Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

No bo ja robię tylko reofertę przecież?

Jal Ci jednak Butler zwieje, to się dziwie dlaczego nie wyskoczyłeś na wszelki wypadek z jakimś 100/4 dla Brogdona.

Choć by po to by Twoim ukochanym Spurs trochę plany zepsuć.

DLO-Brogdon. Mniam.

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Townsowi mogłeś te 2+1PO rzucić.

 

KAT nie miał ani kszty powodu aby odchodzić z Magic. To pewniak był akurat. 

Alonzo go może jeszcze dopieścić w reofertach i dać mu PO czy już podpis złożony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W sumie regulamin nie zabrania, więc jak go postraszymy QO to może rzuci :)

ale i tak Jasiek dupa. Coraz więcej wskazuje, że przegra Butlera, Kawhi i zostanie z niczym. Nie licząc 35 letniego wkurwionego LeBrona.

Przecież napisałem w Media Room, że jak nie będzie pełnej zgody na 5-letniego maxa, i jakaś część KATa będzie się wahała, to oczywiście dokładam PO do 5go roku.

Kultura organizacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Myślę, że nie zwieje 😉 Ale inna kwestia, że wolę przegrać FAsów niż ładować się w 100/4 dla Brogdona.

Ogólnie Spurs jak ktoś tylko rzuci troszkę więcej dla Brogdona to są już trochę w dupie na FA.

Można tak grać oczywiście tylko ja bardzo pamiętliwy jestem a ze także cierpliwy to się będzie można za dwa lata zdziwić w druga stronę.

po co to Komuś Jasiu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eld napisał:

Jal Ci jednak Butler zwieje, to się dziwie dlaczego nie wyskoczyłeś na wszelki wypadek z jakimś 100/4 dla Brogdona.

Choć by po to by Twoim ukochanym Spurs trochę plany zepsuć.

DLO-Brogdon. Mniam.

KAT nie miał ani kszty powodu aby odchodzić z Magic. To pewniak był akurat. 

Alonzo go może jeszcze dopieścić w reofertach i dać mu PO czy już podpis złożony?

Niezwykle udany debiut w 1 fazie FA nowego GM OKC został właśnie zauważony w San Antonio. 

Juz wcześniej za czasów Bostonu szeroki gest GM i gotowość do hojnej aktywności  został przyjęty ze zrozumieniem. 

Mam taka książeczkę ...

 

 

3BB368A6-79DA-43E5-8ADC-845A6BD5A9A5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

Towns w realu chyba nie ma PO tak btw.

Łoł!!!

Dziękuję BMF za ostateczne przekonanie KATA do rezygnacji z z PO i przyjęcia w pełni gwarantowanego maxa. Będę pamiętał, że to Twój głos przeważył i zadecydował o ostatecznej decyzji mojego lidera, za co jestem Tobie wdzięczny :)

@karpik @Eld @MarcusCamby

Byłem przekonany, że KAT ma PO w realu, ale pomimo konfliktów jakie miały miejsce przy podpisywaniu przez niego kontraktu (kłótnia z Butlerem w realu, czego u mnie nie było) i tak podpisał 5-letni w pełni gwarantowany kontrakt. Sprawdziłem w 3 źródłach - spotrac.com , basketballinsiders.com oraz na hoopshype.com. Z całym szacunkiem, ale dla mnie to zamyka temat decyzji mojego franchise playera. 29/29 (w sumie 28 bo z Jazz nikt nie zagłosuje chwilowo) za TAK w takiej sytuacji to musi być formalność. Jeżeli ktoś z szanownych GMów ma inne zdanie, to proszę o jakiś argument. Naprawdę miałem jutro wysyłać to PO do Julka, tak jak obiecałem, ale w zaistniałych okolicznościach czuję się zwolniony z tej obietnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Niezwykle udany debiut w 1 fazie FA nowego GM OKC został właśnie zauważony w San Antonio. 

Juz wcześniej za czasów Bostonu szeroki gest GM i gotowość do hojnej aktywności  został przyjęty ze zrozumieniem. 

Mam taka książeczkę ...

 

 

3BB368A6-79DA-43E5-8ADC-845A6BD5A9A5.jpeg

Ale o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.