Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@Wooden

Ja uwazam, ze glosujacy na Heat uznali, ze do nich przemawiaja bardziej konkretne argumenty niz politycy z Waszyngtonu(WTF?), Nike czy wizerunek

Zakladanie, ze ktos traktuje Duranta za idiote jest niedorzeczne. 

Jaki Durant bedzie mial wizerunek jak ucieknie po pierwszej porazce od jednego MVP(Currego) do kolejnego (Hardena)?

W Miami bedzie gwiazda calego stanu, a w Waszyngtonie bedzie w ceniu Knicksow,  Hardena czy nawet Embiida. Tak przeczulony na swoim punkcie KD nie moze sobie na to pozwolic

Na szczescie nasze FA odbywa sie w opoznieniem i mamy szanse zauwazyc czym faktycznie kieruja sie gwiazdy, Durant nie chcial juz dalej byc czescia super teamu, tylko miec juz swoja wlasna druzyne, ktorej bedzie liderem. Ja jestem w stanie mu zapewnic odpowiedni support, ktory przedluzy mu kariere.

btw. Jak Durant wroci do gry to Luka bedzie zaczynal juz swoj 3 rok w NBA,  KD sam najlepiej wie, ze mlodzi tez moga osiagac sukcesy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tangiers napisał:

@Wooden

Ja uwazam, ze glosujacy na Heat uznali, ze do nich przemawiaja bardziej konkretne argumenty niz politycy z Waszyngtonu(WTF?), Nike czy wizerunek

Zakladanie, ze ktos traktuje Duranta za idiote jest niedorzeczne. 

Jaki Durant bedzie mial wizerunek jak ucieknie po pierwszej porazce od jednego MVP(Currego) do kolejnego (Hardena)?

W Miami bedzie gwiazda calego stanu, a w Waszyngtonie bedzie w ceniu Knicksow,  Hardena czy nawet Embiida. Tak przeczulony na swoim punkcie KD nie moze sobie na to pozwolic

Na szczescie nasze FA odbywa sie w opoznieniem i mamy szanse zauwazyc czym faktycznie kieruja sie gwiazdy, Durant nie chcial juz dalej byc czescia super teamu, tylko miec juz swoja wlasna druzyne, ktorej bedzie liderem. Ja jestem w stanie mu zapewnic odpowiedni support, ktory przedluzy mu kariere.

btw. Jak Durant wroci do gry to Luka bedzie zaczynal juz swoj 3 rok w NBA,  KD sam najlepiej wie, ze mlodzi tez moga osiagac sukcesy

 

Jak Durant wróci do gry na poważnie to Luka będzie być może wchodził już w czwarty sezon i ten zespół od lat będzie jego i Oladipo. Wątpię żeby chcieli wtedy dobrowolnie przekazać mu pałeczkę lidera i czy on będzie w stanie odbić zespół.

Przeczulenie na swoim punkcie (zwłaszcza jako kluczowy aspekt - mówimy o gościu który przyjął na siebie cały hejt za odejście z Thunder do Warriors i przeżył to lepiej niż początkowo LeBron w Miami) i to że chciał własnej drużyny bez innej supergwiazdy (mimo że sam uważa Irvinga za... Top7 NBA) to jest właśnie narracja która za dwa lata od teraz będzie wyglądała komicznie. Narracja dla fanów i kierując się nią patrzysz jak fan a nie KD.

Dziwnie bo sam pisałeś tu wcześniej że to jest przede wszystkim decyzja biznesowa - a powody dla którego podejmie taką o przejściu do Wizarda dokładnie wymieniłem.

EDIT: jeśli chcesz używać argumentu o przeczuleniu to pamiętaj że KD podobno ma gigantyczny kompleks LeBrona. Nie chce robić nic w karierze jak on więc tym bardziej nie chciał by grać w mieście które wciąż ma Jamesa w sercach.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Durant ma sie bac o pozycje lidera w gronie Oladipo, Doncic to nie wiem jak poradzi sobie z Hardenem.

Nie wiem czy przezyl to lepiej niz Lebron, wydaje mi sie, ze nie i dlatego chce udowodnic calemu swiatu, ze jest w stanie cos samodzielnie wygrac. Irving to jego kolega, to jest chyba oczywiste ze go docenia. 

