Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Inne czynniki czyli co poza miastem ? 

Przecież Heat zrobili dokładnie to samo co ja, rok temu k tej porze tam najlepszym graczem był kto? Joakim Noah ? 

Raptors zrobili dokładnie to samo co ja, mieli zespół na półfinał konferencji i cały popdawali za picki.

Ale cały czas wyciągasz mnie, nie dlatego ze jako jedyny to zrobiłem , tylko dlatego ze jestem trochę aktywniejszy w tym dziale a chłopaki rzadziej się udzielają. 

Wiem, ze rok w naszej grze to jak dwie dekady w rl NBA i łatwo zapomnieć , ale trzymajmy się faktów , Heat 2018 to był najgorszy zespół który kiedykolwiek został u nas zbudowany, Clippersi BMFa wciągnęli by ich nosem- wiec czemu ani słowem się o tym nie mówi a krytykuje tylko i wyłącznie Minnesote ? Czemu @tangiers mógł tak rozpieprzyć PO zespół i było to ok, a gdy ja to zrobiłem to jest lament ? Czemu Heat mogą zrezygnować z usług Danilo i nie ma słowa sprzeciwu od Ciebie a ja wymieniam Ibake i jest płacz ze psuje PO team ? Czemu podajes Vucevicia jako cześć drużyny skoro nie ma możliwości utrzymać go przy założeniu pozostania Reddicka, a jesli Reddick ma odejść to czemu podajesz go jako cześć Heat? Czemu równasz Oladipo, który zagrał jeden świetny sezon do Lillarda który od 6 lat gra na poziomie all-NBa? Czemu Heat którzy nie maja nic, są pustym zespołem z 3 graczami na ten moment w rosterze stawiasz wyżej od Minnesoty, który po podmiance Otto na Duranta jest z miejsca contenderem pełna gęba , ma kosmiczne s5, a do tego jakaś tam ławkę , ale również morze pickow jeśli potrzebne byłyby dalsze wzmocnienia, a do tego GMa który zrobi laske Durantowi jeśli będzie potrzeba . 

No dalej Zachu Lowe, podaj swoje argumenty, poza tym ze Miami jest fajniejszym miejscem do życia , bo poza tym Miami nie ma nigdzie przewagi , a tego nie mieliśmy brać pod uwagę , bo jeśli mamy to po co w ogóle robić FA, niech się GMowie Z Los Angeles , Miami i Nowego Jorku dogadają na provach który bierze którego a reszta się będzie licytować o Rickyego Rubio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, co chcesz zobaczyć. Żadnego Redicka nie podałem lol.

Kontekst działań Heat i Raptors, którzy już swoje osiągneli i materiał się niejako wypalił był inny, aniżeli u Ciebie gdzie rzutem na taśmę poraz pierwszy po latach wszedłeś do PO i miałeś potencjalnie młodego franchise player'a.

Lubię jak się denerwujesz. Czujesz się winny :)

Przecież to oczywiste dlaczego zrezygnował z gallo i trudno miec tu jakieklwiek pretensje wtf mieszasz watki, kontekst, bez sensu

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

a do tego GMa który zrobi laske Durantowi jeśli będzie potrzeba . 

ten argument mnie trochę przekonuje. Przemyślę sprawę. To już twój sukces.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Piszesz, co chcesz zobaczyć. Żadnego Redicka nie podałem lol.

Kontekst działań Heat i Raptors, którzy już swoje osiągneli i materiał się niejako wypalił był inny, aniżeli u Ciebie gdzie team rzutem na taśmę poraz pierwszy po latach wszedłeś do PO i miałeś potencjalnie młodego franchise player'a.

 

 

 

 

To po kolei .

Dostalem zespół który miał w salary 130mln i wizje przedłużenia Wigginsa który wówczas był wyceniany na maksa, a przy tym miałem 3 picki poerwszorundowe - zespół był pewniakiem do PO i pewniakiem do wpierdolu w 1 rundzie - cel zreszta został osiągnięty bo ostatecznie tak tez się 1 sezon skończył w wykonaniu Minnesoty. Dla niesłyszących gry od początku, ten rewelacyjny skład który ponoć rozbroiłem i rozsprzedalem to :

Ricky Rubio-KCP-H.Barnes-Ibaka-Towns a z ławki Kent Bazemore i Wiggins  czy ten skład miałby szanse w tym roku zagrać również w PO ? 50/50, czy miałby szanse zagrać w przyszłym roku w PO ? Absolutnie nie .

