Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie się kłóci Yabusele ma cap hold na 2,24 którego nie możecie skasować i ten cap hold znika dopiero z pierwszym dniem sezonu tj w październiku

Przez to sam Rozier ci nie styka tylko musisz pozbyć się Smarta

 

No dla mnie sformułowanie: Since the Celtics are currently over the league salary cap, these cap holds do not count against their Total Cap figure.

 

Pokazuje, że C's będący powyżej SC nie mają wliczanych holdów (Yabs) do total cap? Jeśli nie, no to faktycznie żegnamy smarta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie sformułowanie: Since the Celtics are currently over the league salary cap, these cap holds do not count against their Total Cap figure.

 

Pokazuje, że C's będący powyżej SC nie mają wliczanych holdów (Yabs) do total cap? Jeśli nie, no to faktycznie żegnamy smarta...

Ale by podpisać Haywarda muszą mieć cap space czyli dokłądnie 29,727 i wtedy Yabusele ci blokuje 2,24 którego Ty sobie nie liczyłeś

 

Jak chcesz podpisać Haywarda będąc powyżej SC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale by podpisać Haywarda muszą mieć cap space czyli dokłądnie 29,727 i wtedy Yabusele ci blokuje 2,24 którego Ty sobie nie liczyłeś

 

Jak chcesz podpisać Haywarda będąc powyżej SC?

 

No tu Ci muszę przyznać rację, ale w takim razie to co jest na http://www.spotrac.com/nba/boston-celtics/cap/ jest bez sensu, bo żeby podpisać Haya C's muszą domknąć się w limicie SC. Nie wiem ską mają w takim razie sformułowanie: these cap holds do not count against their Total Cap figure.

 

Tak jeszcze odnośnie tematu oddania, równie możliwy jest trade w poszukiwaniu bigmena w stylu Crowder + Smart + pick, za kogoś na niskim kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu Ci muszę przyznać rację, ale w takim razie to co jest na http://www.spotrac.com/nba/boston-celtics/cap/ jest bez sensu, bo żeby podpisać Haya C's muszą domknąć się w limicie SC. Nie wiem ską mają w takim razie sformułowanie: these cap holds do not count against their Total Cap figure.

 

Tak jeszcze odnośnie tematu oddania, równie możliwy jest trade w poszukiwaniu bigmena w stylu Crowder + Smart + pick, za kogoś na niskim kontrakcie.

 

Łap:

http://bostonceltics.pl/2017/07/05/hayward-w-bostonie-co-dalej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten cap hold Yabu nie znika czasem w momencie podpisania umowy z drużyną, do której jest stashowany?

Też czytałem że stash na Yabu i Rozier powinien wystarczyć.

Inna sprawa, że optymalna jest chyba wymiana Crowdera za picki/centra na niskim rookie contract.

I tak tam braknie miejsca dla niego a szkoda minut Browna i Tatuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten cap hold Yabu nie znika czasem w momencie podpisania umowy z drużyną, do której jest stashowany?

Też czytałem że stash na Yabu i Rozier powinien wystarczyć.

Inna sprawa, że optymalna jest chyba wymiana Crowdera za picki/centra na niskim rookie contract.

I tak tam braknie miejsca dla niego a szkoda minut Browna i Tatuma.

CBA mówi jasno albo stash albo początek sezonu zależy co jest później.. Do polowy października sie Wam liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy co Ainge teraz wykombinuje. Kandydatów do wymiany jest 3: Smart, Crowder i Bradley. Jestem ciekawy, za którego z nich możemy dostać najlepszą ofertę. Idealnie by było gdyby Ainge dał radę wyciągnąć jakiegoś centra czy PFa. 

 

Aż jestem zdziwiony, że jeszcze nie ma żadnych plotek o potencjalnych wymianach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy co Ainge teraz wykombinuje. Kandydatów do wymiany jest 3: Smart, Crowder i Bradley. Jestem ciekawy, za którego z nich możemy dostać najlepszą ofertę. Idealnie by było gdyby Ainge dał radę wyciągnąć jakiegoś centra czy PFa. 

 

Aż jestem zdziwiony, że jeszcze nie ma żadnych plotek o potencjalnych wymianach. 

Jest o M.Gasolu.Ale to chyba żaden czarodziej nie wciśnie go z jego 22 milionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obecnej sytuacji to musiał byś oddać wszystkich trzech i to nawet nie że tyle potencjalny center był by wart tylko suma kontraktów tych 3 równoważyła by kontrakt potencjalnego nowego gracza.A dobrych centrów za mała kasę w tej lidze chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko pieknie tylko wtedy C's już w ogole nie mieliby kasy na max dla Haywarda

Ale miałem na myśli, żeby robili wymianę po podpisaniu przez Haywarda. Wizards i tak będę mieli 48 godzin na wyrównanie i można byłoby się w tym czasie dogadać przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mogą podpisać Haywarda przed wymianą. Chyba, że sądzisz, że gdzieś wyślą np. Smarta, podpiszą Gordona, a potem zrobią wymianę, o której napisałeś. 

 

Jest to jednak bardzo mało prawdopodobne. Nie wiem czy Stevens by chciał Marcina, a widać, że wszystkie ruchy są z nim konsultowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Danny trzyma assety na grubą rybę w stylu Davisa.

Jeśli Jrue bedzie zdrowy, to może AD pogra tam jeszcze chwilę, ale jeśli nie... Danny zapakuje Tatuma z jakimiś pickami i zrobi Thomas/Bradley/Hayward/Horford/Davis i wtedy juz Cavsy beda do jebniecia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem tego lamentu z PG13 w Bostonie i tego że DA, nie powalczył o niego. Dlaczego ? Bo przypomina mi się 2010 rok i oddanie połowy składu za Melo i Billupsa , w lutym , kiedy w lipcu pare miesięcy póżniej mogli go podpisać za darmo, nie tracąc Galo, Chandlera, Nata i picku przede wszystkim. I tu jest tożsama sytuacja. Nie pali się, Lebron się starzeje Panowie , a Boston nie ! 

Za rok PG13 będzie FA i jaką gwarancję miałby DA, że George zostanie w Bostonie, gdyby bajka dla Bostonu w tym sezonie skończyła by się 1:4 , 2:4 Cavs w finale East, nie sądzę żeby PG13 podpisał z Celtami w trakcie sezonu. 

Dla mnie dobre posunięcie. Jedynie do czego mógłbym się doczepić, to o większą walkę o Jimiego Butlerra, może Bulls nie chciało wzmacniać rywala za miedzy, nie wiem. Reasumując, DA nic nie stracił z PG13 , nie zaryzykował picków + Crowdera np, dla gościa który za rok mógł mu powiedzieć : "Bye Bye idę do La Lakers" Z Haywardem bardzo dobre posunięcie, nie ten level co Durant do GSW, ale będzie ciekawie. 

Wzmacniając się na 5/4rce na zbiórce, stają się drużyną o level lepszą w rywalizacji z Cavs, ławkę też mają lepszą.  

Patrząc na ruchy Cavs - Jose Calderon (jeden z 3 koszmarów ostatnich lat Knicks : Calderon, Noah i Phil Jackson niestety trochę) to gratuluję, nie wiem czym można motywować się biorąc takiego grajka do składu(nawet drugiego składu w NBA) , ale powodzenia... 

Życzę Celtom Finału NBA w tym roku ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.