W sercach kibicow Miami Heat jest tylko i wylacznie Wade. 

Decyzja biznesowa bylo przyjscie do Warriors. Cel byl jasny, wygrac co sie da. Fala hejtu go mocno przerosla i teraz zalezy mu na legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

Jak Durant ma sie bac o pozycje lidera w gronie Oladipo, Doncic to nie wiem jak poradzi sobie z Hardenem.

Nie wiem czy przezyl to lepiej niz Lebron, wydaje mi sie, ze nie i dlatego chce udowodnic calemu swiatu, ze jest w stanie cos samodzielnie wygrac. Irving to jego kolega, to jest chyba oczywiste ze go docenia. 

W sercach kibicow Miami Heat jest tylko i wylacznie Wade. 

Decyzja biznesowa bylo przyjscie do Warriors. Cel byl jasny, wygrac co sie da. Fala hejtu go mocno przerosla i teraz zalezy mu na legacy

Nie "ma się bać" a "w tych okoliczności robienie z tego kluczowej kwestii to czysty PR".

Liczy się perspektywa gracza - więc skoro docenia go na top7 bo to jego kolega czy nie to w swoich oczach "będzie rywalizował o team" (choć wciąż podkreślam że to bzdura) z top7 graczem.

Jeśli nie ma w sercach kibiców Heat Haslema to co to za kibice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem @shevcu czemu ten trade o Davisa nie był warunkowy po ewentualnej porażce FA. Po kilku głosach mogłeś mieć już pięć głosów, bo sporo ludzi widziało tu sprawę Davis - Leonard podobnie jak Leonard - George. To już był spory handicap, po którym człowiek morza pociłby się jak ruda mysz. A tu taki walkower. Myślałem, że po LBS i jego akcji z Rockets nikt mnie już tak nie rozczaruje. A jednak. Przykra sprawa.

Od początku twoja sytuacja była trudna, a jeszcze kontuzja Duranta ją spotęgowała, ale mówiłeś, że chcesz powalczyć.

Gobert jest w cholerę niedoceniany, bo gość daje impact TOP15 playera ligi, ale powinny pójść jakieś fajne assety na dodatek. Mam nadzieję, że chociaż ten Gobert Ci zostanie i sensownie go z FA obudujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wooden napisał:

To nie jest argument a świadectwo tego że GMowie tutaj nie umieją zinterpretować prostych rzeczy.

Jeszcze ze trzy takie wpisy i osiągniesz ubiegłoroczny poziom january'ego (LeBron case) żenadokomentarzy w trakcie głosowań, gratuluję xD 

To nie działa, uprzedzam

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Jeszcze ze trzy takie wpisy i osiągniesz ubiegłoroczny poziom january'ego (LeBron case) żenadokomentarzy w trakcie głosowań, gratuluję xD 

To nie działa, uprzedzam

Jak to?

Ma LeBrona i Russella za darmo przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rok temu gdyby january kilka dni wcześniej zaczął wyzywać od ludzi od debilów, bo głosowali na LeBrona w Cavs, to kto wie jakby się potoczyła nasza gra. :D Jeden z bardziej memorable beGM momentów odkąd gram, nie ukrywam, tam ledwie kilka głosów decydowało z tego co kojarzę

A z tym KD to jest ~50/50, a już na pewno nie żadna oczywistość - zarówno sportowo, jak i pozasportowo można w sumie typować w obie strony (Heat i Wizards), więc i głosowanie będzie równe

Btw. posiadanie Doncicia w tej grze, przy naszych zasadach finansowych (!!), mając na uwadze jak w trzecich sezonach w lidze grali Paul, Davis czy Durant - powinno być pięknie sprzedawane, bo to atut porównywalny do posiadania Hardena, jakby to nie brzmiało, także z perspektywy KD - a trochę mało tego w komentarzach. Tak samo ruch z Vuceviciem dla mnie trochę dziwny, ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Nie rozumiem @shevcu czemu ten trade o Davisa nie był warunkowy po ewentualnej porażce FA. Po kilku głosach mogłeś mieć już pięć głosów, bo sporo ludzi widziało tu sprawę Davis - Leonard podobnie jak Leonard - George. To już był spory handicap, po którym człowiek morza pociłby się jak ruda mysz. A tu taki walkower. Myślałem, że po LBS i jego akcji z Rockets nikt mnie już tak nie rozczaruje. A jednak. Przykra sprawa.