No ale taaaa, inny kontekst gdy Heat rozsprzedali wszystko co mieli po sezonie gdzie rzutem na taśmę awansowali do PO to było ok, gdy Raptors półfinaliści Wschodu rozsprzedali wszystko co mieli to tez było ok, choć Masai w rl NBA pokazał ze spokojnie można było zbudować z tego zespół na Finały a może i mistrzostwo - ale no taaaa, inny kontekst :) 

Mialem potencjalnego franchise playera na którego mnie nie było stać i wymieniłem go na innego potencjalnego franchise playera na którego było mnie stać - faktycznie, jak mogłem to zrobić ? Czemu tu nie piszesz o kontekście ? 

W ogóle nieprzygotowany przyszedłeś na te dyskusje , masz śmieciowe argumenty i piszesz o tym co chciałbyś widzieć zamiast o tym jak jest naprawdę - a fakty są miażdżące , dałem najlepszy skład dla Duranta i zapewne najlepsza ofertę dla GSW- jedynym realnym konkurentem dla mnie powinni być właśnie GSW, ale o tym wiedziałem od początku ze decyzja z rl NBA Duranta będzie kluczowa , jednak pisanie o tym ze Miami lub Toronto są u ciekawsza opcja dla Kevina jest tylko potwierdzeniem Twojego strachu (no offense) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, żyj w powyższym przeświadczeniu. Nie odbiorę Ci uśmiechu przez miesiąc na ustach i życiu marzeniami.

A za miesiąc, gdy na decyzje przyjdzie czas do dyskusji wrócimy.

i gdzie ja pisalem o toronto?

slabo sie dyskutuje, gdy mieszasz watki albo komus wmawiasz cos, co nie bylo napisane.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

spoko, żyj w powyższym przeświadczeniu. Nie odbiorę Ci uśmiechu przez miesiąc na ustach i życiu marzeniami.

A za miesiąc, gdy na decyzje przyjdzie czas do dyskusji wrócimy.

i gdzie ja pisalem o toronto?

slabo sie dyskutuje, gdy mieszasz watki albo komus wmawiasz cos, co nie bylo napisane.

Heh, chcesz dyskutować a zamiast to robić piszesz takie c***oposty xq żyj marzeniami- to jest podsumowanie tej dyskusji z Twojej strony :) 

Gdzie pisałeś o Toronto „Kontekst działań Heat i Raptors, którzy już swoje osiągneli i materiał się niejako wypalił był inny..”

mieszam wątki, a to dobre ! Usprawiedliwiasz wszystkich za swoje działania podczas gdy robili dokładnie to samo co ja, ale mnie krytykujesz:) jesteś po prostu hipokryta i prowokatorem :P to co Ty robisz to jebana hipokryzja xq 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to ty dzbanie poruszyles temat raptors pierwszy

 

40 minut temu, Qcin_69 napisał:

Raptors zrobili dokładnie to samo co ja, mieli zespół na półfinał konferencji i cały popdawali za picki.

 

ja tylko króciutko zareagowalem na ten post 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

przeciez to ty dzbanie poruszyles temat raptors pierwszy

 

 

ja tylko króciutko zareagowalem na ten post 

Pszeeee Pani- to on zaczoł . Łeee łeee- piaskownica ! 

Cala dyskusje chcesz sprowadzić fo tego kto pierwszy napisał o Raptors ? Spoko, porażające masz argumenty:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wszyscy dyskredytuja i mi to pasuje - nie musze teraz marnowac miesiaca na przepychanki, ktore teraz sa bez sensu. W lipcu bede  mial wiecej czasu na gre i w czasie FA bede atakowal. Na razie wszyscy wroza z fusow co i jak. Ale Kings chca wejsc grubo w FA i zobaczymy czy sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Wy tu gadu gadu ale zapominacie chyba jeszcze o Kings. Jak Durant w RL połączy siły z Irvingiem to zobaczymy jak to się tutaj odbije. 

Tak jak piszesz Eld, wiele jeszcze się może zdarzyć :) i jeszcze ktoś wyskoczy- ja tylko się bronię przed tymi prowokacyjnymi zaczepkami Rybaka i Flubera , choć w stosunku do pozostałych (zadeklarowanych na teraz ) są znacznie bardziej wyrozumiali , eh te podwójne standardy , nasze kochane BeGM nigdy nie zawodzi 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Ale swojo drogo Qcin Durant w Wolves to mi tak pasuje jak keczup do jajecznicy. 

