Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, shevcu napisał:

Kings nie byli zainteresowani Butlerem i w wolnej FA nie zaproponują mu maksymalnego kontraktu #sources

 

Dwa dni temu jakby ktoś napisał, że Sacramento mogą mieć Leonarda, to bym wyśmiał, ale po tym co się stało w RL NBA, Shevcu prowadzący klub z Kalifornii, który rzuca tonę picków za drugą gwiazdę dla Leonarda, po to żeby ten odszedł z klubu po zdobyciu mistrzostwa... Ma to sens:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś juz to widziałem: Najpierw na 100% był Leonard w realu w lakers potem czytałem ze na 99% zostaje w realu w Toronto 1+1  

trzeba bardzo ostrożnie z mediami bo właśnie w lidze wygrał zespół który był najbardziej cichy i dyskretny  

Media mogą sprawić kłopot. Nieufnie czytań o 100% raczej chyba ze w innej konfiguracji i innym znaczeniu ze takie snt sprawia ze na 100% jest to najlepsze dla Ciebie jako GM lakers rozwiązanie bo oczywistym jest ze chcesz najlepszy zwrot z gracza. Jakikolwiek pick to już lepiej niż odejscie gracza za darmo  

jako GM spurs rok temu tez stanąłem przed dylematem i bardzo wsłuchałem się w potrzeby gracza  

wysłałem Leonarda do very big market gdzie zdobył tytuł  

Wracając do lakers i Buttlera - Inne scenariusze to utrata gracza za darmo wiec ostrożnie bym czytał te doniesienia o 100%. 

Tym bardziej ze mówimy o doskonałym 2 way graczu którego pragnie zaoewne ponad połowa ligii. 

Będzie ciekawe lato. 

19 minut temu, january napisał:

Osobiście uważam, że Butler ...

 według tego co "powiedział mi agent Butlera"  na 100% wygra głosowanie i teraz kombinuję, wiele pomysłów i wiele opcji mam :P 

A Ingram bierze extension 20 mln rocznie od LAL teraz. :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się fascynująca walka na FA i mnóstwo będzie zależało od ofert i ich priorytetów. Sam jeszcze nie do końca wiem, co będzie dla mnie decydujące, ale...

Jimmy Butler chce być 1 opcją, więc nie zgodzi się na grę z LeBronem, Leonardem lub Davisem. Czy Toronto lub Miami zrezygnuje z Davisa lub Leonarda, żeby go pozyskać? Jeżeli Wizards przedstawili ofertę Lakers, to tam Butler będzie 1 opcją na pewno. No ale w RL NBA poszedł bezpośrednio do Miami, a tutaj Miami ma cap space by go pozyskać. Gdyby więc nikt nie chciał go jako 1 opcji, to pewnie zagłosowałbym za Lakers. Ale nie wtedy, kiedy akceptują ofertę od innego klubu. I koło się zamyka:)

Leonard... Byłem pewny, że zostanie w Knicks, a teraz skłaniam się w głosowaniu na Sacramento albo... Lakers jeżeli złożą ofertę. Leonard odpuścił mistrzowski team, chce grać w Kaliforni, a teraz dołożył informacje, że nie chciał grać w zespole złożonym z 3 gwiazd, a wracając do Knicks taka byłaby właśnie sytuacja. Gdyby Knicks odpuścili Irvinga, głosowałbym na Knicks, ale jeżeli Irvinga nie odpuszczą, to rozważam dwa wskazane wyżej teamy. No ale jeżeli Kings będą chcieć 3 gwiazdę, to nie ma u mnie szans na Leonarda. A jeśli nie będą chcieć, to czy zatrzymają Davisa? Dużo znaków zapytania.

Durant. Rok pauzy go czeka, więc to jeszcze bardziej utrudnia sytuację. W RL NBA chciał grać z Irvingiem, ale czy tu są w ogóle na to szanse? Wydaje się, że trzeba mieć jedną gwiazdę, by przekonać Duranta, a tę mają Kings. Ale davisowi kończy się za rok kontrakt. Toronto i Miami wydają się być faworytami, ale to by oznaczało, że odpuszczają Butlera, ciekawa rozgrywaka.

Kemba Walker, priorytet to pozostanie w Milwaukee, ale Bucks chyba na to nie stać...  Byłby dobrym wyborem do Butlera, bo jest od niego gorszy, ale jednak wciąż jest dobrą drugą opcją dla kontendera. 

