Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

mam pytanie do Rady, czemu Laf może oddać Konchara za 2 drugie rundy do X a wszystkie wymiany na lini Minnesota-Hornets maja być blokowane? 

@RonnieArtestics @MarcusCamby @tangiers

 

 

A kto Ci powiedział ze maja być blokowane? Z lafem pogadaj on wie co musi zrobić jak chce dealowac z tobą.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A kto Ci powiedział ze maja być blokowane? Z lafem pogadaj on wie co musi zrobić jak chce dealowac z tobą.. 

no wiem, ma wam wysłać deale do oceny co jest zabawne zważywszy na to ze inni mogą mu oferować takie rzeczy jak 2x2nd za Konchara - za którego ja bym dał więcej, ale mi byście to zablokowali a ten deal puszczacie - to jest wypaczenie gry po raz kolejny, nie uważasz ze to jest niesprawiedliwe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Hornets nie mają żadnego interesu w tym, by sprzedawać teraz takich graczy, jak np. Konchar czy Alvarado (zarabiają grosze, mają długie umowy, jeszcze z opcją zespołu na końcu), chyba że ktoś solidnie przepłaci. Rada powinna zająć się tym tematem. 

Laf jest ogólnie imo najsłabszym GMem z wszystkich którzy w to graja, stad  uważam ze każdy powinien mieć równe szanse na wymiany z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Laf jest ogólnie imo najsłabszym GMem z wszystkich którzy w to graja, stad  uważam ze każdy powinien mieć równe szanse na wymiany z nim

Jak by nie było to jako doświadczony GM, w takiej sytuacji powinieneś doradzić koledze LAF'owi, czego nie opłaca się w tym momencie robić. Nie wszystko w tej grze sprowadza się do dbania, tylko o własny interes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Laf jest ogólnie imo najsłabszym GMem z wszystkich którzy w to graja, 

bardzo brzydkie słowa.

stary managment wrocil do soty i od razu wróciło buractwo. 

prawdziwych mistrzow poznaje sie po manierze. tobie jej brak, zatem nie tylko nie mozna nazwac cie mistrzem z przycyzn sportowych (mistrzostwo na papierze, ze znaczna gwiazdka, bo wygrane dzieki problemom konkurencji), ale takze z powodu uchybiajacego czci oraz dobremu imieniu mistrzow zachowania

tfu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że relacja LAFA z Sotą może budzić obawy w stylu handlowanie obligacjami przez Morawieckiego czy kupno działek kościelnych za 2 zł, ale jakbyśmy mieli iść tym tokiem rozumowania to tu się pewnie co trzeci user zna z kimś, na zlotach piliście pewnie niejednokrotnie w różnych konfiguracjach więc takie warunkowanie dealow tylko z Sotą jest słabe jak dla mnie, bo:

1) zaufajcie trochę Lafowi, to też nie jest gosc ktory ogląda NBA od wczoraj i stwierdzi sobie nagle "oddam fajne assety za nic Qcinowi"

2) skąd wiecie, czy LAF teraz nie stwierdzi "dobra, ciągnijcie sie, byłem tyle czasu z boku to teraz pokaże wam jak się handluje, od Soty chce 2x więcej niż od reszty", w tym przypadku mniej lub bardziej realnym tez takie warunkowanie jest słabe, bo jednak zabijacie ducha gry. Jak mu daliście drużynę, to niech się nią zajmuje i prowadzi po swojemu, bo ustalanie kto z kim może dealowac pachnie nieładnie.

Jak mówił Korwin w 2010, niech żyje wolny rynek. A jak LAF spierdoli sobie assety(które tez umówmy się, nie są niewiadomo jakie i nie ma o co kruszyć kopii imo) c***owymi wymianami, to ma do tego prawo. Tez uważam że nie powinien nic ruszac na ten moment, bo jakiś marny pick 2025 1st rounder za takiego Jose to bezsens, takie żydowskie kontrakty jakie tu fluber przemycił należy chomikowac, ale jeśli on uważa inaczej to niech robi co chce, a na pewno nie powinien być przez nikogo blokowany, bo umówmy się ze nie będzie to CP3 gate i Alvarado czy inny Konchar nic nie zmienia w rozkładzie sił, żeby wprowadzać zamordyzm :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Jak by nie było to jako doświadczony GM, w takiej sytuacji powinieneś doradzić koledze LAF'owi, czego nie opłaca się w tym momencie robić. Nie wszystko w tej grze sprowadza się do dbania, tylko o własny interes ;)

Byku, my przebylismy z Lafem setki rozmów, ale Laf to Laf, stad albo niech wszystkie deale idą do oceny albo żaden, a nie ze wszyscy sobie rozbiorą Hornets (z tego co tam jest do rozbierania) a mi nie będzie wolno nawet złożyć oferty.

Albo równo albo wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Byku, my przebylismy z Lafem setki rozmów, ale Laf to Laf, stad albo niech wszystkie deale idą do oceny albo żaden, a nie ze wszyscy sobie rozbiorą Hornets (z tego co tam jest do rozbierania) a mi nie będzie wolno nawet złożyć oferty.

Albo równo albo wcale

Jak Kali kraść to dobrze.

Jak inni kraść to źle.

Qcin najlepiej zrobisz dla siebie i LAFa jak będziesz cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

bardzo brzydkie słowa.

stary managment wrocil do soty i od razu wróciło buractwo. 

prawdziwych mistrzow poznaje sie po manierze. tobie jej brak, zatem nie tylko nie mozna nazwac cie mistrzem z przycyzn sportowych (mistrzostwo na papierze, ze znaczna gwiazdka, bo wygrane dzieki problemom konkurencji), ale takze z powodu uchybiajacego czci oraz dobremu imieniu mistrzow zachowania

tfu

przecież to jest tylko moja opinia która zreszta Laf doskonale zna, bo w przeciwieństwie do innych mistrzów z gwiazdka ja mam jaja by mówić wszystkim to co myśle, a nie klepać po ramieniu przy nich a obrażać za plecami.

