Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 17/18


DamianOItalianO

Rekomendowane odpowiedzi

12 pts i asysta w dogrywce, cholera. :]

 

Butler gra na poziomie superstara w grudniu, a Gibson jest zajebistym rolesem, tym bardziej szkoda maksa dla Wigginsa i 64/4 dla Teague'a, bo KAT pomimo słabej obrony to jednak wciąż bardzo dobry zawodnik. 

 

TuPalnik, jak Lakers przegrają, to Bulls będą mieli identyczny bilans jak Hornets, Nets i Lakers, a jeszcze wróci LaVine w tym sezonie, więc bym się realnie martwił. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie (w sensie, w warunkach NBA biorąc wszystkie ''przeciw" pod uwagę) jedyny moment kiedy mogli handlować Wigginsem to IMHO trade z Bulls, ale wtedy kontuzjowany LaVine, słaby Dunn i swap picków wyglądały jako minimalny koszt za Butlera. Teraz wygląda to zabawnie, bo Dunn wygląda na rozsądnego startera, a Wiggins sam pewnie wystarczyłby na Butlera i pick Bulls. :]

 

Ale sam myślałem, że Wiggins będzie robić znośne 21-22ppg na lepszej niż do tej pory efektywności i dostałby tak czy siak w lipcu maksa od takich Bulls, a pewnie w Socie wiara w jego talent była trochę większa, więc ciężko było w lipcu uzyskać coś, co Wolves mogliby uważać za ekwiwalent Wigginsa.

​Z drugiej strony chyba nie ma zaskoczenia, że koleś bez rzutu przy dwóch ballhandlerach i Townsie wygląda rozsądnie tylko wtedy, kiedy pokazuje rzut, czyli z rzadka.
 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 pts i asysta w dogrywce, cholera. :]

 

Butler gra na poziomie superstara w grudniu, a Gibson jest zajebistym rolesem, tym bardziej szkoda maksa dla Wigginsa i 64/4 dla Teague'a, bo KAT pomimo słabej obrony to jednak wciąż bardzo dobry zawodnik.

 

TuPalnik, jak Lakers przegrają, to Bulls będą mieli identyczny bilans jak Hornets, Nets i Lakers, a jeszcze wróci LaVine w tym sezonie, więc bym się realnie martwił. :]

Ja się boje jak cholera o ten pick, bo chłopaki chyba do serca se wygrywanie na poważnie wzięli. I coś czuję, że możemy skończyć jak Heat rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieprawda, Wiggins poprawił trójkę z 30% do 36% w trzecim sezonie (dwa razy więcej pró B), z 16-23ft z 31% do 38%, miał 17ppg na 51%ts w 1. roku i 24ppg na 53%ts w 3. roku.

​Założenie, że Wiggins będzie się dalej rozwijać nie było znowu abstrakcyjne, jakby znowu się poprawił o 2-3% to byłby już dobrym graczem w ofensywie.

 

Problem w tym, że na razie w tym sezonie rzuca na poziomie z drugiego sezonu, punktuje gorzej niż w pierwszym, a osobiste rzuca gorzej niż w drugim roku szkoły średniej. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto indywidualnie więcej zwycięstw doda, niż Butler ?
Lebron, Embiid, Giannis i chyba tyle ?

Niesamowity jest Butler. Sota bez niego byłaby ekipą na 10 seed a z nim skończą może i z HCA
Gdyby za Wigginsa dodać jakiegoś solidnego 3&D, byliby bardzo mocni

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler jest lepszy od Embiida.

 

No bo z grubsza Jimmy to murowane top10 ligi w tej wersji.

Moim skromnym zdaniem (skromnym bo jednak nie za dużo Sote oglądam) Jimmiemu mega pasuje granie z ofensywnie nastawionym Centrem. Rok temu w Bulls z Lopezem mocno sobie w drogę wchodzili, jakos nie mogli flo złapać. Za to z Pauem, czy teraz z Townsem znakomicie w ataku się uzupełniają.

Plus do tego Jimmy wygląda jakby zrozumiał w tym grudniu, że istnieje coś poza midrange iso game, co z grubsza wyłącznie grał rok temu z Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiem co ''indywidualne dodawanie zwycięstw'' ma oznaczać. Ale bez względu na to co to oznacza, to pewnie nieprawda, bo o ile Embiid i Butler to sportowo podobny poziom, to ten drugi jest bardziej wartościowy skoro na dystansie 35 meczów zagra ponad 400 minut (~11 spotkań) więcej. Jak rozpatrujemy Joela w porównaniu do ludzi tj. Butler, musimy brać pod uwagę, że gra 31mpg i opuścił 8 czy tam 9 spotkań, nie mogąc grać w b2b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiem co ''indywidualne dodawanie zwycięstw'' ma oznaczać.

Nawet taki wskaźnik jest "Win shares" i "zmartwię" Was - Butler ma mniejszy wpływ na wygrane od KATa ;)

Gdzie jest Wiggins? szukajcie na dnie... 

http://bkref.com/tiny/tNoTS

 

Andrew nie licząć rookie sezonu, to:

FG spadło z 46% do 43%

FT z 76% do 62!!! (WTF?)

3p to niecałe 32% (więc licząć wybryk zeszłego sezonu, kiedy mógł ceglić do woli i miał 36%) to mniej niż 33% z całej kariery

Asysty spadły z ponad 2 do 1,7

Jedynie minimalnie poprawił grę i staty defensywne, 

PER36 to gościu jest na poziomie rookie... albo gorzej.

https://www.basketball-reference.com/players/w/wiggian01.html

O ADV stats nie wspominam, bo kładą go kompletnie..

