Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, fluber napisał:

Nom, przy Twojej pierwszej ofercie dostał zdecydowanie najniższy kontrakt w turze;) 

@ozzy110 w ogóle można oferować w kółko to samo Extension? Już głosowaliśmy te umowe

Ja nie widzę przeciwwskazań.

Trzeba też brać pod uwagę @tangiers, że w tym roku było u nas naprawdę mało gotówki dla wolnych agentów, więc nic dziwnego, że lecą takie oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Trzeba też brać pod uwagę @tangiers, że w tym roku było u nas naprawdę mało gotówki dla wolnych agentów, więc nic dziwnego, że lecą takie oferty

Za rok wcale nie jest lepiej. Zadne to odkrycie i juz @karpik o tym pisal przy Mikalu, ze gracze z poziomu startera/6tha mana dostaja u nas znacznie mniejsza kase niz w realu. Taki Millsap tu raczej lyknie 8/2 od Raps, a w realu dostal 10/1. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ozzy110 napisał:

@evitacre limit ofert był 6 a ty rzuciłeś 10. Pisz zawsze z takimi rzeczami.

Każda 3 pozycja jest nieważna plus Santi

No i tylko 2 oferty dla Stevena? Słabiutko słabiutko panowie

To po kiego piszecie w regulaminie ze max 6 i mogą być warunkowe! :) Jak wół napisałem jak nie 1 to 2 jak nie 2 to 3. Tym schematem były 4 oferty. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, evitacre napisał:

To po kiego piszecie w regulaminie ze max 6 i mogą być warunkowe! Jak wół napisałem jak nie 1 to 2 jak nie 2 to 3. Tym schematem były 4 oferty. 

Nie no, masz 6 „prób”, nie ważne jakie warunki.. Jak widzisz każdy złożył max 6 ofert.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nie no, masz 6 „prób”, nie ważne jakie warunki.. Jak widzisz każdy złożył max 6 ofert.  

Tak tak teraz wiem, tylko wystarczy dodać słowo łącznie w regulaminie i wtedy wiem to przed a nie po fakcie ;) 
 

Jak jest napisane 6 ofert i mogą być warunkowe to to blednie zinterpretowałem ze może być 6 ale każda może mieć jeszcze warunki (czyli de facto może być ich dużo więcej). A chodzi ze może być łącznie / max 6 i mogą być warunkowe. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, evitacre napisał:

Tak tak teraz wiem, tylko wystarczy dodać słowo łącznie w regulaminie i wtedy wiem to przed a nie po fakcie ;) 
 

Jak jest napisane 6 ofert i mogą być warunkowe to to blednie zinterpretowałem ze może być 6 ale każda może mieć jeszcze warunki (czyli de facto może być ich dużo więcej). A chodzi ze może być łącznie / max 6 i mogą być warunkowe. 

Cytat
  • 5.41: Możliwe jest składanie ofert warunkowych ("składam tylko jeśli przegram głosowanie o zawodnika, którego mam wyżej na priorytetowej liście). Taka oferta zajmuje slot jak każda inna

No jest dość jasno wg mnie napisane... A mówiłem wczoraj, obgadajcie to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruce Brown dostał ofertę ode mnie praktycznie zbliżoną do tego co dostał w RL NBA - pasuje mi taki mały berseker biegający miedzy lonzo a issacem ;) 

@january czy uważasz ze extension dla Bryanta jest śmieszna? 
proponuje mu dodatkowy rok gwarantowanych wyższych pieniędzy, aby miał spokój odbudowując się po kontuzji - chciałbym nadmienić że Bryant wciąż nie jest dopuszczony do treningów na pełnym kontakcie i ma wrócić po ok 2mc od rozpoczęcia sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, człowiek...morza napisał:

Kirde zapomiałem. 

Dlaczego ozmaczaxie po a mie przed

Niedziela miał cic koniec 

O, czwarty punkt karny. Druga kara. A dopiero zaczęła się III tura. Utrzymując to tempo komisarzy będziesz i syndyka będziesz miał gdzieś na przy po T1 lub T2.

Idziesz jak burza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Kirde zapomiałem. 

Dlaczego ozmaczaxie po a mie przed

Niedziela miał cic koniec 

A kto ci takie info sprzedał? Jestem bardzo ciekaw. Masz wątpliwości to pisz na forum.

Nikt cię specjalnie oznaczać nie będzie. Duży już jesteś

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.