Skocz do zawartości

Preseason


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Młody Szczęsny to jarał szlugi pod prysznicem po meczu, jego stary jaki jest taki jest, ale nic takiego w sumie nie mówił, zresztą wyszło na jego bo Wenger z roku na rok kompromituje się coraz mocniej, ale Wojtuś go kocha bardziej od własnego ojca i tu jest pies pogrzebany.

 

No zajebiste porównanie, czapki z głów. Szczęsny bez ojca byłby zwykłym pionem na Pradze. LaVar bez Lonzo byłby nikomu nieznanym czarnuchem z dużym domem.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę kto jak wchodził z ławki to kiepsko widzę minuty Aleca Burksa w tym sezonie

 

Thabo, Dante i Donovan z tego co widzę zagrali bardzo dobrze a Burks wstał z ławki dopiero na 9 minut do końca meczu

 

W sumie ta rotacja mi sie podoba Burks. Neto Bolomboy poza 9 osobową rotacją

 

Preseason w tym roku jest skrócony i z tych meczów które oglądałem to raczej wygląda jak ćwiczenie rotacji, ustawień - taki bardziej rozbudowany trening niż poważne granie - więc nie ma co przywiązywać się do gry poszczególnych graczy. Ale myślę, że rotacja już coś może mówić

 

Tak w ogóle to otwarcie sezonu z Denver zapowiada się bardzo mocnie. Sap wygląda rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić - następny po Giannisie wykręt grający w kosza.Pozycje?jakie pozycje,chyba w łóżku...

Kuzma - steal as fuck

Theis - Wjazd na pełnej bez kompleksów,będą z niego ludzie

 

Nie oglądałem Denver wcześniej z GSW,ale teraz z LAL była różnica klas,progres wydaje się spory.W tym roku Nuggets 5-7 miejsce(tzn,tak bym chciał :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody Szczęsny to jarał szlugi pod prysznicem po meczu, jego stary jaki jest taki jest, ale nic takiego w sumie nie mówił, zresztą wyszło na jego bo Wenger z roku na rok kompromituje się coraz mocniej, ale Wojtuś go kocha bardziej od własnego ojca i tu jest pies pogrzebany.

 

No zajebiste porównanie, czapki z głów. Szczęsny bez ojca byłby zwykłym pionem na Pradze. LaVar bez Lonzo byłby nikomu nieznanym czarnuchem z dużym domem.

Szczęsny z Wengerem nie ma już nic wspólnego od jakiegoś czasu, zresztą nie ma co się dziwić trafił pod jego opiekę w wieku 15 lat wcześniej widywał ojca 2 razy w tygodniu ... Sorry za OT

Edytowane przez MarcelW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop this madness!

 

Rockets - OKC czyli dlaczego 3 to więcej niż 2.

Współpraca CP3 - Harden wygląda na to, że to będzie działać. Harden co prawda nadal łapie śpiączki insulinowe bo przysypia w obronie, ale generalnie nie ma dramatu. 90 punktów w 3Q jest moc.

 

OKC - nie grał Russell. A Donovan chyba jeszcze nie wymyślił co robić jak nie ma Westbrooka na boisku. Melo wiedział i zagrał swoje ISO, trochę tak jakby chciał swoje staty nabić. PG13 dostał piłkę gdy Melo zszedł. Podobał mi się Grant będzie z niego fajny grajek (w sumie to jego 4 sezon)

 

Sędziowie jakieś uczulenie na kroki mieli bo gwizdali bardzo często.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop this madness!

 

Rockets - OKC czyli dlaczego 3 to więcej niż 2.

Współpraca CP3 - Harden wygląda na to, że to będzie działać. Harden co prawda nadal łapie śpiączki insulinowe bo przysypia w obronie, ale generalnie nie ma dramatu. 90 punktów w 3Q jest moc.

 

OKC - nie grał Russell. A Donovan chyba jeszcze nie wymyślił co robić jak nie ma Westbrooka na boisku. Melo wiedział i zagrał swoje ISO, trochę tak jakby chciał swoje staty nabić. PG13 dostał piłkę gdy Melo zszedł. Podobał mi się Grant będzie z niego fajny grajek (w sumie to jego 4 sezon)

 

Sędziowie jakieś uczulenie na kroki mieli bo gwizdali bardzo często.

A tak dla neutralnej osoby to warte obejrzenia w całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ta obrona, śmierdzi bustem, ma wyjebane - już na tego Lonzo lecą, choć to dopiero preseason(!), a on ma dopiero 19 lat.

 

Wśród grona atletów i strzelców wyłania się talent, który wyróżnia się innymi cechami niż typowy prospekt, a jego otoczka elektryzuje i wywołuje kontrowersje. Jestem w stanie zrozumieć, że nie każdemu musi podobać się charakter jego ojca, olbrzymi hype itd ale to trochę smutne, że niektórzy wręcz trzymają kciuki, żeby chłopakowi nie wyszło. Chill.

-

 

Clippers to będzie mój top do oglądania w nowym sezonie, czemu ci Serbowie tak dobrze podają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ta obrona, śmierdzi bustem, ma wyjebane - już na tego Lonzo lecą, choć to dopiero preseason(!), a on ma dopiero 19 lat.

 

Wśród grona atletów i strzelców wyłania się talent, który wyróżnia się innymi cechami niż typowy prospekt, a jego otoczka elektryzuje i wywołuje kontrowersje. Jestem w stanie zrozumieć, że nie każdemu musi podobać się charakter jego ojca, olbrzymi hype itd ale to trochę smutne, że niektórzy wręcz trzymają kciuki, żeby chłopakowi nie wyszło. Chill.

-

 

Clippers to będzie mój top do oglądania w nowym sezonie, czemu ci Serbowie tak dobrze podają :smile:

Tak z czystej ciekawości. Czemu Lonzo tak rzadko porównuje się do Rubio? Oboje rzut mocno sredni/słaby. Elitarni podający. Rubio lepszy def? Ja trzymam mocno kciuki za niego ale czy przypadkiem własnie jego sufitem nie jest bycie średniakiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości. Czemu Lonzo tak rzadko porównuje się do Rubio? Oboje rzut mocno sredni/słaby. Elitarni podający. Rubio lepszy def? Ja trzymam mocno kciuki za niego ale czy przypadkiem własnie jego sufitem nie jest bycie średniakiem? 

różnice są takie ze jednak Ball ma dobre procenty, zwłaszcza za 3. Choć próba jest niewielka, a sama mechanika koślawa. Gorzej to chyba rzucał tylko Marion. Rubio lepiej sie czuje w ataku pozycyjnym, Ball w transition. No i Rubio broni 200 klas lepiej. 

 

Poza ogólnym "dobrze podają" to różni ich jednak sporo. Z racji tego jak wyglada obecna koszykówka Ball bedzie miał bardzo ciężko, ale jego potencjalny sufit jest znacznie wyżej niż Rubio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ta obrona, śmierdzi bustem, ma wyjebane - już na tego Lonzo lecą, choć to dopiero preseason(!), a on ma dopiero 19 lat.

 

Bez przesady,komentarze dotyczyły konkretnego meczu,czy tam okresu w jego karierze.Nikt mu nie wieszczy kariery a'la Bennett,ale to fakt że W TYM MOMENCIE nie wygląda na wybitnego zawodnika,nie wygląda też jakby mu się chciało.A co będzie za 5 lat czy 10 lat to Bóg jeden raczy wiedzieć,może Silver rozwiąże ligę i Lonzo będzie grać w Stelmecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.