Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Z tego co pamietam to obaj wtedy z taningersem wysyłaliśmy ofertę odnośnie Duranta do osoby, która je wtedy zbierała. 

 

W dniu 10.07.2022 o 22:29, ozzy110 napisał:

Miami Heat: BRAK OFERT

Washington Wizards:

1. S&T do Heat Kevin Durant 189,7/3+1 PO (1 rok 105% poprzedniego 44,119,845, 5% wzrostu)

Za Khris Middleton, 1st MIA/LAC 2025 better, 2nd DAL/WAS/BOS worst 2027, 2nd MIA 2028, prawa do Ayo Dosunmu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

No bo w realu ma mniejszy kontrakt, nie?

Tylko, że podpisał go przed zajebistym sezonem. Taki szczegół.

raczej dlatego, ze nie spodziewalbym sie ofert od innych na twoim poziomie :P

to samo middelton

sam randle ma fajny impact w RS, ale jego i middeltona kontrakty beda nietrejdowalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Szulim ty tak serio z tym reavesem? Ten kontrakt wchodziłby rok później niż w realu co zmienia dużo biorac pod uwagę rosnące o 10% co roku salary.

nie, macie rację - źle sobie spojrzałem w arkusz i myślałem, że już RFA w tym sezonie

no to no brainer na odrzucenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

raczej dlatego, ze nie spodziewalbym sie ofert od innych na twoim poziomie :P

to samo middelton

sam randle ma fajny impact w RS, ale jego i middeltona kontrakty beda nietrejdowalne

To nie Ben Simmons :)

Zreszta Ayton też był nietrejdowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ogolnie najciekawszy ruch wykonał @LONGER01 

sporo dał, ale w sumie daje to realne szanse na mistrza

Ja mam dylemat czy na rok nie rozmontować ekipy i zostawić młodych, zgarnąć dobry pick i zaatakować takiego OG

1 minutę temu, january napisał:

Ja tylko chcę się upewnić- Rada naprawdę aż tak udupila Suns z tym Dinwiddiem i olała mimo zwrócenia uwagi temat i przez to Phoenix nie może rzucić w kontrach maxow zaczynających sie od 47mln dla Kawhiego i Irvinga?

Na to wychodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Suns opiekę sprawuje zarząd komisaryjny w osobach Camby, Człowiek Morza i Karpik - je nie biorę udziało bo zbieram oferty.

Dostali wolną rękę jeśli chodzi o dogadanie jak najlepszych decyzji 

Swoją drogą - rzucanie przez nich maxa dla Irvinga czy Leo akurat trochę mija się z celem - według mnie

To młody core, rozwojowy, z pickami - na co im bardziej kontuzjogenne gwiazdy na maxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

niech każdy sprawdzi czy wszystko się zgadza - jeśli coś rzucało mi się w oczy to poprawiałem ręcznie żeby było bardziej przejrzyście ale double check jest wskazany jak zawsze ;) 

Musi być jakiś błąd, bo nie widzę tego sytego kontraktu od @Tecu dla Treya Lylesa za ostatnie playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Swoją drogą - rzucanie przez nich maxa dla Irvinga czy Leo akurat trochę mija się z celem - według mnie

To młody core, rozwojowy, z pickami - na co im bardziej kontuzjogenne gwiazdy na maxie?

bo to ostatni rok kiedy mogą zaatakować mocno na FA? 

A to pisanie, że młody core itd. też imho trochę nie na miejscu, bo to są już zawodnicy gotowi do grania o wysokie cele, a za chwilę się okaże, że okienko na wzmocnienia im się zamknie i zostaną w przeciętności. 

ps. kontuzjogenny to może być sport, zawodnicy podatni na kontuzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.