Skocz do zawartości

Preseason


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na tego Okafora w Sixers i niesamowite jest to jak pomimo upływu lat i poprawy scoutingu można się pomylić z wyborem w drafcie.Wielu miało go jako pewniaka do #2 w drafcie...

Gość biega, stara się i widać że mu zależy, ale jest po prostu słaby.W dodatku chyba niezbyt lubiany, bo kompletnie mu nie podają.

Do tego nie wiadomo co z Tatumem...Krzywo wylądował i coś z kolanem nie tak.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara sie? nie zebym ogladal akurat teraz preseason, ale w sezonie regularnym nie pamietam zeby sie staral i to jest jeden z jego najwiekszych problemow, brak jakiegokolwiek zaangazowania

 

zreszta wystarczy 1 akcja zeby gosc trafil na czarna liste kazdego,bo widywalem rozne rzeczy jak Hardeny i inni zapominali o obroncy ktorego mieli za plecami etc, ale ze gosc stoi metr obok akcji, patrzy na nia i w zasadzie nic wiecej nie robi, nawet nie udaje ze chce cos zrobic, no to czegos takiego nie widzialem chyba nigdy wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara sie? nie zebym ogladal akurat teraz preseason, ale w sezonie regularnym nie pamietam zeby sie staral i to jest jeden z jego najwiekszych problemow, brak jakiegokolwiek zaangazowania

 

zreszta wystarczy 1 akcja zeby gosc trafil na czarna liste kazdego,bo widywalem rozne rzeczy jak Hardeny i inni zapominali o obroncy ktorego mieli za plecami etc, ale ze gosc stoi metr obok akcji, patrzy na nia i w zasadzie nic wiecej nie robi, nawet nie udaje ze chce cos zrobic, no to czegos takiego nie widzialem chyba nigdy wczesniej

 

Mowilem tylko o wczorajszym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o Fultzu i Ball jak to słabo grają w preseason a nikt nie pisze jak po cichutko całkiem niezłe spotkania zalicza Josh Jackson i nawet trójka siedzi co ma być jego najsłabszą stroną. Ja mu kibicuję nie tylko dlatego, że mam go w BeGM :smile:

Jackson rzucał nieźle trójki w Kansas, jego najsłabszą stroną jest rzucanie po koźle, ale tutaj nie wiem jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook mnie dziś atakuje "monstrualnym double-double Davisa" i "kosmicznym meczem Davisa"

37 pkt, 15 zb., 3 as., 3 przechwyty i 1 blok w 34 minuty i ze skutecznością z gry 36,8%

Tymczasem tej samej nocy:

Lillard: 35 pkt, 3 zb., 3 as., 2 przechwyty i 1 blok w 26 minut i ze skutecznością z gry 52,9%

nie wspominając o :

Curry: 40 pkt, 6 zb., 8 as., 3 przechwyty i 1 blok w 30 minut i ze skutecznością z gry 65%

Pieprzony PR

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook mnie dziś atakuje "monstrualnym double-double Davisa" i "kosmicznym meczem Davisa"

37 pkt, 15 zb., 3 as., 3 przechwyty i 1 blok w 34 minuty i ze skutecznością z gry 36,8%

Tymczasem tej samej nocy:

Lillard: 35 pkt, 3 zb., 3 as., 2 przechwyty i 1 blok w 26 minut i ze skutecznością z gry 52,9%

nie wspominając o :

Curry: 40 pkt, 6 zb., 8 as., 3 przechwyty i 1 blok w 30 minut i ze skutecznością z gry 65%

Pieprzony PR

 

Tak to jest, jak się ma polajkowane fanpejdże o NBA robione przez gimnazjalistów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.