Skocz do zawartości

Pacers 17/18


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Broniłem tutaj często kontraktu Oladipo i jego samego, ale chciałbym też zauważyć że dobra gra jego i Sabonisa to kolejny kamyczek do ogródka Westbrooka. Rzekomo nie miał z kim grać w ataku, a ja dalej twierdzę, że nie wykorzystywał talentów kolegów.

 

Ktoś powie zaraz, że Oladipo czy ktoś tam mieli kiepskie TS czy inne cyferkowe pierdoły, ale prawda jest taka, że dostawali masę nieprzygotowanych rzutów, bez dobrego rozegrania.

 

Nie. Westbrook nie był w tamtej serii lepszy od Hardena i raczej nigdy nie będzie. Chyba tylko w zawłaszczaniu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo na podobnym poziomie co w Oklahomie grał też w Orlando, więc ja jednak poczekałbym z ocenianiem zawodników na trochę większą dawkę sezonu, gdy np. Dipo jak na razie rzuca trójki na 50%. Jak wróci do swojego poziomu 35% to będzie robić coś w stylu 20-4-4, 4tov, jak zrobił bardzo duży progres rzutowy to Westbrook nie ma z tym nic wspólnego. 

 

Oladipo w czterech pierwszych sezonach mając 80% asystowanych trójek grał na 34%, teraz mając 56% asystowanych trójek rzuca 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Oladipo pokazuje faka, to Sabonis cytując treneiro medalistow olimpijskich Janusza wójta Wójcika 'ładuje w dupe frajerów' :smile:

Z Sabonisem jest o tyle ciekawa sprawa, że w pierwszym sezonie grał fatalnie, ale w Oklahomie naprawdę w niego wierzyli i mocno inwestowali w niego. Chłopak w barwach Thunder wychodził w pierwszej piątce, grał niezłe minuty a teraz owoce tej inwestycji zbierze... Indiana :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo na podobnym poziomie co w Oklahomie grał też w Orlando, więc ja jednak poczekałbym z ocenianiem zawodników na trochę większą dawkę sezonu, gdy np. Dipo jak na razie rzuca trójki na 50%. Jak wróci do swojego poziomu 35% to będzie robić coś w stylu 20-4-4, 4tov, jak zrobił bardzo duży progres rzutowy to Westbrook nie ma z tym nic wspólnego. 

 

Oladipo w czterech pierwszych sezonach mając 80% asystowanych trójek grał na 34%, teraz mając 56% asystowanych trójek rzuca 50%.

Oladipo w kazdym sezonie ciutke te trojki poprawial wraz ze zwiekszona liczba rzutow, wiec to nie jest tak, ze on stal w miejscu. Moze nie do konca spelnial oczekiwania co po niektorych, ale bez przesady.

 

Nie wiem czy ktos kiedys oczyscil staty Oladipo z OKC o akcje, kiedy pilke dostawal od Russa, ktory po 15 sekundach klepania sie poddawal i oddawal wtedy pilke do tego beznadziejnego supportu. Do tego ewidentnie widac wplyw Westbrooka na Oladipo przy FTA chociazby. Oladipo przy zeszlorocznym sposobie gry Westbrooka nie mial prawa wypalic, tak samo jak Sabonis nie mial prawa robic 10 reb w 1q, bo wszystko szlo do Russa i jego TD.

 

Dla nich obu odejscie z OKC to moze byc milowy krok w ich karierze. Ale zobaczymy jak to bedzie wygladalo za pare miechow. Na razie po malej probce spotkan widac, ze obaj byli koszmarnie przez usage Westbrooka ograniczani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy ktos kiedys oczyscil staty Oladipo z OKC o akcje, kiedy pilke dostawal od Russa, ktory po 15 sekundach klepania sie poddawal i oddawal wtedy pilke do tego beznadziejnego supportu.

Oladipo miał lepszą skutecznośc gdy dostawał piłkę w 15 sekundzie akcji niż w pierwszych 10, więc nie wiem ile z tego było podaniem od RW ale raczej nie szkodziło mu to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebłem

samekontuzj ma racje jebleś z własnej głupoty czy z czegoś innego? Jak podają online przebieg meczu sekunda po sekundzie przykładowo 4q 00:54 Embed 3pkt shot made 3/5, 3q 05:33 Embed off rebound 3, 2nd q 04:45  Parker assist 4 i jednocześnie jest podany czas to już w maszyna to wszystko przemieli co tylko się  da wyciągnąć ostatnie 6 sec ostatnie 47 sec etc kwestia oprogramowania. Musi być tylko zapis akcja po akcji jak obecnie się to robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie chodzi mi o to kto lub co fizycznie zbiera staty. Nie mówie przecież ze jakiś murzyn siedzi przed TV i notuje do notesu. Zastanawia mnie kto ustawia filtry tego info w taki sposób zeby wydobyć zbędne informacje typu gracz "x" w pierwszych "x" sekund akcji ma takie i takie staty. Dosłownie co tydzień można poczytać ze jakiś gracz pobił jakiś rekord. Durny najczęściej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że tak szybko w Pacers pójdą po rozum po głowy, i że to Nate McMillan wprowadzi tam reformę pod nowoczesną koszykówkę... Pacers przecież mają same mecze po 120-120 w tym sezonie i grają na praaawdę szybko, a przedewszystkim skutecznie w ataku.. WOW. Paul George jeszcze pozazdrości Indianie, zobaczycie...

Tempo tempem, small ball small ballem ale niech mi nie kryja Embiida na 3 min do konca meczu Tadeuszem freakin Youngiem bo pozniej ludzie wchodza na forum i mowia ze jest goatem i bratem hakeeema.. ;] 

 

A pozatym,Oladipo dostal spowrotem szansę swojego teamu, od innego zespołu.. i jak narazie wygląda jak franchise player a nie jak jakaś popierdółka... 

I jest ogólnie git, w ataku pracują wszyscy, Sabonis, Stephenson, Young, Bogdanovic nadspodziewanie regularnie dobrze, a Collison i Joseph to typowe strzały w 10 dla takiego średniaka, przeciętniaka jak my.. jesteśmy solidni i mamy mało słabych pkt w składzie (ta obrona tadka jedynie). Turner dziś pierwszy mecz po kontuzji i bez kompleksów, zwłaszcza w obronie.

 

 

Jak na wymianę PG13 za dwóch niby scrubów gramy bardzo bardzo dobrze...
ale Redick dostał jakiegoś hero mode dzisiaj i pozamiatał 3 trójami w 2 last min...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie chodzi mi o to kto lub co fizycznie zbiera staty. Nie mówie przecież ze jakiś murzyn siedzi przed TV i notuje do notesu. Zastanawia mnie kto ustawia filtry tego info w taki sposób zeby wydobyć zbędne informacje typu gracz "x" w pierwszych "x" sekund akcji ma takie i takie staty. Dosłownie co tydzień można poczytać ze jakiś gracz pobił jakiś rekord. Durny najczęściej 

Podejrzewam, że automaty zbierają wszystkie informacje z meczu, a filtruje je człowiek. Zresztą owa statystyka wcale nie jest taka durna jak mogłoby się wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.