Skocz do zawartości

Karuzela transferowa 2017/18


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja podobna do Blake'a. Podpisali i za chwile opyla, a ze kontrakt dluzszy to pick spokojnie za niego dostana. West sprzata po Riversie ;-)

A to nie będą nim mogli handlować dopiero w grudniu jak teraz nie odejdzie i dostanie nową umowę?

 

Zresztą West nie ma powodów żeby iść w tank (tzn. ma ale LAC mają dodatni bilans więc tego nie zrobi), raczej ciekawe czy swoim ruchem z Griffinem nie odebrał Clippers playoffów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie będą nim mogli handlować dopiero w grudniu jak teraz nie odejdzie i dostanie nową umowę?

 

Zresztą West nie ma powodów żeby iść w tank (tzn. ma ale LAC mają dodatni bilans więc tego nie zrobi), raczej ciekawe czy swoim ruchem z Griffinem nie odebrał Clippers playoffów.

7 sierpnia najwcześniej mogą się go pozbyć.Trochę ludzie mogą zapomnieć o dobrym sezonie Lou, nie wiem czy to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie będą nim mogli handlować dopiero w grudniu jak teraz nie odejdzie i dostanie nową umowę?

 

Zresztą West nie ma powodów żeby iść w tank (tzn. ma ale LAC mają dodatni bilans więc tego nie zrobi), raczej ciekawe czy swoim ruchem z Griffinem nie odebrał Clippers playoffów.

Chyba jest pol roku po jego przedluzeniu takze Kou, Harris beda zacheta do Gallo. A co do Blake'a moze bal sie ze bedzie wypadal ze skladu co chwila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslicie, ze Cavs biora jakis hardcorowy pakiet Kemba/Batum/Dwight ?

musieliby wyslac 5 osob w druga strone:

JR/TT/IT/Crowder albo Frye/Shump + BKN ?

najgorsze jest to, ze Charlotte musi dostac bialego centra, inaczej nie ma wymiany - Zizic??

czy tylko Kemba?

Wg mnie powinni iść na całość i brać całą trójkę. Szkoda picku ale Thomasa i tak by nie przedłużyli a tak zostanie im Love Howard Kemba. Nawet ten Barum z ostatnich tygodni to lepszą opcja niż TT Narkotykowiec Smith i Shump/Crowder. Probowalbym na miejscu Cavs zostawic Frye w składzie. Ciekawe czy ten Hill nadal aktualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hill nie jest pewnie aktualny bo nie rozwiazuje problemu dziury pod koszem. zreszta Cavs moga zrobic jeden deal i oddac 1st round pick tylko raz, swoj albo BKN.

jesli CHO by byli nadal zdesperowani oddac Batuma to jakims cudem moze wzieliby pick Cavs (haha, wiem). Kontrakt D12 tez nie mial jakiejs dobrej renomy w ciagu sezonu.

 

Cavs swoja postawa kompletnie zajebali nawet jakakolwiek teoretyczna wartosc niektorych zawodnikow, IT Crowder.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslicie, ze Cavs biora jakis hardcorowy pakiet Kemba/Batum/Dwight ?

musieliby wyslac 5 osob w druga strone:

JR/TT/IT/Crowder albo Frye/Shump + BKN ?

najgorsze jest to, ze Charlotte musi dostac bialego centra, inaczej nie ma wymiany - Zizic??

czy tylko Kemba?

 

lol. juz widze kolejke chetnych na jr-a i thompsona. na handle to macie grajkow ze 'spadajacymi' kontraktami,i nic ponadto. ew. shumperta ktos moze przytulic,acz nie sadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol. juz widze kolejke chetnych na jr-a i thompsona. na handle to macie grajkow ze 'spadajacymi' kontraktami,i nic ponadto. ew. shumperta ktos moze przytulic,acz nie sadze...

Za same spadajace I np IT nikt by nie dawal zadnego piku. Mowimy tu o wzieciu top5 najgorszego kontraktu w lidze, starego howarda mozliwego raka z upsidem I dobrym kontraktem kemby.

TT i JRa nikt nie chce tak samo jak Batuma i D12. Dlatego jakis pik i przyjazne fillery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za same spadajace I np IT nikt by nie dawal zadnego piku. Mowimy tu o wzieciu top5 najgorszego kontraktu w lidze, starego howarda mozliwego raka z upsidem I dobrym kontraktem kemby.

TT i JRa nikt nie chce tak samo jak Batuma i D12. Dlatego jakis pik i przyjazne fillery

 

niby czemu? bo co? - jest jakas regula,ktora mowi: 'pickow za spadajace kontrakty nie dajemy!'?! - poza tym kto powiedzial,ze kazda wymiana musi dot. takze draftowanych grajkow?!...

 

jesli charlotte zdecyduja,ze odpuszczaja ten sezon,to wytrejdowanie kemby wydaje sie stosunkowo latwe. dajesz it + frye'a [spadajace umowy],dorzucasz 1st rd pick,i gotowe. a o takich wymianach typu 'wymienie pol druzyny',to zapomnij. gdzie,jak?! miedzy 2 druzynami?! lol... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

memento, qrwa, jeszcze raz skomentuj jakas propozycje dealu w temacie o lakers:p

 

probujesz wyciagnac za jakis szrot 3 najlepszych grajkow hornets:D

 

jeszcze za spadajace kontrakty frye'a i shumpa moze by to przeszlo

ale zapomnij, ze ktos przejmie jr'a i tristana

 

btw, howard gra naprawde fajny sezon, ma krotki kontrakt, nie wiem czy jest w ogole na sprzedaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozważa wgl przypadek najgorszy z możliwych dla Cavs czyli zostawienie sobie tego picku nets i eskalacja konfliktu na lini właściciel-bron? Nie wiem dlaczego ale przeczucie mam takie ze juz nic się nie zmieni, a właściciel może myśleć że James i tak odejdzie z klubu dlatego nawet nie warto zawracać sobie głowy walka o ten sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

memento, qrwa, jeszcze raz skomentuj jakas propozycje dealu w temacie o lakers:p

 

probujesz wyciagnac za jakis szrot 3 najlepszych grajkow hornets:D

 

jeszcze za spadajace kontrakty frye'a i shumpa moze by to przeszlo

ale zapomnij, ze ktos przejmie jr'a i tristana

 

btw, howard gra naprawde fajny sezon, ma krotki kontrakt, nie wiem czy jest w ogole na sprzedaz...

Niko i dwight to super kontrakty, masz racje. JR jest w sumie tylko gwarsntowany nastepny rok. TT to moze odrobine lepszy niz batum.

Czy ktoś rozważa wgl przypadek najgorszy z możliwych dla Cavs czyli zostawienie sobie tego picku nets i eskalacja konfliktu na lini właściciel-bron? Nie wiem dlaczego ale przeczucie mam takie ze juz nic się nie zmieni, a właściciel może myśleć że James i tak odejdzie z klubu dlatego nawet nie warto zawracać sobie głowy walka o ten sezon

Oczywiscie, nie wiem tylko jak IT ma funkcjonowac w szatni, majac jeszcze jakis rzekomy protectorat gilberta

PS

Jak ja bym byl gmem w eastern conference to czekalbym to "starve the beast"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Steina Sixers byliby skłonni dać pick i Baylessa, więc nie wiem czy to prawda, ale możliwe że to jednak z Memphis jest coś nie tak i chcą zbyt dużo, a ostatecznie klepną co dostaną. Dogranie tam Evansem nie ma przecież najmniejszego sensu i oplaca im się oddać go za cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.