Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Jedno dobre spotkanie, czyli cały Jeff Green :smile:. Już niedługo poczujesz się oszukany.

 

Dlaczego? Green będzie 8-10 zawodnikiem w rotacji. Gra za minimum. Nie mam wobec niego oczekiwać, więc mnie nie oszuka.

 

 

a to mnie zdziwił że TT wywalił

 

no i że Rose w s5

 

ale rzutu za 3 to nigdy nie mieli gorzego w s5 :tongue:

 

Rose w S5 jest do momentu, aż wrzuci IT. Wade w S5 to taki krok by zrobić "dobrze" dla Jamesa. W końcu jeśli jego kumpel będzie happy to on też.

TT ma swoje zalety, ale ma też swoje ograniczenia, zwłaszcza w ataku. A jego brak otworzy miejsce pod koszem na wjazdy Jamesa/Rose czy Wade. A Love spokojnie ogarnie zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Green będzie 8-10 zawodnikiem w rotacji. Gra za minimum. Nie mam wobec niego oczekiwać, więc mnie nie oszuka.

 

 

 

Rose w S5 jest do momentu, aż wrzuci IT. Wade w S5 to taki krok by zrobić "dobrze" dla Jamesa. W końcu jeśli jego kumpel będzie happy to on też.

TT ma swoje zalety, ale ma też swoje ograniczenia, zwłaszcza w ataku. A jego brak otworzy miejsce pod koszem na wjazdy Jamesa/Rose czy Wade. A Love spokojnie ogarnie zbiórki.

ale mnie własnie nie Wade dziwi w s5 tylko Crowder kosztem TT

przeciez do nie dawna to TT był koleżką Jamesa i niezbędnym do walki o misia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie własnie nie Wade dziwi w s5 tylko Crowder kosztem TT

przeciez do nie dawna to TT był koleżką Jamesa i niezbędnym do walki o misia

Nie mieszajmy uprzejmosci z ocena gracza. TT tylko na tym zyska, bedzie mega impaktem z lawki. Wadepwi I roseowi przydadza sie Te ponowienia, szczegolnie, ze latwiej zebrac gale z 2pt niz mega bounces z 3pt (eye test!) Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie własnie nie Wade dziwi w s5 tylko Crowder kosztem TT

przeciez do nie dawna to TT był koleżką Jamesa i niezbędnym do walki o misia

 

Tak jak już wcześniej napisałem. TT ma swoje ograniczenia w ataku. A Crowder to 40,7% strzelec za 3 z catch&shoot. Przy backcourt Wade/Rose o wiele bardziej się przyda ktoś kto rozciągnie grę, niż TT siejący terror na ofensywnej desce.

A jeśli stopniujemy kumplostwo to Wade to lepszy kumpel niż TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej napisałem. TT ma swoje ograniczenia w ataku. A Crowder to 40,7% strzelec za 3 z catch&shoot. Przy backcourt Wade/Rose o wiele bardziej się przyda ktoś kto rozciągnie grę, niż TT siejący terror na ofensywnej desce.

A jeśli stopniujemy kumplostwo to Wade to lepszy kumpel niż TT.

ale ja nie neguje że jest lepszym zawodnikiem lub bardziej pasuje

 

zdzwiiłem się że nie ma TT w s5 bo wydawało mi się że jako funfel LBJ jest nie do ruszenia

 

w sumie to brawo dla Lue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Love jako center???? Rozumiem ,że idea small ball święci triumfy ale miejmy litość.

 

Przecież z niego żaden rim protection. To będzie jeden wielki wiatrak. Za to na obwodzie Crowder z LeBronem rewela. Oni są za zeszły rok w czołowce obrony rzutów za 3.

