Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał:

Ja przy extensions tylko ustawiam przyszłość Reavesowi, rzucając mu kasę jaką dostał w RL. Ale czekam na kolejne fikołki, że 25 latek co zarobił w życiu jak dotąd 2 mln$ odrzuci tu deal jaki klepnąl w RL, dziwnym trafem nie biorąc tam QO :) 

No ale to nie jest ten sam deal, bo wchodzi rok później, bez takich manipulacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

@karpik czy extension ingrama może być na 5 lat aż ? Bo tak mi się wydaje ze extension dla takich starszych niż post rookie contract jest zawsze max 4 lata ? 

 

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Pytałem Karpika i mówił że 5 lat może być.

Nie może. Całkowita długość kontraktu po zaoferowaniu extension nie może przekroczyć 6 lat (mowa o aktualnej umowie + extension)

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Jeżeli pytasz w sensie czy będzie bonanza jak ostatnio gdy wchodził to nie będzie. Będzie tak jak teraz. 

Chodzi mi o to ze kasa bedzie wieksza wiec jak ktos oferuje Ingramowi dodatkowe 3 lata gwarantowane to o co kaman? Ma dwa lata gwarantowane i potem wchodzi nowy deal. Nie wspominajac juz ze co roku kontrakty ida w gore. Moze sie myle wiec niech ktos mnie poprawi🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Jest maksymalny wzrost na poziomie 10%

Teraz, bogans2 napisał:

Chodzi mi o to ze kasa bedzie wieksza wiec jak ktos oferuje Ingramowi dodatkowe 3 lata gwarantowane to o co kaman? Ma dwa lata gwarantowane i potem wchodzi nowy deal. Nie wspominajac juz ze co roku kontrakty ida w gore. Moze sie myle wiec niech ktos mnie poprawi🙂

No, ale i tak jeśli to jest oferta max to w sezonie kiedy wchodzi extension normuje się do realnej kwoty dla gościa z takim expem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Potwierdzam. Jest maksymalny wzrost na poziomie 10%

No, ale i tak jeśli to jest oferta max to w sezonie kiedy wchodzi extension normuje się do realnej kwoty dla gościa z takim expem

Nie rozumiem. Czyli deal Ingrama bedzie zaczynal sie od innej kwoty niz jest w tym sezonie? Slyszysz @Reikai?

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bogans2 napisał:

Nie rozumiem. Czyli deal Ingrama bedzie zaczynal sie od innej kwoty niz jest w tym sezonie? Slyszysz @Reikai?

Ingram ma ważną umowę do końca 2024-25 potem w lato 2025 wchodzi jego extension, które na dzień dzisiejszy jest szacowane na $ 44 730 000 w pierwszym roku bo Ingram po 24-25 będzie miał 9y exp. Kwota ta urośnie gdy będą już wiadome maksy, więc Ingram podpisując extension nic nie traci. Ba nawet zyskuje bo Reikai jako jedyny może zaproponować 8% raise

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Co do Ingrama, to ja od początku to rozumiałem jako dorzucenie kolejnych lat do obowiązującego kontraktu i przekształcenie obecnego w 4+1. Nie wiem czy taki był też zamiar @Reikai czy dorzucenie kolejnych 5 lat.

Niech bedzie to 3+1 jesli to jedyna opcja :P 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.