Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Kosta ma pobronić, zebrać i to zrobi. Teraz Danny jest w takiej sytuacji, że stał się więźniem własnych assetów.

 

No spoko, mógł Crowdera spróbować wymienić wcześniej, ale Jae na tej umowie nadal jest spokojnie do sprzedania i chętnych nie będzie brakować. Log-jam w Bostonie jest oczywisty, ale to nie sprawi, że ktoś będzie kozaczył w negocjacjach, jeśli będzie miał na stole Crowdera na takim kontrakcie w miarę rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej grać Crowderem na C.

 

Wspomniany Vucević byłby dobrą opcją, ale Magic zapewne chcieliby Smarta lub Browna, bo Crowder im teraz do niczego nie jest potrzebny.

 

Wydaje mi się, że Valanciunas może być do wzięcia tanio. Ja bym go brał na miejscu Celtics.

Smarta to oni musza oddać za darmo by mieć kasę na maxa dla Haywarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dnc a co już Danny nie ma picków do wymiany na gwiazdę? Naprawdę nie ma czym się irytować po dwóch latach dobrych podpisów na FA. ;)

No ma Ale niby kiedy je wykorzysta? Za 3lata za 5?

Za rok nie wezmą Luki tylko znowu wezmą kogoś gorszego? Mógł mieć pg za fultza A wziął kolejne assety. Po co mu one skoro ich i tak nie wykorzysta bo się boi że będzie musiał przepłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć miejsce na Haywarda przy zakładanym capholdzie na puste miejsce w rosterze równym 815,6 k to wystarczy nam puścić Roziera za 2nd round. ;)

No ja nie wiem jak to liczysz

 

Ale macie na kontraktach

 

Horford      27,73

Bradley      8,81

Crowder     7,96

IT               6,26

Tatum        5,65

Brown        4,96

Smart        4,54

Rozier       1,99

Zizic           1,64

Mickey       1,47

Demetrius  1,38

do tego Yabusele 2,25 ( bo pick 1 rundowy)

 

Wcyhodzi 73 mln i jak nic musicie spuścić Smarta i to za drugą rundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem jak to liczysz

 

Ale macie na kontraktach

 

Horford      27,73

Bradley      8,81

Crowder     7,96

IT               6,26

Tatum        5,65

Brown        4,96

Smart        4,54

Rozier       1,99

Zizic           1,64

Mickey       1,47

Demetrius  1,38

do tego Yabusele 2,25 ( bo pick 1 rundowy)

 

Wcyhodzi 73 mln i jak nic musicie spuścić Smarta i to za drugą rundę

 

Yabusele idzie raczej na jeszcze rok jako stash. Mickey ma TO, które nie zostanie podjęte. Za Rgm liczę na wysłanie Jacksona + cash do buyoutu.

 

Ponadto w tym roku przychodzi jeszcze Theis za minimum, stąd wychodzi:

 

Hayward 29.727.900
Horford 27.734.405
Bradley 8.808.989
Crowder 6.796.117
Thomas 6.261.395
Tatum 5.645.400
Brown 4.956.480
Smart 4.538.020
Rozier 1.988.520
Zizic 1.645.200
Theis 815.615
Roster spot 815.615
 
Wychodzi 99.733.656 i wciśnięcie Roziera załatwia sprawę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabusele to pick pierwszorundowy - mozecie go sobie wysłać gdzie chcecie ale w cap space się Wam liczy

 

Demetrius ma gwarantowane 650 tys więc nawet jak go zwolnisz to wchodzi ci 810 plus 650 to jest więcej niż masz

 

Sorki ale nadal ci wychodzi potrzebne ok 4,5 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma Ale niby kiedy je wykorzysta? Za 3lata za 5?

Za rok nie wezmą Luki tylko znowu wezmą kogoś gorszego? Mógł mieć pg za fultza A wziął kolejne assety. Po co mu one skoro ich i tak nie wykorzysta bo się boi że będzie musiał przepłacać

 

By równie dobrze po roku nie mieć ani Fultza ani PG. :smile:

 

Ainge się nie boi przepłacać, Ainge buduje championship caliber team, ja wiem, że fakt posiadania picków Brooklynu pozwolił na mega sprawną przebudowę, ale ten zespół jest nadal w budowie i w przeciągu 2-3 lat jak piszesz powinien być realnym pretendentem do mistrzostwa, bo w szerokim znaczeniu słowa conteder to oni już nim są bo mają pewne ECF.

 

E:

Przecież nie masz nakazu podpisywania picku? Przecież Yabs nie jest podpisany, a mamy "jedynie" do niego prawa, więc tu się Ely mylisz.

 

Demetriusa nie miałoby zwalniać C's, a wysłać go gdzieś z cash considerations.

 

Wtedy faktycznie wystarczy sprzedać Roziera...

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By równie dobrze po roku nie mieć ani Fultza ani PG. :smile:

 

Ainge się nie boi przepłacać, Ainge buduje championship caliber team, ja wiem, że fakt posiadania picków Brooklynu pozwolił na mega sprawną przebudowę, ale ten zespół jest nadal w budowie i w przeciągu 2-3 lat jak piszesz powinien być realnym pretendentem do mistrzostwa, bo w szerokim znaczeniu słowa conteder to oni już nim są bo mają pewne ECF.

 

E:

Przecież nie masz nakazu podpisywania picku? Przecież Yabs nie jest podpisany, a mamy "jedynie" do niego prawa, więc tu się Ely mylisz.

 

Demetriusa nie miałoby zwalniać C's, a wysłać go gdzieś z cash considerations.

 

Wtedy faktycznie wystarczy sprzedać Roziera...

Unsigned first round picks are included in team salary at 120% of the player's scale salary amount immediately upon their selection in the draft. Once a first round pick signs a contract, his actual salary is included in the team salary, of course.

 

To moze mały cytat z CBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unsigned first round picks are included in team salary at 120% of the player's scale salary amount immediately upon their selection in the draft. Once a first round pick signs a contract, his actual salary is included in the team salary, of course.

 

To moze mały cytat z CBA

 

To już sam nie wiem, bo to się kłóci z tym co podałeś:

 

Cap holds represent "placeholders" for pending free agents, unsigned draft picks, offer sheets, etc... Since the Celtics are currently over the league salary cap, these cap holds do not count against their Total Cap figure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sam nie wiem, bo to się kłóci z tym co podałeś:

 

Cap holds represent "placeholders" for pending free agents, unsigned draft picks, offer sheets, etc... Since the Celtics are currently over the league salary cap, these cap holds do not count against their Total Cap figure.

Gdzie się kłóci Yabusele ma cap hold na 2,24 którego nie możecie skasować i ten cap hold znika dopiero z pierwszym dniem sezonu tj w październiku

Przez to sam Rozier ci nie styka tylko musisz pozbyć się Smarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.