Kyrie Irving zostanie w Knicks, o ile złożą mu ofertę, tu nie mam wątpliwości.

Sytuacja jest arcyciekawa. A podejrzewam, że wielu Gm-ów ma zupełnie inne spostrzeżenia niż ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal jestem zdania, że Kawhi by nie wytrzymał z tym głąbem płaskoziemcem i by powiedział "on albo ja" i wymusił jakieś s'n't Kyrie za kogoś właśnie w typie George'a. No ale jako że tu głosowanie będzie jednocześnie to pewnie zagłosuję na "tak" przy obu i po prostu nadal będę brał to pod uwagę przy głosowaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

 

Ogólnie uważam, że Jimmy powinien zostać w Lakers na 5y maxie podobnie, bo sytuacje są diametralnie różne, ale wyszło że miałem jakoś <1% szans na powodzenie w głosowaniu. Cóż dostosowałem się do tego co mi przekazał agent (mimo wszystko dzięki wszystkim za info w tej sprawie).

Moim zdaniem powinienes walczyc, chociazby dla lebrona ktory by Ci nie wybaczyl odpuszczenia butlera bez oferty. Niewielu gm-ow sie wypowiedzialo a sytuacja tutaj jest trudna do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuc panike z obozu Lakersow. Wychodzi na to, ze Pelinka zlozy lepszy zespol od GM Januarego, co jeszcze miesiac temu bylo nie do pomyslenia. Tu juz nie ma czego ratowac, zostaje tylko wiara.

No coz real NBA jest w stanie zaskoczyc, a co dopiero BeGM ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulter w MIA vs TOR to pewnie będzie jedno z ciekawszych, jeśli nie najciekawsze głosowanie, w FA. 

Dla mnie priorytety Butler'a wyglądały tak:

- 1 opcją       - remis z lekką przewagą TOR

- kasa - remis 

- fajna miejscówka - MIA 

- mocny skład - remis. 

Wychodzi mi tenisa, z lekką przewagą MIA pod warunkiem że Butler będzie ich główną opcją w FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler chciał iść do big marketu, wystarczy sobie przypomnieć, że już we wrześniu rok temu wg Steina najbardziej preferowanym miejscem było Miami, a wg Woja - także Nets, Knicks i Clippers. 

Jak tangiers postawi na Butlera na FA, to nie powinno być tutaj większej dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

To już teraz robota Longera, ja się w to nie mieszam, dodam dwie rzeczy tylko :

- Jimmy nie chciałby być w medialnym cieniu Doncicia

- Jimmy w RL był molestowany o dojście do Heat, Riley płaszczył się, dogadywał wymiany etc. Tutaj tangiers się nim nawet nie zainteresował, obiecując złote góry innemu FA (Durantowi).

Tyle ode mnie, głosu nie mam, ale te osoby co wskazywał na Raps jak zmienią zdanie to się troszkę zirytuję :) 

Ps : Frank Jackson będzie gdzieś 14 graczem w Pelicans, szkoda by mi slotu na niego było, musiałbyś Qcinie dopłacać :P 

Sam podawałem te argumenty, zatem moja odpowiedź siłą rzeczy znasz :) choć gdyby nie było s&t głosowałbym za Lakers, gdyz Butler w Lakers grał nieco dłużej niz od lutego. To do niego przychodził LBJ i u mnie narracja by była inna. 

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czy Raptors mogą jednocześnie wziąć Butlera w sign and trade i Duranta?

Nie ma takiej opcji. 

Butler odchodzi z Lakers tylko dlatego, żeby mieć swój team. 

Czemu miałby odchodzić od LeBrona, zby iść do Duranta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

 

- Jimmy nie chciałby być w medialnym cieniu Doncicia

Kim jest w usa butler, a kim doncić. Bez jaj. W jakim cieniu? Tutaj tylko leonard i davis moga go przycmic.

7 godzin temu, january napisał:

jak przez rok fluber piszesz, że Butler i LJ to konflikt, to teraz nie pisz, że LJ by tego nie wybaczył...

Bo tak uwazam, ale wiekszosc uznala ze nie ma tego konfliktu wiec takie odpuszczenie butlera wnerwi lebrona. Nie po to poszedl do lakers zeby grac z 10 zawodnikami under 23 i olynykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.