Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Co z ofertami Pacers dla Huertera i Dorta? Czemu nie są unieważnione? 

Dort unieważniony ze względu na to że ma za krótki staż w lidze i jego max wynosi 10,8mln w 1roku (casus Poole) - stąd SNT przepadło do 3 tury, gdzie będzie to prawidłowe.

Natomiast co do Huertera to nie jest nieważna oferta Pacers - skąd taki wniosek? Normalnie można kontry na Huertera dawać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Szulim napisał:

Dort unieważniony ze względu na to że ma za krótki staż w lidze i jego max wynosi 10,8mln w 1roku (casus Poole) - stąd SNT przepadło do 3 tury, gdzie będzie to prawidłowe.

Natomiast co do Huertera to nie jest nieważna oferta Pacers - skąd taki wniosek? Normalnie można kontry na Huertera dawać ;) 

Chodzi mi o zasadę, że dla RFA miały być oferty minimum trzy lata gwarantowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

2+1 jest ok. RFA nie może dostać 1+1 ani jako PO, ani jako TO.

Tak. Tylko jak wklejałem oferty Pacers nie wiem czemu widziałem 2+1 gdzie rzeczywiście jest 1+1

Ogólnie byłoby fajnie gdyby ktoś wypowiedział się w kwestii tego maxa przy Arenas rule. Inaczej będę traktował to według swojej interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Braveheart22 napisał:

Czemu? Strukturę kontraktu podaje się jak wygrasz gracza, więc po prostu to co dopisałeś w nawiasie się wywali. 

Czy jeszcze o coś innego chodzi? :)

O to właśnie. Jak da radę wywalic, to dajcie znać. Chociaż to opcją bardzo awaryjna, więc nie wiem czy jest sensbl kruszyć kopie- lepiej się uczyć na błędach, zwłaszcza że to 4 oferta.

 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma zakazu by podpytać kogoś przed wysłaniem ofert, ja tak zawsze robię, inaczej bym zwariował :P

Pamiętałem o 5% raise przy FA, ale przy Lopezie zapomniałem  :P.

 

A głosujący niech pamiętają, że Smartowi opłaca się wziąć 2 lata z awaryjnym PO przy kontuzji, zamiast 4 lat bo za 2 lata będzie miał 10 lat w lidze I dopiero wtedy opłaca mu się podpisać 4 lata za większe siano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Pamiętałem o 5% raise przy FA, ale przy Lopezie zapomniałem  :P.

w takiim razie chyba wiszę Tobie dobre piwo, bo miałbyś spore szanse z taką ofertą, a tak mogę się chyba cieszyć z Bamby

oczywiście czy będę się cieszyć to się okaże za dwa lata, ale nie lubię odpuszcząć grajcarów za których dałem pick ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada teraz ma czas, żeby się wykazać. Cavs nie po to ściągali w trakcie sezonu Smarta, żeby teraz go za darmo tracić. A konkurencja mocno podbiła kwotę. I lekki konflikt interesów może się pojawić przy okazji. Bo jak jednak Smart zostanie w Cavs to jest szansa, że Brook zamiast zostać w Jazz to pójdzie wtedy do Dubs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w takiim razie chyba wiszę Tobie dobre piwo, bo miałbyś spore szanse z taką ofertą, a tak mogę się chyba cieszyć z Bamby

oczywiście czy będę się cieszyć to się okaże za dwa lata, ale nie lubię odpuszcząć grajcarów za których dałem pick ;]

Gratuluje.  Fajnie się ułożyło. 

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Rada teraz ma czas, żeby się wykazać. Cavs nie po to ściągali w trakcie sezonu Smarta, żeby teraz go za darmo tracić. A konkurencja mocno podbiła kwotę. I lekki konflikt interesów może się pojawić przy okazji. Bo jak jednak Smart zostanie w Cavs to jest szansa, że Brook zamiast zostać w Jazz to pójdzie wtedy do Dubs :)

Rada która pilnuje młodych tu akurat przepłaci? Nie sadze. 

Choć snt ze spurs może tak podpowiem. 

Pogadsjcie w Radzie i może się zgramy. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.