Skocz do zawartości

Rockets 17/18


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

ten stat wklejony podczas meczu mówiący, że Anderson rzuca FT 30% lepiej on the road niż w Toyota Center to jeden z bardziej szokujących statów jaki w życiu widziałem.

Sprawdzilem teraz, na razie w calym sezonie ma 50 rzutow oddanych, wiec z czasem / rosnaca iloscia pewnie sie to troche unormuje

mimo wszystko, wicked

 

Ktoś to kiedyś próbował tłumaczyć chyba. Anderson jest dyslektykiem, czy czymś podobnym niby. Ma wadę wzroku i czerwony kolor nie jest przez niego "dobrze" widziany, co może tłumaczyć to FT w Toyota vs away i chyba z FG to tak samo wygląda, że czerwień Toyota Center mu nie służy.

 

Nie wiem na ile prawdziwe, ale brzmi legitnie: https://www.reddit.com/r/nba/comments/6c62u8/oc_ryan_andersons_shooting_struggles_at_home_a/

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ból dupy? Chyba Ty, skoro postanowiłeś wysrać swoje jedyne posty na forum, po tym jak ktoś napisał jak jest. Rakiety, którym nawet kibicuję, tak grając nie mają żadnych szans z GSW, różnica polega na tym, że ja nie zamierzam się oszukiwać. I zdradzę Ci tajemnicę, w PO też można złapać kontuzję.

I nie wiem po co wyjeżdżasz tutaj z Westbrookiem, doskonale znam jego wady i zalety. Nawet w najgorszym wydaniu, takiego kleksa jak Harden w G7 ze Spurs nie zrobił.  Bez odbioru.

G6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ból dupy? Chyba Ty, skoro postanowiłeś wysrać swoje jedyne posty na forum, po tym jak ktoś napisał jak jest. Rakiety, którym nawet kibicuję, tak grając nie mają żadnych szans z GSW, różnica polega na tym, że ja nie zamierzam się oszukiwać. I zdradzę Ci tajemnicę, w PO też można złapać kontuzję.

I nie wiem po co wyjeżdżasz tutaj z Westbrookiem, doskonale znam jego wady i zalety. Nawet w najgorszym wydaniu, takiego kleksa jak Harden w G7 ze Spurs nie zrobił.  Bez odbioru.

Miałem trochę więcej postów, ale zostałem zbanowany przez dyskusje z takimi kmiotkami jak Ty. Nie ma sensu walić głową w mur. W jednym zgoda - bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to że odjechali im gdy Rockets grali lineupem gdzie 3 z 5 nie będzie nawet grała w playoffach jest super argumentem :smile:

Ty faktycznie wierzysz w to co piszesz?

 

PRzecież w tym meczu Gordon, Capela Anderson i Ariza byli -9 i -12 w tym meczu . A Ty uważasz ,że mecz przegrali przez lineup z Webberem?

Całe s5 nie nawiązywało równorzędnej walki z Golden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty faktycznie wierzysz w to co piszesz?

 

PRzecież w tym meczu Gordon, Capela Anderson i Ariza byli -9 i -12 w tym meczu . A Ty uważasz ,że mecz przegrali przez lineup z Webberem?

Całe s5 nie nawiązywało równorzędnej walki z Golden

Ten mecz lepiej podzielić na "Bez Paula" i "z Paulem"

Z nim było +0 bez niego -10

Więc tak, przegrali przez lineup z Weberem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz lepiej podzielić na "Bez Paula" i "z Paulem"

Z nim było +0 bez niego -10

Więc tak, przegrali przez lineup z Weberem.

Aha czyli porażka przez lineup z Blackiem i Webberem nagle zamienia się na lineup bez Paula. Szybko zmieniasz argumenty jak widzę

 

Przecież w tym meczu Curry i spółka co chwilę robili 9-1 , 7-0 niezależnie kto wtedy biegał w trykotach Houston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli porażka przez lineup z Blackiem i Webberem nagle zamienia się na lineup bez Paula. Szybko zmieniasz argumenty jak widzę

 

Przecież w tym meczu Curry i spółka co chwilę robili 9-1 , 7-0 niezależnie kto wtedy biegał w trykotach Houston

Tak ely3, ale ten run Warriors na przełomie trzeciej i czwartej kwarty gdy nie było Paula okazał się kluczowy. Wtedy Goldenki odjechały i powrotu już nie było, także kolega draftpank ma trochę racji :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli porażka przez lineup z Blackiem i Webberem nagle zamienia się na lineup bez Paula. Szybko zmieniasz argumenty jak widzę

 

Przecież w tym meczu Curry i spółka co chwilę robili 9-1 , 7-0 niezależnie kto wtedy biegał w trykotach Houston

Jak wchodził Paul w 4Q to GS byli z Greenem +19 a Currym +1, więc najwięcej krzywdy im zrobili jak cisneli lineupem Green/Klay + ławka (z Currym na ławce) na Weber/Black+reszfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 
 

Sources: As the four Rockets marched through the back hallway into the Clippers locker room, center Clint Capela knocked on the front door of Clippers entrance. Someone opened door, saw him standing there -- and shut it on him.

 

D'Antoni to jednak dobry strateg.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.