Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, BMF napisał:

Nie o tym toczy się dyskusja.

Dokładnie o to.

Co za różnica co przegłosujemy, i tak każdy będzie głosował jak chce, bo i jak udowodnisz mu czy brał pod uwagę market czy też nie? Chyba, że właśnie nie mam prawa zagłosować na przysłowiowe Charlotte.. I o to się mi rozchodzi.

Jak nie mam prawa, to ja nie gram, bo nie mam prawa głosować jak chcę.

Jak i tak mogę to po co to głosować?

Wpiszemy do regulaminu, że market ma znaczenie? W ilu procentach? Martwy przepis.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to pojmuje tak. W mojej ocenie liczy sie roster, wyniki, perspektywy, praca GMa, relacje miedzy graczami(to juz bardziej dotyczy superstarow) i ich osobiste preferencje. Odrzucam wplywy kontraktow biznesowych, podatkow itp. 

Jesli zespol jest z malego marketu i spelnia te pozytywne kryteria to wygrywa glosowanie, bez roznicy z kim konkuruje. Nie wiem jak to zapisac w regulaminie, ale nie graja tu osoby z przypadku i kazdy ma chyba jakies rozeznanie. 

Co do Lebrona to juz popadamy w skrajnosci, on nie szedl do zespolu gdzie biega Lance, Rondo tylko byl juz Butler i masa mlodych/assetow , ktorych January nie zdazyl wymienic za Davisa ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież u nas lebron nie poszedł tam ze wzgledu tylko i wyłącznie na bigmarket...

z miejsca miał konkurencyjna druzyne do dyspozycji i to tez się liczyło..

Oczywiście, że nie tylko, ale market był zdecydowanym game changerem.

Dobrze by było to ustalić, także po to by zespoły z mniejszych marketów wiedziały jaką politykę kadrową prowadzić. Zagłosować zawsze można jak się chce, ale temat marketów wraca jak bumerang. Wiele osób, które są od początku gry pamiętają, że miało ich nie być. Zresztą przypomnijmy sobie Haywarda, który u Nas został w Jazz. Śmieszne, bo Regis wtedy prowadził Boston Celtics i jako opcja market został pokrzywdzony, a potem wiatr zawiał w drugą stronę i przegrał z opcją market. Szkoda chłopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

 

Ja już teraz mogę napisać ze mimo tego ze dalej jest mój klub pomijany w dyskusji o Jimmiego to składam tylko jedna jedyna ofertę dla gracza z zewnątrz i jest nim mój lider Jimmi 

caly rok czyściłem sałary tworząc coraz to tańsze rozwiązania aby idealnie zmieścić lidera na którego brak wszyscy zwracalisvie uwagę. 

Od odejścia Duncana spurs cierpią na brak lidera i ma nim w naszej grze być Jimmi. Teksańczyk z krwi i kości. 

Chce mocna role. Dostanie. 

Dobry klub dostanie. 

Spory rynek dostanie 

spurs nie są przekupami ze może ten może inny a może oba nazwiska. 

Stawiam na jednego lidera. Kropka. 

Krótka piłka. Jeżeli przedłużasz Murraya i podpisujesz Brogdona po podpisaniu Butlera, to masz mój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

Ja to pojmuje tak. W mojej ocenie liczy sie roster, wyniki, perspektywy, praca GMa, relacje miedzy graczami(to juz bardziej dotyczy superstarow) i ich osobiste preferencje. Odrzucam wplywy kontraktow biznesowych, podatkow itp. 

Jesli zespol jest z malego marketu i spelnia te pozytywne kryteria to wygrywa glosowanie, bez roznicy z kim konkuruje. Nie wiem jak to zapisac w regulaminie, ale nie graja tu osoby z przypadku i kazdy ma chyba jakies rozeznanie. 

Co do Lebrona to juz popadamy w skrajnosci, on nie szedl do zespolu gdzie biega Lance, Rondo tylko byl juz Butler i masa mlodych/assetow , ktorych January nie zdazyl wymienic za Davisa ;]

bardzo zgrabnie ujęte pojęcie popierające big markety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

i tak każdy będzie głosował jak chce, bo i jak udowodnisz mu czy brał pod uwagę market czy też nie?

To teraz mamy sytuację gdzie część osób powołuje się na niepisany przepis o niebraniu pod uwagę marketu, a część osób mówi, że czegoś takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

bardzo zgrabnie ujęte pojęcie popierające big markety :)

Wyciagasz z kontekstu. Przeciez to samo pisalem Czlowiekowi Morza miesiac temu. Jak dany gracz jest zdecydowany by gdzies grac albo odejsc to mamy udawac, ze tego nie ma? Powinno byc to brane pod uwage wraz z innymi czynnikami, a nie jako jedyny dominujacy

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

To teraz mamy sytuację gdzie część osób powołuje się na niepisany przepis o niebraniu pod uwagę marketu, a część osób mówi, że czegoś takiego nie ma.

I jaki jest problem?

Zakażesz argumentowania w sposób który przegra głosowanie, czy też głosowanie ograniczysz? Bez sensu.

Każdy glosuje jak chce i używa argumentów jakich chce. Inaczej pogubimy się w zasadach a ich egzekwowanie będzie zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu jest tylko smierć i podatki. 

Wykreslmy zapis o big market a zostawmy podatki ;) 

dlaczego kolega wyżej by brał jeden element ( zgrabnie preferencjami nazwany big market) a wywalił inny ( którego nie ma dobrego) 

nic nie wymyślimy ... niech zostanie brak zakazu brania jakiś elementów łącznie z trenerami. 

Jak wolność to wolność a nie biorę to a tęgo nie. 

Jedna organizacja będzie miała podatki inna kulturę inna big a inna koncept i dobrego GM. 

Chyba mix jest najlepszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Krótka piłka. Jeżeli przedłużasz Murraya i podpisujesz Brogdona po podpisaniu Butlera, to masz mój głos.

Przecież to oczywiste ze jeżeli jeszcze 14 innych GM mi to napisze to zrobię to bez mrugnięcia okiem. 

Mam koncepcje zespołu doskonale eksponująca zalety Jimmiego i to będę chciał przekazać jeżeli dacie mi szanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.