Skocz do zawartości

Warriors 17/18 - będzie repeat?


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

pamietajmy ze jak durant przychodzil reapet bylo abosolutnym miminum ktore tu ustalalismy dla warriors.

maja to , ale jednak pewne 'ale' jest czyli co by bylo gdyby cp3 jednak byl w tym game 6. baaardzo blisko jedna to houston bylo w pewnym momencie, houston z ktorym tak naprawde nie powinni miec takich problemów a mieli. 

jednak iggy jest k**** tu tak wazny, dzisiaj chocby jaka robote wykonał na jamesie w pewnych momentach. ehhhh idealny grajek do calej tej ukladanki.

fakty o golden sa takie ze jak utrzymaja ten sklad, uzupelnią o jakis nowych 2-3 benchow będą zdrowi na następne PO to nie mogą przegrac chocby james davis i giannis wyladowali w rockets ;]

nowe twory maja to do siebie ze są nowe i nigdy nie wiadomo co z nimi bedzie w pewnych momentach spotkania czy serii. Po gsw juz kazdy wie czego sie spodziewac i co zagrają. zdrowi raczej ciagle nie do ogrania vs. jakikolwiek twor by nie powstal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby kogo mieli wtedy wziąć? Salary było 99 baniek. Pod kontraktami był już LBJ, Love i KI a był to okres szaleństw gdzie jakiś ogórów ( pozdro Lakers, NYK i Portland ) przepłacało się w chory sposób. TT jeśli mnie pamięć nie myli dostał kapustę rok przed zdobyciem misia więc naprawdę nie mieli pola manewru.

 

Kogo mieli niby wziąć?

 

Batum 120/5

Parsons 94/4

Turner 70/4

Fouenier 85/5

Solomon Hill 48/4

Biyombo 72/4

 

Smith po tamtych finałach zasługiwał na tą kasę a w salary dolców nie było.

 

Więc jak zarzucacie że LBJ GM źle wybrał to ja ładnie poproszę o przykłady co innego mógł wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PO bez Curry'ego ma jakieś chore staty. Dwa lata temu koło 30ppg na 60% TS, w tym 23 grając jako druga opcja za Durantem. 

Jak dla mnie jest legit borderlane superstarem, nie tylko zawdzięcza to miejscu. 

 

Klay jest strasznie niedoceniany. A w tych PO był chyba najrówniejszy w GSW. Może grać z piłką, bez piłki, bezbłędny w obronie. Chciałoby się go zobaczyć w jednej drużynie z Lebronem, co Rappar? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay jest strasznie niedoceniany. A w tych PO był chyba najrówniejszy w GSW. Może grać z piłką, bez piłki, bezbłędny w obronie. Chciałoby się go zobaczyć w jednej drużynie z Lebronem, co Rappar?

Dopiero wstałem i czytam że chciał byś go zobaczyć w jednej drużynie z Rapparem.

 

Ewidentnie mi żółtko jeszcze nie doszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa właśnie parada Warriors.

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23766092/how-draymond-green-sacrificed-build-golden-state-warriors-dynasty-nba

 

 

"I took less so we could go after KD," Green told ESPN during the Finals. "I am a student of this game, and I studied the business side of it and the numbers, where some people don't. They leave it up to their agent to do it."

 

Green to prorok. Wiedział już w lipcu 2015 gdy podpisał 5 letni kontrakt, że będą rekrutować KD w lipcu 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.