Skocz do zawartości

Eurobasket 2017


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Cofam słowa z poprzedniego posta.. Mecz mega ciekawy i warty obejrzenia.

 

Szkoda trochę Łotyszów, bo po tym jak podnieśli się po 1Q i utrzymywali poziom przez pozostałe 3 kwarty to było mega przyjemne dla oka. Słowacja ma naprawdę silną drużynę i szkoda, że trafią na Hiszpanię już w półfinale. To najprawdopodobniej będzie przedwczesny finał.

 

Porzingis i Dragic efektywnie dominowali obie drużyny i było to widać gołym okiem.

 

Mam nadzieję, że jutrzejsze mecze będą równie ciekawe! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic jest niebywały, jaja do ziemi, to jak jechał Porzingisa w izolacjach w czwartej kwarcie - poezja. Wcześniej wywalczył jego trzeci i czwarty faul, co było zdecydowanie kluczowe, bo Słowency sobie absolutnie z KP nie radzili. Gość ma 18 lat, a już teraz jest lepszym graczem w HC niż Dragic - przynajmniej na zasadach fiba i przeciwko zespołowi który uniemożliwia Dragicowi swobodne wjazdy pod kosz. Jeśli ktoś nie oglądał tego meczu to serdecznie zachęcam, bo dla tego dzieciaka jest warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie Grecy zawiedli. Mieli mecz pod kontrolą i nagle zaczęli dziwacznie grać w ataku. Idą kontrą 5 na 3 i nagle spowalniają by wydłużyć akcje. W efekcie Rosjanie a głównie Szwed ich dopadli i wygrali w nerwowej końcówce

 

Do tego te przestrzelone wolne. 8/18 w pewnym momencie to był koszmar. Mimo wszystko i tak mogli wygrać ale ostatnie 2 minuty w ich wykonaniu były mega niefrasobliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuty wolne to jedno, po za tym trener Greków zajechał swoją pierwszą piątkę, grając nimi ponad 30 minut, w tym trójką ponad 35. Nie rozumiem czemu więcej nie grał starszy Antek, który kiedy tylko dostawał na tym turnieju szanse to prezentował się bardzo dobrze.

 

Dzisiaj Słowenia-Hiszpania - fajnie by było gdyby Słoweńcy sprawili niespodziankę, ale szczerze w to wątpie. Drugi półfinał interesuje mnie mniej, ale stawiam na Serbię.

Edytowane przez LukeMorrison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic kozak. Jako ktoś kto lubi i ogląda europejską koszykówkę jestem pewny że Teodosic i Bogdanovic (Serbski, Bogdan) zrobią świetną robotę w Nba.

Może się mylę i będzie beka, ale to wybitne jednostki w Europie. Tylko Llull i De Colo prezentują podobny poziom, a tym do NBA się nie pali (jednemu do powrotu).

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.