Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętasz co Ci mówiłem? Nie wystarczy mieć mocne karty na ręku, trzeba jeszcze umieć nimi grać.

 

Może Ainge ma jakiś większy plan, ale sytuacja negocjacyjna słabnie i pole manewru na FA też. Skończy się przepłaceniem Thomasa i nici z potęgi.

Największa głupotą Ainge'a jest to co zrobił z Fultzem - dostał nr 1 draftu i zamiast go użyć w wymianie za gwiazdę to rozmienił to na dwa kolejne ale słabsze assety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa głupotą Ainge'a jest to co zrobił z Fultzem - dostał nr 1 draftu i zamiast go użyć w wymianie za gwiazdę to rozmienił to na dwa kolejne ale słabsze assety...

Chyba, że Tatum okaże się mega kozakiem - Ainge bierze te ryzyko na siebie :playful: Czasem z nadmiaru bogactwa boli głowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli trafi do Bostonu to ja juz czuje niedosyt :P Wy tez?? Caly czas mialem w glowie ze jak Hayward przyjdzie jako FA to Danny assety wymieni na PG/Butlera albo bedzie to o Hay i Griffin, a tak sam Hayward teraz jakos nie zaspokoaja apetytu... no chyba ze Presti znowu poczaruje i za rok PG wyciagnie od Bostonu cene premium, ktorej Prichard nie umial wyciagnac... po tyn jak w zasadzie Presti Ibake zamienil na PG nie zdziwilbym sie jakby pchnal go dalej wiedzac ze to i tak pozyczka... chociaz fanbase juz nakrecony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jakiś wysoki w handlu, tylko nie widzę zbyt wielu kandydatow.

Robin Lopez za Crowdera to byłby świetny deal dla nas i dla Bulls w sumie też nie najgorszy,tylko jest za duża rozbieżność kontraktowa,a nie mamy kogo oddać żeby wyrównać(przy założeniu że Hayward rzeczywiście u nas bo na razie jakiś cyrk się zrobił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wysoki by sie przydal bo tych sf tam za duzo cos jest, niezla rozkminke beda miec jak im te minuty tam podzielic no ale to jest problem do rozwiazania.

 

sie zastanawialem o co chodzi tak naprawde z tej latwej rezygnacji z fultza a odpowiedz chyba jest prosta, wierzymy w IT dajemy mu maxa za rok, bo nam robil 30ppg zarabiajac 5 baniek, a takie cos to sie ostatnio zdarzylo w tej lidze przed dinozaurami, budujemy pod niego, czyli zbieramy mięcho 6'7 6'8 zeby bylo w koncu czym bronic i atakowac lebronow czy ewentualnie durantow jak sie uda lebronow przejsc.

 

swietna ekipa sie robi, tatum zapowiada sie mega.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevens dostał tego kogo chciał, być może właśnie dlatego Ainge odpuszczał poprzednie wymiany. Zaryzykowali z Gordonem i się udało, na szczęście. 

Jestem ciekawy jaki będzie następny ruch i kto poleci - Bradley czy Crowder? Wolałbym, żeby poleciał Jae, bo do Bradleya mam sentyment jako do jedynego, który pamięta czasy Big 3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevens dostał tego kogo chciał, być może właśnie dlatego Ainge odpuszczał poprzednie wymiany. Zaryzykowali z Gordonem i się udało, na szczęście. 

Jestem ciekawy jaki będzie następny ruch i kto poleci - Bradley czy Crowder? Wolałbym, żeby poleciał Jae, bo do Bradleya mam sentyment jako do jedynego, który pamięta czasy Big 3. :smile:

Crowder do Jazz bo i tak musicie wywalić kogoś by zrobić miejsce na Haywarda

:rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler 2.0

Stevens nigdy nie mial top graczy u siebie, a potrafil z tym zrobic niezle cuda wianki. Jasne, w poprzednim sezonie mial gnoma rzucajacego 30 ppg, all-stara na maxie i co tu duzo mowic, świetny! tercet na skrzydle w postaci Browna, Crowdera i Bradleya. Ale teraz to sie zaczyna ukladac w calosc.

Thomas (Mack), GH (GH obviously), Al (Howard) do tego dorzucamy na pewno dwojke (z trojki: Smart, Bradley, Crowder) + dwojke prospectow (Brown + Tatum). To na prawde moze wygladac dobrze: troche mlodej krwi i narwanej glowy (IT), ale glownie mamy tutaj high basketball IQ. Stevens juz pokazal ze umie takich zawodnikow zaprowadzic duzo wyzej niz oczekiwania stawiane przed sezonem.

Podsumowujac, te nazwiska "same" nie wygladaja tak szczegolnie (95% ludzi powie ze PG > GH). Tylko ze Stevens umie to tak ustawic, ze 1+1 daje 8. Bedzie fun to watch, dla ludzi lubiacych ogladac "zespoly". ;)

 

Edytowane przez Maju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crowder za Koste. Win win deal.

 

To już lepiej grać Crowderem na C.

 

Wspomniany Vucević byłby dobrą opcją, ale Magic zapewne chcieliby Smarta lub Browna, bo Crowder im teraz do niczego nie jest potrzebny.

 

Wydaje mi się, że Valanciunas może być do wzięcia tanio. Ja bym go brał na miejscu Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.