Od początku twoja sytuacja była trudna, a jeszcze kontuzja Duranta ją spotęgowała, ale mówiłeś, że chcesz powalczyć.

Gobert jest w cholerę niedoceniany, bo gość daje impact TOP15 playera ligi, ale powinny pójść jakieś fajne assety na dodatek. Mam nadzieję, że chociaż ten Gobert Ci zostanie i sensownie go z FA obudujesz.

Mam podobne odczucia co do Goberta. Że to gracz przez wielu niezbyt doceniany a dla mnie spokojnie top20 z mega wpływem po bronionej stronie plus teraz w Utah jeszcze może pidskoczyc z cyframi po wzmocnieniach skladu. Co do Davisa pierwotnie byl taki plan ake byc może lekki panic mode zdecydował że guzik wcisnąłem wcześniej. Mowi sue trudno... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mój pierwszy FA, patrzę, @człowiek...morzarzuca k****mi, @january swoją charakterystyczną metodą realizuje wszystkie cele (poza półfinałem z Warriors, he he he) wszyscy się wkurwiają, noże na wpół wyciągnięte z pochew, zaraz pół ligi będzie wzajemnie poobrażane, a mi tu jeszcze mówią że to jest lajcik.

Wzoruję się na najlepszych i staram wejść w konwencję :)

IMO tak całkiem serio z KD w głosach będzie o włos ale ja naprawdę uważam że on by wybrał Wizards patrząc na wszystkie za i przeciw nawet jeśli przeciwne zdanie nie oznacza ignorancji, tylko, ech, przeciwne zdanie, co tu średnio pasuje do narracji niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, shevcu napisał:

Mam podobne odczucia co do Goberta. Że to gracz przez wielu niezbyt doceniany a dla mnie spokojnie top20 z mega wpływem po bronionej stronie plus teraz w Utah jeszcze może pidskoczyc z cyframi po wzmocnieniach skladu. Co do Davisa pierwotnie byl taki plan ake byc może lekki panic mode zdecydował że guzik wcisnąłem wcześniej. Mowi sue trudno... 

no małe ultimatum postawiłem, widząc parę głosów w sprawie kawhiego, które dodatkowo były głośne i próbowały się przebić ze swoją narracją 

ale jak na moje kings podjęli dobrą decyzję. Dziwię się serio tym skrajnie krytycznym głosom. 

To była ok oferta. Może nierewelacyjna, natomiast nie wiadomo, czy pojawiłaby się wgl lepsza.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobert to jest świetny gracz, zwłaszcza dla teamu, który nie ma jakichś ambicji grania o tytuł per se, ale raz, że on krytykował tankowanie i powtarzał, jak wielkie znaczenie ma dla niego wygrywanie (czytaj shevcu musi mu szybko zbudować sensowny team, bo ucieknie), a dwa - on się będzie łapać na tego supermaxa w stylu 240/5, a mam duże wątpliwości czy ktoś chciałby Francuza na takiej umowie... 

Dlatego kompletnie nie dziwi mnie, że człowiek...morza zaatakował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale jak na moje kings podjęli dobrą decyzję. Dziwię się serio tym skrajnie krytycznym głosom. 

To była ok oferta. Może nierewelacyjna, natomiast nie wiadomo, czy pojawiłaby się wgl lepsza.  

Oczywiście, że by się nie pojawiła lepsza.

Jeśli patrzymy na timing, to Kings nie mogli podjąć gorszej decyzji. Ja bym Cię przeciągnął do końca pierwszej rundy. Perspektywa Davis + Leonard była by dla mnie zbyt kusząca mimo całego ryzyka. No ale rozumiem ( nie, że się z nim zgadzam ) Shevcu. Lepszy wróbel Gobert w garści niż gołąb na dachu. 

Rozpatrywanie tej decyzji jako dobrej może się odbywać tylko w takich kategoriach, że mu nie uciekł za rok. Tyle i nic ponadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Gobert po tym jak zobaczył co się stało z Davisem nawet nie kupi domu w SacTown, bo szkoda tracić czasu na szukanie. Prościej se wynająć pokój w hotelu i wypakować co najwyżej szczoteczkę do zębów.

