Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lucas napisał:

Mam pytanie do @człowiek...morza

Czy Kawhi też zapewni tacosy Davisowi?

to musisz zapytać pozostałych gm'ow. Ja Kawhim nie jestem :)

 

Co najwyzej moge poprosić Maynora zeby polecił jakąś miejscówkę i wskazał jak się dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Qcin_69 napisał:

Gobert swego czasu był całkiem blisko Soty wiec kto wie, kto wie:)

Zapomnij chlopie... 

 

Podziwiam ludzi, ktorzy wiedzą co czeka gracza w danym klubie. 

 

@fluber a to nie Ty przed chwilą miałeś XJ Mcollum, Love'a, Jordana i chciales zatrzymać Brona wizją gry w Cavs i walki o tytuł a potem wcisnąłeś czerwony guzik.

Szanuje panowie, że wam sie chce robic teorie i o nich pisać ale może dajcie sobie na wstrzymaanie na razie bo jeszcze nic sie nie skończyło a sezon 2019/20 nawet nie ruszył a na dobra sprawę niektorzy juz wszystko rozdzielili i mogą listę klubow ulozyc od 1 do 30. Szanuję za to... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

 

@fluber a to nie Ty przed chwilą miałeś XJ Mcollum, Love'a, Jordana i chciales zatrzymać Brona wizją gry w Cavs i walki o tytuł a potem wcisnąłeś czerwony guzik.

Co nazywasz czerwonym guzikiem?:) przeciez zostawilem mccolluma i jordana, a love wymienilem zeby uzupelnic rotacje kilkoma graczami i ten team zrobil playoffs wiec o jakim czerwonym guziku mowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwa lata z ekipy walczacej o tytuł do ekipy miedzy PO a loterią to chyba jest czerwony guzik jakby co. Szanuję za przebudowę ale kompletnie nie kupuje tego bo wiecie lepiej. Nic sie nie zaczelo jeszcze w Kings ale o wszystko doczepka. Moze dajcie sobie na luz trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, shevcu napisał:

W dwa lata z ekipy walczacej o tytuł do ekipy miedzy PO a loterią to chyba jest czerwony guzik jakby co.

Ja poszedłem all in w zatrzymanie LeBrona, zrobiłem coś dokładnie odwrotnego niż Ty ( miałem ofertę snt od Januarego przed FA po Jamesa i ją odrzuciłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Że co :D Kiedy?

Pisałeś do mnie przed FA przecież, że chciałbyś zrobić snt po LeBrona, nie podałeś żadnych nazwisk, bo z miejsca Ci oświadczyłem, że odrzucę ofertę niezależnie od tego, co zaproponujesz, nie pamiętasz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie, chyba sobie dołożyłeś jakieś wspomnienia, albo ja mam totalne zaniki pamięci. Serio kompletnie mi się wydaje, że czegoś takiego absolutnie nie było :D 

 

 

Masz totalne zaniki pamięci, bo tylko Ty mogłeś napisać coś w stylu: " Wiadomo, ze James trafi do Lakers, ale jako, że wolałbym mieć 100% pewności, to może zrobimy jakieś snt?"😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Dalej wydaje mi się, że nic takiego nie pisałem (tzn taka wiadomość byłaby w moim stylu :D , ale nie składałbym chyba oferty SnT). :P

Inna sprawa, że skończyłem robić listę (według kolejności) FAsów wszystkich i czekam na kolejne tury.

Może jakieś głosy od reszty ludu, bo coś mocno zwolniło :)

 

Ja zagłosuję w niedzielę pięć minut przed terminem.

Znając życie jeszcze coś jebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.