Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna bedzie ta walka o Kyle Lowry! @kolader cieszę się ze złożyłeś mu ofertę, podrzucę Ci nawet argumenty za Brooklynem, Alonzo sam je napisał wlasciwie w I turze, muszę tylko to wyszukać!! 

no i jeszcze mam pytanie. Można dawac jednocześnie NTC i trade kicker15%  tak jak zrobił to Alonzo ? Przecież jedno z drugim się wyklucza … wg mnie to musi wybrać albo jedno albo drugie ;) 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

Pytanie - czy jeśli złożę kontrofertę jakiemuś grajkowi, to jest ona ostateczna? Można jeszcze ja zwiększyć w kontrze, czy kontra jest tylko dla tych, co składali pierwsza ofertę?

Tak ostateczna i tak ostatni etap jest tylko dla ofert które wjechały pierwsze. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

Pytanie - czy jeśli złożę kontrofertę jakiemuś grajkowi, to jest ona ostateczna? Można jeszcze ja zwiększyć w kontrze, czy kontra jest tylko dla tych, co składali pierwsza ofertę?

Kontroferty są dla każdego. Można kontrowac każda ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

Pytanie - czy jeśli złożę kontrofertę jakiemuś grajkowi, to jest ona ostateczna? Można jeszcze ja zwiększyć w kontrze, czy kontra jest tylko dla tych, co składali pierwsza ofertę?

Na przykładzie cp3 - ja nie dałem mu oferty, dałem KONTRofertę. Nie mogłem już później drugiej propozycji mu dać w REofercie. Za to kolader mógł dać mu drugą propozycje w REofercie. 
 

czyli w kontrofertach możesz wybrać dwóch nowych, którym nie złożyłeś jeszcze oferty, i zmienić priorytety np dać kogos nowego na sama górę priorytetow, albo w środek albo na koniec, jak tylko chcesz. Za to w reofertach możesz podbijać swoje oferty które złożyłeś, ale nie możesz już zmieniać kolejnosci tych ofert. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Mam zagwostke. 
Wymiana na linii Wizz - CHI z tego co kojarzę to nie jest czasem rozliczenie poprzednich wymian?

Bo byłoby ciekawie jakby wjechała w kontrze lepsza oferta dla Robinsona. I ostatecznie deal by spadł. Chyba ze to już osobna sprawa a GM sam chyba wspominał ze nie. 

Spokojnie, w razie w mamy już gotowy plan B. Wszystko pod kontrolą. Ale MRob nie dostanie raczej u nas więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Spokojnie, w razie w mamy już gotowy plan B. Wszystko pod kontrolą. Ale MRob nie dostanie raczej u nas więcej.

Tutaj czasami dzieją się cuda. 2 lata temu oferowałem 40 milionów extension Kennardowi i ludzie zagłosowali na nie, bo w RL wziął 64, po czym rok temu podpisał minimalny kontrakt w offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.