczyl z chlopakami trening moze 2 a jak bedzie to pokaza kolejne druzyny. konferencje prasowa moga tez chyba zrobic w waschingtonie. bez sensu leciec z mem do la pozniej przez cale stany do washingtonu.

 

obym sie tylko mylil ale chce juz zobaczyc gasola w zolto fioletowej koszulce:) bedzie gral z 16:)?? jak ostatnio mielismy goscia w skladzie z 16 tez zdobywalismy misia:) quiz. kto nim byl?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol bedzie mial 16'stke a zagadka nie trudna: John Salley 99/00 (:

 

No to teraz coś niemiłego:

 

Andrew Bynum's recovery from a knee injury isn't going as well as planned, according to ESPN's broadcast team during Friday's Blazers-Knicks game. Bynum should be back in time for the NBA playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aż tak źle z Lakersami nie powinno być... jak byłem wczoraj na meczu w ACC to Kobe pokazał klase... byłem w szkoku co ten gość wyprawia na boisku... byłem za Raptorsami ale i tak serce należy do Lakersów :D A o ile dobrze pamiętam to 46 pkt. rzucone raptorsom to zasłużenie... robił na parkiece co chciał i jak chciał :) Mecz moich marzeń przeszedł do histroii :D od prawie 5ciu miesięcy na niego czekałem i nie żałuję !!! Jak ogarne sprzęt to będę miał pare filmików z meczu... jakoś może średnia... ale to nie zmienia faktu że oglądałem go na żywo :D a bilecik z tego meczu chyba olaminuje bądz oprawie w rameczke :D A najlepsze jest to że przez cały tydzien pracowałem i nie miałem kiedy kupić biletów :( wiec miałem cichą nadzieje że uda się kupić byle jakie bilety w kasie przed meczem... ale niestety nie było już ani jednego :( Wiec załapałem zonka i byłem w niemałej rozterce... ale długo się nie zastanawiałem i z bratem poszliśmy do konia... który oczywiście troche drożej sprzedaje bilety... i za 2 bilety warte 30$$ zapłaciłem 200 $$ ale dla takich chwil spędzonych na meczu to chyba każdy z Was postąpiłby na moim miejscu tak samo :) Akt desperacji ale w jakim celu :) Też dobry motyw był taki że na dole hali tam gdzie zawodnicy zchodzą do szatni... to była w tych okolicach paru kibiców Lakersów i jak przechodził Kobe zerwał z ramienia opaske i dał jednemu z nich ah chciałoby się mieć taki mały artefakcik :) i to nie replika tylko oryginalna :D I tak na koniec to dopowiem tylko tyle że jak będzie nastepny mecz lakersów to nie wiem co zrobie albo kupie bilet w dla VIPów który kosztuje 1000$ albo polece do LA :D

 

Ps. Może nie wybrałem najlepszego tematu do mojej wypwiedzi ale chyba nikt nie będzie miał mi tego za złe :)

 

Pozdr. Skarbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no:) witamy na forum!!! czekamy na filmiki:) lepszego meczu wybrac nie mogles chyba bo to co robil kobe nawet w tv wygladalo pieknie. znam jedna osobe ktora zagklada tu czasami i ktora 2 lata temu byla na meczu lakersow z knicksami gdzie kobe tez rzucil 40 kilka punktow:) wniosek z tego taki ze musimy czesciej wysylac naszych forumowiczow na mecze lakersow:) nie chce wiedziec ile kobas rzuci w meczu z heat jak kolejny nasz "wyslannik" bedzie na meczu.

 

po cichu licze na to ze lakers zawitaja w te wakacje do barcelony:) choc przy obecnym kursie dolara wolalbym chyba dozbierac troche kasy i jednak poleciec do la.

 

fak nie najlepiej z tym bynumem. qrwa to wszystko nie wygladalo nawet groznie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol bedzie mial 16'stke a zagadka nie trudna: John Salley 99/00 (:

 

No to teraz coś niemiłego:

 

Andrew Bynum's recovery from a knee injury isn't going as well as planned, according to ESPN's broadcast team during Friday's Blazers-Knicks game. Bynum should be back in time for the NBA playoffs.

 

ESPN czesto lubi przesadzac, zwlaszcza SLAWNY (szczegolnie dla lakers) Rick Bucher :evil:

Jezeli to wyszlo z jego ust (a tak mi sie wydaje) to znaczy BS. Pamietam jak mowil, ze Kobe nigdy nie zalozy juz zlota i purpury, nie pojawi sie na training camp albo, ze przesiedzi caly sezon jezeli go nie wytrejduja. Wiarygodnosc tego pana jest dla mnie zarowa. Co do rehabilitacji bynuma to moze potrwac tydzien, dwa dluzej ale nie do PO :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INJURY REPORT

Trevor Ariza: Fractured Foot - Out

Andrew Bynum: Left Patella Subluxation - Out

Chris Mihm: Right Ankle Bursitis - Out

Lamar Odom: Bruised Shin - Probable

Vladimir Radmanovic: Sprained Right Ankle - Probable

Luke Walton: Right Hip Pointer - DTD

Nie wiedzialem ze Odomowi tez cos dolega... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.