Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem rzadziej w nadchodzącym sezonie oglądać OKC, bo jeśli nie zrobiliby ruchów kadrowych, to lepiej by na pewno nie było. Przejście PG zmienia postać rzeczy. Na moje oko póki co Wolves, Phila, Lakers i Okc to chyba najciekawsze ekipy do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers stawiasz w jednej linii z Thunder i Sixers? Ok...

 

Ja bym do tego dołożył Rockets, gdzie będziemy świadkami ciekawego zestawienia dwóch superstarów, no i coś czuję, że zawieszę oko na spotkaniach Nets, bo to może być fenomen - w jednym roku wielkie tankowanie, a w następnym walka o TOP10 Wschodu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuję, że Paul przeszedł do Thunder

Po pierwsze nic mu to nie daje, ale też nic nie traci

Po drugie wiemy co myślę o zerowym i jego możliwościach

Po trzecie boję się że Georgeowi może się jeszcze w Thunder spodobać i podpisze z nimi kontrakt czym udupi się na amen i zablokuje możliwość walki o wysokie cele, właśnie z powodu obecności cegielnika

Jedyna nadzieja ze albo za,rok spierdzieli Paul, albo (i o to się modlić będę) Zero wybierze Kalifornie i rozpieprzy Lakers od środka na kilka kolejnych lat, a Presti szy ko i dobrze obuduje Georgea (i zmieni kolory pkus logo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nic mu to nie daje, ale też nic nie traci

Więc nic nie może żałować. Lepsze to niż gra w Pacers, gdzie faktycznie nie grałby o nic. Z Thunder może pokusić się o wysokie cele i zmieni totalnie otoczenie - sprawdzi swoje prawdziwe możliwości.

 

Po trzecie boję się że Georgeowi może się jeszcze w Thunder spodobać i podpisze z nimi kontrakt czym udupi się na amen i zablokuje możliwość walki o wysokie cele, właśnie z powodu obecności cegielnika

Jedyna nadzieja ze albo za,rok spierdzieli Paul, albo (i o to się modlić będę) Zero wybierze Kalifornie i rozpieprzy Lakers od środka na kilka kolejnych lat, a Presti szy ko i dobrze obuduje Georgea (i zmieni kolory pkus logo)

Co byłoby złego w tym, że Paulowi spodobałoby się w Thunder? Ich GM udowodnił, że potrafi tradować. Obecnie mają w składzie najlepszego gracza w lidze, centra z dużym potencjałem, a do tego doszedł im TOP3 SF całej ligi. Na pewno w Oklahomie ma większe szanse na sukcesy niż w Los Angeles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron gra w Thunder? Durant? Curry?

 

Sorry ale w moim osobistym odczuciu od chwili transferu to george jest najlepszym graczem tego zespołu, wes udowodnił jedynie ze potrafi nabijac statystyki i zakładać strój fotografa

Numer zobowiązuje chciałoby się napisać

 

Indywidualne staty są niczym w tym sporcie, a jako teammate Rus niestety do czołówki nie należy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale w moim osobistym odczuciu od chwili transferu to george jest najlepszym graczem tego zespołu, wes udowodnił jedynie ze potrafi nabijac statystyki i zakładać strój fotografa

Numer zobowiązuje chciałoby się napisać

Gość samemu poprowadził zespół tak wysoko w regular season. A to, że po drodze nabijał statystyki, jest oczywiste, nie rozumiem, co w tym złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny trade. George właściwie za darmo, Thunder wracają w okolice +60W.

A wschód po raz kolejny się osłabił...

+60?

 

Naprawdę? Jak oni zrobili 55 w ostatnim roku Duranta a wtedy jeszcze mieli IBakę.. Podoba mi się ten ruch ale Luki nie wiem jak Ty widzisz Thunder robiące ponad 60 zwycięstw w sytuacji kiedy najpewniej któregoś z pary Roberson-Taj musza odpuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taja raczej odpuszcza, mam nadzieje ze robes zostanie. Rynek dla graczy bez3 and d bedzie raczej nasycony. Luc z clippersow czy tony allen ktoremu mem niby chca dac tylko vet min. Rudy gay to imo ciekawa opcja jesli bedzie sie jakos ruszac po tych acl. 

 

btw kanter tez jest wg mnie do spuszczenia za cos sensownego, bez dorzucania assetu. Kontrakt tak juz nie boli w obecnych czasach, a przyklady jak monroe wzkazuja ze dobry low post scorer z lawki to caly czas wartosc dodana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw kanter tez jest wg mnie do spuszczenia za cos sensownego, bez dorzucania assetu. Kontrakt tak juz nie boli w obecnych czasach, a przyklady jak monroe wzkazuja ze dobry low post scorer z lawki to caly czas wartosc dodana.

No tylko Monroe ma dobre podanie a KAnter to czarna dziura - jak mu podasz to już piłki nie zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze ze to biala kopia moose'a, ale ma swoja wartosc. Lepiej sprzata tablice niz monroe, punktuje na wyzszym procencie lepiej sieka ft, broni gorzej i podaje tez ale jak lawka wyjdzie kurduplami to nic tylko karmic takiego kantera na post-up. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+60?

 

Naprawdę? Jak oni zrobili 55 w ostatnim roku Duranta a wtedy jeszcze mieli IBakę.. Podoba mi się ten ruch ale Luki nie wiem jak Ty widzisz Thunder robiące ponad 60 zwycięstw w sytuacji kiedy najpewniej któregoś z pary Roberson-Taj musza odpuścić

Zmotywowany George w drużynie z Westbrookiem zapewne pokaże coś w stylu jego występów w PO w najbliższym regularze. 

 

Do tego w 2015 Thunder mimo wszystko to była gruba zbieranina wszystkiego co może być, skład mieli bez pomysłu, grali bez pomysłu, Adams nie był jeszcze tak dobry. No i Ibaka tam był, wg mnie już wtedy bardzo wywietrzały.

 

Wydaje mi się przy tym, że George jest lepszym fitem do Westbrooka niż Durant. Albo co najmniej tak samo dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder wskoczyli w miejsce Clippers na Zachodzie.

Haha niezły żart, przed PG byli na poziomie Clippers. Teraz są lata świetlne przed nimi.

przy okazji w po ssal jak sasha Grey

Rozumiem, że kibic Chicago Bulls nie ma powodów do radości teraz, ale jakbyś był tak łaskaw, by nie wylewać swoich frustracji tutaj, to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.