 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jak Kali kraść to dobrze.

Jak inni kraść to źle.

Qcin najlepiej zrobisz dla siebie i LAFa jak będziesz cicho.

czy Ty dobrze czytasz co ja napisałem? ja nie mam problemu ze ktoś okrada Hornets, proszę bardzo, wolny rynek, ale pozwolić by okradać wszystkim poza mną jest niesprawiedliwe, wiec nijak się to ma do tego co napisałeś 

3 minuty temu, LAF napisał:

Gdybym brał udział w simce to też bym takiego X Factora sobie sprowadził 

Ty proponujesz Konchara z 1 rundę za Lamelo, po czym oddajesz Konchara za 2 drugie rundy, przecież to jest taki nonsens, ze ciężko w jakikolwiek sposób to pojąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Laf przyjął taki warunek żeby deale z tobą były uzgadniane z radą i proponuje Ci „przebić” to co ma na stole i dać to ocenić radzie lub dać mu robić co chce jesli ma taki deal i zaakceptował. Przecież jesli złożysz mu podobnej jakości oferte to nie masz się raczej co bać o weto rady, tu chodzi o wyraźne deale na niekorzyść lafa a nie o to żeby po złości wezystko ci uniemożliwiać. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

Jak mówił Korwin w 2010, niech żyje wolny rynek. A jak LAF spierdoli sobie assety(które tez umówmy się, nie są niewiadomo jakie i nie ma o co kruszyć kopii imo) c***owymi wymianami, to ma do tego prawo.

Z całym szacunkiem, ale tu nie chodzi o assety LAFa, a assety Hornets. Nikt nie pozwoli, by po latach świetnej pracy flubera, ktoś rozwalił organizacje, a potem po przykładowym pół roku odszedł. Byli tacy GMowie i tego chcemy unikać.

Relacja LAF - Qcin wykracza po za schematy spotkań ze zlotów, w dodatku Qcin to największa menda tej gry, pozbawiony jakichkolwiek zasad moralnych i jest z tego co gorsza dumny. Wiedział na jakich zasadach wraca, więc albo się dostosuje, albo może odejść. Ja o Qcina w BeGM walczyć nie zamierzam.

Deale na linii Wolves - Hornets nie są zablokowane, są tylko monitorowane przez radę. Moim zdaniem to komfortowy układ.

A Qcin, największy złodziej tej gry krzyczący by pilnować innych, bo ktoś może oskubać LAFa dla mnie to żałość. Ale nie ma takiego dna, którego Qcin nie przebije.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Z całym szacunkiem, ale tu nie chodzi o assety LAFa, a assety Hornets. Nikt nie pozwoli, by po latach świetnej pracy flubera, ktoś rozwalił organizacje, a potem po przykładowym pół roku odszedł. Byli tacy GMowie i tego chcemy unikać.

Relacja LAF - Qcin wykracza po za schematy spotkań ze zlotów, w dodatku Qcin to największa menda tej gry, pozbawiony jakichkolwiek zasad moralnych i jest z tego co gorsza dumny. Wiedział na jakich zasadach wraca, więc albo się dostosuje, albo może odejść. Ja o Qcina w BeGM walczyć nie zamierzam.

Deale na linii Wolves - Hornets nie są zablokowane, są tylko monitorowane przez radę. Moim zdaniem to komfortowy układ.

A Qcin, największy złodziej tej gry krzyczący by pilnować innych, bo ktoś może oskubać LAFa dla mnie to żałość. Ale nie ma takiego dna, którego Qcin nie przebije.

 

boże tyle głupot napisanych w 3 akapitach to tylko Marcus Camby potrafi.

1) nie było żadnej mowy o tym ze moje deale będą monitorowane wiec pierwsze kłamstwo z Twojej strony

2) moje relacje z Lafem są zupełnie normalne jak z większością was, a dalekie od choćby relacji z Sylwkiem- wiec znowu kłamstwo 

3) nazywanie złodziejem kogoś kto robi dobre wymiany dla swojego zespołu- brawo Camby, dno dna które ja przebiłem, Ty stukasz w nie od spodu

4)assety Hornets? czyli uważasz ze Konchar za 2x 2nd pick to spoko deal, ale jakby Sota dała za niego 3x2nd to byłyby dymy na cały dział tak? Czy się mylę? 

Wiec chodzi o to by Hornets nie odddawali assetow, czy o to żeby nie oddawali assetow Socie? 

Jestes najsłodszym z hipokrytów w tej grze i to nawet urocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Rada Ci przedstawiła stanowisko, więc ta twoja pisanina jest zwykłą stratą czasu. Nic nie zmienisz, a poparcie jak widać masz zerowe co w sumie nie dziwi, bo kto gra dłużej to zna twoją haniebną działalność w tej grze.

pokaz mi gdzie mi przedstawiła ten warunek, a nie kłamiesz po raz kolejny. 

Jak zwykle tez nie umiesz odpowiedziec na moje posty merytorycznie, tylko płaczesz ze jestem złodziejem i menda bo stworzyłem potwora i robiłem wymiany których nie zrobiłbyś chocbys miał za to płacona dziesięciokrotność swojej pensji.

Zabawne tylko ze ten który najwiecej krzyczy o równości dla wszystkich tutaj tak bardzo boi się ze znowu Minnesota okaże się najlepsza na rynku i tradycyjnie robi ze mnie tego złego wśród nowych GMow :) 

Fajnie tez ze Rada która reprezentuje pozwala innych nazywać mendami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.