Nie Durant w Wolves, tylko Durant do Lillarda,Winslowa,Tatuma,Drummonda - jak będziemy głosować wedle rl Organizacji to spoko, przynajmniej będę wiedzieć ze na FA nie mam czego szukać:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Nie Durant w Wolves, tylko Durant do Lillarda,Winslowa,Tatuma,Drummonda - jak będziemy głosować wedle rl Organizacji to spoko, przynajmniej będę wiedzieć ze na FA nie mam czego szukać:) 

 

Ja jestem anty-big market rule u nas. Nie powinno to mieć najmniejszego znaczenia przy wyborze drużyny przez jakiegoś gracza, tylko poziom sportowy. No ale nie będę oszukiwał, że przeszłe działania GMa nie mają wpływu. Mają i to duży.

Z jednej strony mam Taingersa. Wyważony, cichy, spokojny z pięknym planem. Udziela się tylko wtedy kiedy musi.

Z drugiej strony mam Longera. Czytaj powyżej bo w zasadzie bym się nie zdziwił gdyby się okazało że są jakimiś braćmi bliźniakami rozdzielonymi przy porodzie i dopiero beGM ich złączyło.

No i mam Ciebie :D. I jeszcze Noela oddałeś. Jeden z nielicznych jasnych punktów RL OKC po tym sezonie. 

No nie. Po prostu nie. Jajecznica z keczupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już pisałem, ze Panowie Tangiers i Longer zrobili dokładnie to samo co ja- no i pisanie, ze oni mieli plan a ja nie - no sorry Eld :D wróć do wywiadu z Shamsem, przecież już tam pisałem jakie są moje plany na lato :) mimo, ze wówczas biegali dla mnie Parsons i Noel xq 

 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież już pisałem, ze Panowie Tangiers i Longer zrobili dokładnie to samo co ja- no i pisanie, ze oni mieli plan a ja nie - no sorry Eld :D wróć do wywiadu z Shamsem, przecież już tam pisałem jakie są moje plany na lato :) mimo, ze wówczas biegali dla mnie Parsons i Noel xq 

 

Nie do końca to samo w moim odczuciu.

Co do wywiadu z Shamsem. Naprawdę chciał bym wierzyć, że planowałeś to wszystko od początku. Że planowałeś zaorać, wyłapać tonę picków, wymienić +30 gości po to, aby na końcu mieć Lillarda i Duranta. 

No ale nie potrafię. Wyklarowało Ci się to gdzieś po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam aktywne zainteresowanie Qcina Durantem przynajmniej od ostatnich chwil przed startem tego sezonu. 

Po krótkim zastanowieniu nawet trochę więcej, bo regularnie przy każdej okazji już w tamtym sezonie dopytywał o wszystkich z 3 najważniejszych graczy Warriors oraz o plany organizacji na przyszłość. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

Ten Drummond to jako wabik na FA śmierdzi. :P 

wciąż lepszy wabik niż caphold Vucevicia :P no i wiadomka, że największymi atutami są Lillard z Tatumem- Tobie chyba nie muszę tego tłumaczyć ? :)

@Eld - no a to myślałeś, że po co zbieram picki? Po co oddawałem dwa 1 rundowe picki za pick GSW? No serio, myślisz że to wszystko było przypadkiem? To czy ostatecznie Durant do mnie przyjdzie czy nie- wyjdzie w głosowaniu, ja się cieszę, że wszystko udało mi się zrobić mniej więcej tak jak chciałem, no tego Drummonda tylko nie planowałem i był efektem alkoholu, ale w zasadzie wyszło niekulawo z nim, więc jest git :D

no i jak Tomek wspomniał, Durantem byłem zainteresowany nie od wczoraj, no ale bez Lillarda nie miałem najmniejszych szans, teraz z kolei czuję się mocno niedoceniany w tym wyścigu i to tylko dlatego że sporo handlowałem :P no ale jeszcze raz- Lillard-Winslow-Tatum-Durant-Drummond i średnio po 2 picki na rok ( w tym kilka ciasteczek) i kilku ciekawych mldziaków jak Bell i Melton+ chęć GMa do dalszych wzmocnień by Durant mógł odbudować swoje legacy i zdobyć tytuł jako lider dla Minnesoty, gdzie johnny walker będzie płynął mu z kranu- no k****, gdzie mu miałoby być lepiej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tomek9248 napisał:

 

Po krótkim zastanowieniu nawet trochę więcej, bo regularnie przy każdej okazji już w tamtym sezonie dopytywał o wszystkich z 3 najważniejszych graczy Warriors oraz o plany organizacji na przyszłość. 

Ja bym chętnie się dowiedział od GM-ów o jakich graczy @Qcin_69 się ich nie zapytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.