Skocz do zawartości

Rockets 17/18


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

sprowadzenie gry do błota to przede wszystkim zwolnienie ataku przeciwnika, tzn tak w teorii. Tylko to jest bzdura w tym przypadku, bo skład GSW to są prawie same mismatche, i naprawdę nie wiadomo za bardzo jak ich zwalnianie miałoby wyglądać.

Jak wystawisz przeciw nim piątkę: Paul, Harden, Leonard, Anthony, Davis to masz szanse nie tylko ich ograniczyć,ale i pokonać :rugby:  tylko uzbieraj wszystkich najpierw w jednym klubie :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda,mój błąd

Bilion – liczba o wartości: 1 000 000 000 000 = 1012 (czyli 1000 miliardów), w krajach stosujących długą skalę.

W krajach stosujących krótką skalę (głównie kraje anglojęzyczne) bilion oznacza liczbę 109, czyli miliard na długiej skali.

układzie SI mnożnikowi 1012 odpowiada przedrostek jednostki miary tera o symbolu T, a jego odwrotności (jedna bilionowa) 10-12 odpowiada piko o symbolu p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billion (double L) .,Swoją drogą Tilman Fertitta sporo zaryzykował,skoro za Rockets zapłaci 2.2 B a jego cały majątek jest wart 2.4B .,

ale to przeciez nie tak dziala, zwlaszcza ze wiekszosc majatku takiego goscia jest plynne i sa w postaci jakichs kasyn, biurowcow itp. Watpie tez a wrecz jestem pewny ze to nie sam kupuje tylko z grupa inwestorow i bedzie mial wiekszosc udzialow po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to przeciez nie tak dziala, zwlaszcza ze wiekszosc majatku takiego goscia jest plynne i sa w postaci jakichs kasyn, biurowcow itp. Watpie tez a wrecz jestem pewny ze to nie sam kupuje tylko z grupa inwestorow i bedzie mial wiekszosc udzialow po prostu

 

Biurowce to są strasznie płynne.

 

O wiele łatwiej jest sprzedać jakiś biurowiec niż sztabkę złota czy jakieś udziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie wiedzialem czy sie mowi plynne czy stale xD my bad ale no chodzilo mi o to ze to nie jest tak ze ma to w banku na koncie. Anyways tak sobie czytam i sie okazuje ze goscie ktorzy niedawno sprzedali UFC za 4.2 bil to sa jego kuzyni takze mysle ze raczej tez swoja cegielke maja teraz w Rockets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo wszystko jest drozsze to czemu druzyny by nie mialy byc. Swoja droga Nets i troche pozniej Warriors patrzac na ceny LAC i Rockets poszly za grosze.

 

Ten boom zaczął się dopiero 3-4 lata temu, a jego peak to chyba raptem 2 lata wstecz. W momencie kiedy Gruber i Lacob kupowali Warriors za 450 mln to najwyżej wyceniane kluby jak Lakers ledwo co według Forbesa były warte 600 milionów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten boom zaczął się dopiero 3-4 lata temu, a jego peak to chyba raptem 2 lata wstecz. W momencie kiedy Gruber i Lacob kupowali Warriors za 450 mln to najwyżej wyceniane kluby jak Lakers ledwo co według Forbesa były warte 600 milionów. 

nie no ja wiem, ta nowa umowa telewizyjna sprawila ze druzyny staly sie "nagle" o wiele drozsze, ALE nie ma bata zeby LAL bylo warte ponizej 1bil, ta wycena Forbes jest na ogol zanizona zreszta w lutym tego roku wycenili Rockets na 1.6, poszlo za 2.2, a i tak widze glosy ze to bylo tanio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.