Zdecydowanie lepiej grać na centrze Thompsonem

A Kevin z ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie neguje że jest lepszym zawodnikiem lub bardziej pasuje

 

zdzwiiłem się że nie ma TT w s5 bo wydawało mi się że jako funfel LBJ jest nie do ruszenia

 

w sumie to brawo dla Lue

James mówił jakiś czas temu, że ludzie nadinterpretują wiele zachowań i wypowiedzi. Przypisują mu wszędzie przyjaciół, ziomków, a to zwyczajnie koledzy z pracy, natomiast tych przyjaciół w lidze ma ze 3-4 (teraz już pewnie 3 he he). Dlatego żeby znaleźć miejsce dla Wadea to na pewno każdy mógłby być poświęcony i Lebron by czuł się dobrze z tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lue ogłosił S5.

 

C:Love

PF: Crowder

SF: James

PG: Rose

SG: Wade

 

Super decyzja Lue. Chciałem, żeby rozpoczęli sezon takim składem. Jak na razie Rose i przede wszystkim Crowder robią na mnie świetne wrażenie. Pytanie jak Cavs będą sobie radzić pod koszem w obronie ale jeżeli chodzi o atak to powinno być dobrze. TT robi świetną robotę jeżeli chodzi o obronę i zbiórki ale w ataku już nie jest tak kolorowo także raczej słuszne posadzenie go na ławce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Love jako center???? Rozumiem ,że idea small ball święci triumfy ale miejmy litość.

 

Przecież z niego żaden rim protection. To będzie jeden wielki wiatrak. Za to na obwodzie Crowder z LeBronem rewela. Oni są za zeszły rok w czołowce obrony rzutów za 3.

Zdecydowanie lepiej grać na centrze Thompsonem

A Kevin z ławki

 

Ely może udasz się do swojej enklawy obrony w Utah, bo popłynąłeś. Cavs już od n czasu grają bez rim protection, więc nic tak naprawdę się nie zmieni. Love jako 5 będzie wyciągnął z pod kosza centrów, co otworzy miejsce dla Rose/Wade/Jamesa, a jak ktoś będzie chciał wrzucić jakiegoś niższego zawodnika to Love po prostu rzuci nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Green będzie 8-10 zawodnikiem w rotacji. Gra za minimum. Nie mam wobec niego oczekiwać, więc mnie nie oszuka.

8-10 zawodnik w rotacji to w zależności od sytuacji około 10-20 minut. Czyli jakieś oczekiwania jednak masz. Zobaczysz, że za jakiś czas będziesz jednak prosił Lue, żeby przy nazwisku Greena było DNP. No chyba, że James to cudotwórca i będzie w stanie go do czegokolwiek zmotywować. Jakoś w to jednak nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-10 zawodnik w rotacji to w zależności od sytuacji około 10-20 minut. Czyli jakieś oczekiwania jednak masz. Zobaczysz, że za jakiś czas będziesz jednak prosił Lue, żeby przy nazwisku Greena było DNP. No chyba, że James to cudotwórca i będzie w stanie go do czegokolwiek zmotywować. Jakoś w to jednak nie wierzę.

 

Możemy się tak przerzucać cały dzień, ja że nie mam oczekiwań, Ty mi będziesz pisał, że jednak mam. Ale na końcu to ja wiem lepiej jak to z moimi oczekiwaniami jest.

Rozumiem, że Green w Magic był jaki był, ale Cavs to inna organizacja, która ma lepszych zawodników i bardziej przemyślany roster. I Green jako 8-10 zawodnik będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James mówił jakiś czas temu, że ludzie nadinterpretują wiele zachowań i wypowiedzi. Przypisują mu wszędzie przyjaciół, ziomków, a to zwyczajnie koledzy z pracy, natomiast tych przyjaciół w lidze ma ze 3-4 (teraz już pewnie 3 he he). Dlatego żeby znaleźć miejsce dla Wadea to na pewno każdy mógłby być poświęcony i Lebron by czuł się dobrze z tym ;)

chyba piszę tak samo nie wyraźnie jak mówię :P

 

ja to wszystko rozumiem, i powtrzam po raz któryś że nie o Wade'a mi chodzi bo to pewniak do S5

tylko o Crowdera, bo to on zająl miejsce TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.