Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma błędu. Nie musicie tego sprawdzać. 

Przy wrzucaniu na forum dealu z @RonnieArtestics nie uwzględniliśmy, że mój pick w tamtym momencie to był CLE/POR better. Bazę pod wymianę mieliśmy już przed dealem, gdzie pick POR zamienił się w lepszy z CLE/POR.

Musieliśmy dograć szczegóły, tamten deal zaakceptowałem, a tego nie poprawiłem. 

Rozmawiałem z radnym w tamtym momencie i stwierdził, że to nie jest big deal, bo jakby nie patrzeć dostanę najlepszy z tych trzech pickow, a taki był cel.

Tamten radny już nie jest radnym. Z ówczesnym GMem Cavs nie ma co gadać, bo nie wiedział. Błąd wynika z mojego przeoczenia. 

Intencje były jasne, ale nie doprecyzowane tego. Powinno być: lepszy z CLE/POR better i IND '23, bo na moment dealu nie miałem swój pick a pick CLE/POR better. 

Jeśli jest to wielkie uchybienie, karę biorę na siebie. @RonnieArtestics przyklepał to co wrzuciłem, bo ja tworzyłem wpis z wymianą. 

Można się rozejść. 

@Szulim @ozzy110 @ernie9005 @karpik

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.11.2022 o 09:46, Reikai napisał:

Nie widze nic o tym w regulaminie, wiec pytam - czy moze jakas dobra dusza mi wytlumaczyc o co chodzi z tym resetem, ze niektore druzyny robia to po sezonie? Zakladam, ze chodzi o to zeby nie miec hardcap - ale co ten reset tak na prawde oznacza?

Robisz trejdy zeby poprawic swoja sytuacje finansowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bogans2 napisał:

Robisz trejdy zeby poprawic swoja sytuacje finansowa

nope, bzdura ;) 

@Reikai wrzucałem ping dla @january bo on najlepiej ogarnia temat resetu, ale w skrócie chodzi o to, że jeśli jesteś w okolicach balansu finansowego w okresie 3-letnim (dlatego taki okres jest w excelu) to możesz zrobić reset finansowy i wyzerować sobie twoje straty / zyski zaczynając z czystą kartą.

Generalnie chodzi o sytuację, aby w miarę możliwości unikać, bądź zmniejszyć uderzenie hardcapu w czasie 

szczegóły są bardziej opisane w zestawieniach finansowych a więcej może napisać @january jak łaskawie tu zajrzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, ernie9005 napisał:

Jaka jest oficjalna decyzja rady w sprawie Aytongate?

Zgodnie z CBA i naszym Regulaminem - trejd przechodzi teraz i wchodzi w życie (zawodnicy zmienią zespoły) po zakończeniu T2 utrzymując date przejścia Aytona po 15.01 zgodnie z zapisami CBA i dopasowaniem do naszych okienek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Imo bez sensu, co jak ktoś się tam w ciągu 2 miesięcy przecież polamie? Po prostu dealu nie ma, a jak będą to chcieli klepać między 2t A 3t to ok. Znacznie prościej. 

Wszyscy wyrazili zgodę na priv na takie rozwiązanie wiec co nam jako Radzie do tego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.