I to jest gości na maxa? No bez jaj...

 

Dla mnie to jest obecnie najmniej pasujący gracz w Wolves do ekipy, wpuszczenie w jego minuty Shabazza da ten sam efekt ;)

Może w ekipie gdzie pełniłby rolę 1 strzelca (o matko jak to brzmi) byłoby trochę lepiej, ale na dziś jakie to ekipy?

Może Jazz, może Magic, zawsze Kings i Nets ;) Swingman przyda się Pistons - może sign and trade Bradleya?

A może 3 team deal z CLE i LAL? Cavs mieliby lidera na tankowanie po odejściu LBJ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna pisze że Wiggins się cofa w rozwoju rok do roku i nie rozumiem ext... Tak samo jak wolałem aby do Bulls szedł on a nie konuzjowany LaVine.

Dziś Wiggins delikatnie poprawił obronę ale nie wiem czy to wystarczy żeby go "dobrze" sprzedać i kompletnie nie wiem gdzie...

Sam mimo, że się cieszyłem ze sprowadzenia Butlera od początku nie rozumiałem czemu nie za Wigginsa. Wtedy wydawało mi się że Butler jest nieco zbyt podobnym graczem do Andrew, z kolei LaVine jawił mi się fajnym uzupełnieniem dla Jimmiego. Od początku żałowałem też, że zamiast Teague nie wzięliśmy Georga Hilla. S5 Hill-LaVine-Butler-Gibson-Towns wydawało mi bardziej zbilansowane i na pewno tańsze.

W tym momencie uważam że Minnesota powinna próbować trade'u George-Wiggins. W OKC i tak nie zostanie. Jeśli z nami nie podpisałby na kolejny rok, to przynajmniej pozbywamy się w ten sposób kontraktu Andrew, czyli jest kasa na Townsa, Butlera i miejsce na jakiegoś 3&D na sg za nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mimo, że się cieszyłem ze sprowadzenia Butlera od początku nie rozumiałem czemu nie za Wigginsa. Wtedy wydawało mi się że Butler jest nieco zbyt podobnym graczem do Andrew, z kolei LaVine jawił mi się fajnym uzupełnieniem dla Jimmiego. Od początku żałowałem też, że zamiast Teague nie wzięliśmy Georga Hilla. S5 Hill-LaVine-Butler-Gibson-Towns wydawało mi bardziej zbilansowane i na pewno tańsze.

W tym momencie uważam że Minnesota powinna próbować trade'u George-Wiggins. W OKC i tak nie zostanie. Jeśli z nami nie podpisałby na kolejny rok, to przynajmniej pozbywamy się w ten sposób kontraktu Andrew, czyli jest kasa na Townsa, Butlera i miejsce na jakiegoś 3&D na sg za nieduże pieniądze.

OKC sa w trakcie 6-win streak (w tym 2 ostatnie mecze z konkretnymi ekipami). Skreslenie ich po miesiacu to byla troszke nadgorliwosc.

 

Wiggins powoli wyglada na gracza do ktorego bedzie trzeba spoooooro doplacic aby sie go pozbyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler to dzik. Zobaczymy jak RS, PO, ale obecną grą podskoczył o półkę (czyli dalej nie jest to półka LJ, KD, SC, ale już zdrowego Kawhiego tak i wyżej niż PG13).
Z tym zdrowym Kawhi to bym nie przesadzał ale tuż za. Super by było gdyby PG13 poszedł do LAL bo wtedy dwie młode ekipy z fajnymi liderami by walczyły na zachodzie o prymat jak Pseudo Dreamteamy się rozpadną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler był świetny w playoffach '15, ale on musi teraz w Wolves zagrać jakąś serię w stylu 25-5-5 na 60%ts ze Spurs/Thunder/Nuggets żebym go dał na tier Leonarda, i George'a w sumie też, bo o ile PG13 jest cholernie przereklamowany w RS, tak w playoffach dzięki swojej wszechstronności (trochę analogicznie jak Kyrie) daje radę faktycznie na poziomie top10 ligi. Butler wybitny w RS był już rok temu.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Butler był świetny w playoffach '15, ale on musi teraz w Wolves zagrać jakąś serię w stylu 25-5-5 na 60%ts ze Spurs/Thunder/Nuggets żebym go dał na tier Leonarda, i George'a w sumie też, bo o ile PG13 jest cholernie przereklamowany w RS, tak w playoffach dzięki swojej wszechstronności (trochę analogicznie jak Kyrie) daje radę faktycznie na poziomie top10 ligi. Butler wybitny w RS był już rok temu.

Rok temu był wybitny, w zabijaniu ruchu piłki i milionie iso na midrange szczególnie. JB to dla mnie na razie Cousins case trochę. Z jednej strony wszechstronny, niby ma wszystko czego można wymagac od AllStara/Superstara na swojej pozycji, ale z drugiej strony cieżko na nim cokolwiek sensownego zbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu był wybitny, w zabijaniu ruchu piłki i milionie iso na midrange szczególnie. JB to dla mnie na razie Cousins case trochę. Z jednej strony wszechstronny, niby ma wszystko czego można wymagac od AllStara/Superstara na swojej pozycji, ale z drugiej strony cieżko na nim cokolwiek sensownego zbudować.

Skąd wniosek, że ciężko na nim coś zbudować? To że nie udało się w Bulls to nie znaczy, że tak jest bo mimo tego że w Wolves nie ma jakiegoś super supportu to mają oni spoko bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.