Skocz do zawartości

Rockets 17/18


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

z nudow obejrzalem highlighty Rockets - Spurs z Preseason. Nie wiem, wiecie, preseason, wiadomo..... ale obrona rockets pod koszem wydaje sie naprawde tragiczna. Spurs chyba z 75% punktow zdobyli z pomalowanego, kolejnych 20% z wide-open 3 kiedy niscy Rakiet zageszczali obrone pod koszem

 

O ile sie nikt nie polamie, to w RS mozna bedzie smialo wykrecic niezly bilans. Ale w PO, z co bardziej legitnymi przeciwnikami, takie granie nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nudow obejrzalem highlighty Rockets - Spurs z Preseason. Nie wiem, wiecie, preseason, wiadomo..... ale obrona rockets pod koszem wydaje sie naprawde tragiczna. Spurs chyba z 75% punktow zdobyli z pomalowanego, kolejnych 20% z wide-open 3 kiedy niscy Rakiet zageszczali obrone pod koszem

 

O ile sie nikt nie polamie, to w RS mozna bedzie smialo wykrecic niezly bilans. Ale w PO, z co bardziej legitnymi przeciwnikami, takie granie nie przejdzie.

Grając Hardenem na centrze Rakiety daleko nie zajdą. Jak jeszcze zwłoki Gasola jakoś uda mu się przepchnąć, tak Aldridge robił z niego wiatrak. Wiem, że grubasowi( Broda) nie chce się latać po obwodzie za rączymi obrońcami, ale granie nim na centrze to czyste koorestwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że wg niektórych z was Rakiety powinny stanąć w czwartej kwarcie i powiedzieć: nie no, ni chooja, nie możemy wygrać tego meczu. Wszak nie gra Ten Który Kopie Po Jajach, a wygrana przeciwko największemu stealowi draftowemu od czasów Manu Ginobiliego, madafaka game -changerowi Jordanowi Bellowi, nie zrobi nam dobrej prasy. Szczególnie na polskim forum E-NBA. A jeszcze grając w 8 do końca nas obśmieją. To kogo wg was Rockets powinni wystawić przeciwko Curremu i Durantowi? Tarika Blacka i Bobbiego Browna? Każdy kto przyjeżdża do Oakland i ma szansę na wygranie nie patrzy, czy to początek, czy koniec sezonu. Czy gra Ten Który Kopie Po Jajach, czy największy rozpierdalacz Javale McGee. Jeśli drużynie uda się tam wygrać jesteśmy winni jej szacunek i chooj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że wg niektórych z was Rakiety powinny stanąć w czwartej kwarcie i powiedzieć: nie no, ni chooja, nie możemy wygrać tego meczu. Wszak nie gra Ten Który Kopie Po Jajach, a wygrana przeciwko największemu stealowi draftowemu od czasów Manu Ginobiliego, madafaka game -changerowi Jordanowi Bellowi, nie zrobi nam dobrej prasy. Szczególnie na polskim forum E-NBA. A jeszcze grając w 8 do końca nas obśmieją. To kogo wg was Rockets powinni wystawić przeciwko Curremu i Durantowi? Tarika Blacka i Bobbiego Browna? Każdy kto przyjeżdża do Oakland i ma szansę na wygranie nie patrzy, czy to początek, czy koniec sezonu. Czy gra Ten Który Kopie Po Jajach, czy największy rozpierdalacz Javale McGee. Jeśli drużynie uda się tam wygrać jesteśmy winni jej szacunek i chooj!

 

W takim razie zeszłoroczne Spurs > all.

Ty się podjarałeś, no to okej fani niby tak mają, reszta forum ma ten wynik gdzieś jak i pewnie cały roster, a nawet szatniarze z Oakland, bo nic on nie zmienia i tyle. 

Thats all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 3 meczów Rockets zastanawia mnie po jasną cholerę on irzucają tyle za 3

 

PRzecież poza Hardenem  nikt tam nie rzuca z dobrą skutecznością

 

45 trójek na mecz ze skutecznością 28% . Sędziowie dają im mocny star bonus bo gwizdki mają czasem przy byle dotknięciu i to niekoniecznie James co ich troche ratuje ale taka gra jest muszę przyznać ciekawostką. Ciekawe kiedy sie doczekamy meczu w ich wykonaniu gdzie będą tylko rzucać za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeśli to 3 rzucasz ze skutecznością 28%

bo to jest odpowiednik 42% za 2 , która też byłaby mega niska

 

W dna ataku Rox są layup, FT, 3. Gdyby był CP3 to pewnie doszło by trochę mid range.

Jest kontuzjowany więc grają to co grali w zeszłym roku i co przynosiło efekty.

Wygrali 3 spotkania, więc po co kruszyć kopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dna ataku Rox są layup, FT, 3. Gdyby był CP3 to pewnie doszło by trochę mid range.

Jest kontuzjowany więc grają to co grali w zeszłym roku i co przynosiło efekty.

Wygrali 3 spotkania, więc po co kruszyć kopie.

Dość szybko jednak problem się pojawił

 

Wystarczyło, że Memphis zagęściło pomalowane. Odcięło loby na wysokich i każdy wjazd groził blokiem i nagle po prostu rzucali bez sensu za3. Harden próbujący wymuszać faule. Mam wrażenie ,że w tym roku sędziowie mają olew na te jego sugestywne ruchy ciałem , że niby jest faulowany. Gordon nawet nie próbuje łamać pierwszej linii tylko jedyne co robi to szuka chwili by rzucać za 3. Ariza to samo

 

Rzuty za 3 mogą być uzupełnieniem ataku ale Houston w tym roku rzuca za 3 nawet jeśli są bronieni , nawet jak można próbować minąć. Przy skutecznośći poniżej 30% to nie jest dobra koncepcja to co Houston wykonuje. A ich jedyną koncepcją na problemy jest jeszcze więcej rzutów za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.