Shevcu jest teraz w dupie. Nie ma picków, ma wkurwionego Goberta, który tu przedłuży tylko jak się go srogo przepłaci i wiatr w rosterze. Nie widzę też nikogo z FA przychodzącego na rozsądnej umowie do tego burdelu, więc trzeba będzie przepłacać chcąc zbudować sensowny skład. No, ale przepłacając solidnych graczy za chwilę będzie znów w dupie, a zostając z wiatrem w składzie i bez picku, Kings będą w jeszcze ciemniejszej d... 

No i najlepsze, że ugiąłeś się pod ultimatum c_m (jakby co to Ty powinieneś takie stawiać). Przecież gdyby Kawhi zwiał, to c_m byłby jeszcze bardziej pod ścianą, żeby ten deal zrobić, bo brakowałoby mu star power, a poza Gobertem on Ci nic wartościowego w tej wymianie nie zaproponował. 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, karpik napisał:

Przecież Gobert po tym jak zobaczył co się stało z Davisem nawet nie kupi domu w SacTown, bo szkoda tracić czasu na szukanie. Prościej se wynająć pokój w hotelu i wypakować co najwyżej szczoteczkę do zębów.

Shevcu jest teraz w dupie. Nie ma picków, ma wkurwionego Goberta, który tu przedłuży tylko jak się go srogo przepłaci i wiatr w rosterze. Nie widzę też nikogo z FA przychodzącego na rozsądnej umowie do tego burdelu, więc trzeba będzie przepłacać chcąc zbudować sensowny skład. No, ale przepłacając solidnych graczy za chwilę będzie znów w dupie, a zostając z wiatrem w składzie i bez picku, Kings będą w jeszcze ciemniejszej d... 

No i najlepsze, że ugiąłeś się pod ultimatum c_m (jakby co to Ty powinieneś takie stawiać). Przecież gdyby Kawhi zwiał, to c_m byłby jeszcze bardziej pod ścianą, żeby ten deal zrobić, bo brakowałoby mu star power, a poza Gobertem on Ci nic wartościowego w tej wymianie nie zaproponował. 

Czemu Gobert jest wkurwiony?

Już nie grillujmy shevcu za wszystko. Kings i tak są w trudnej sytuacji i nie rzucajmy mu kłód pod nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

No rok temu gdyby january kilka dni wcześniej zaczął wyzywać od ludzi od debilów, bo głosowali na LeBrona w Cavs, to kto wie jakby się potoczyła nasza gra. :D Jeden z bardziej memorable beGM momentów odkąd gram, nie ukrywam, tam ledwie kilka głosów decydowało z tego co kojarzę

2 albo 3 glosy decydowaly. W sumie szkoda bo ja tam zrobilem absolutnie wszystko zeby lebron zostal na ten last dance. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Last dance oparty na sprowadzeniu DeAndre Jordana? :)

Tylko Rockets. Harden - LBJ - Capela i Knicks by klękali.

Sprowadzilem gracza ktoreho domagal sie w rl nba lebron.

Nie wiem co jest z tym jordanem ze domagal sie go rowniez durant ale jako gm dopiescilem gwiazde:)

A przeciez core druzyny ktora przegrala 3-4 final ( james mccollum love) caly czas zostawal w skladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

O przepraszam, ale inaczej to było pisane, po tym jak była próba wmówienia, że LJ sobie zostanie rok w Cavs, a potem pójdzie do Lakers, którzy ofk mają na niego czekać do 2019.

Shevcu powinien iść za ciosem i przepłacić troszkę Rubio, Morrisa i Tuckera.

Niech CM płacze!

(już zaczął kombinować z regulaminem)

nic nie kombinować, po prostu na swoim przykladzie (analizuje z kazdej strony) widze, gdzie sa regulacje, ktore nalezaloby zmienic. 

a przytoczony przeze mnie przepis a propo II tury powinien zostac natychmiast zmieniony. jest nielogiczny i dziala na szkodę zawodnikow.

dziwi mnie, ze nikt nie chwyta tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.