Skocz do zawartości

Top 50 E-NBA 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

wszedzie teraz kraza tylko teksty o tym ze Curry jest lepszy niz Durant, ze jest wazniejszy,  ale to Cavs go odcinali

etc etc etc

tez osobiscie mialem najciezej z top10 chyba zadecydowac czy Curry na 3 czy Kawhi

 

To chyba nie chodzi o to, że Curry jest "lepszy", lepszy i ważniejszy to nie to samo i można powiedzieć, że w Warriors najlepszy i najważniejszy zawodnik to dwie różne osoby.

 

Curry to laska 9/10. Durant to laska 10/10, która się nie rucha.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ignazz wylosowal nagrody i napisal mi zebym oglosil, chociaz no to On jest organizatorem konkursu takze wiadomo kto tu jest da real mvp ;)

 

od razu napisze jak przebieglo "losowanie"

wyslalem mu liste ludzi ktorzy brali udzial, wygladala ona tak

 

fluber
BothTeamsPlayedHurd
zalias
julekstep
MarcusCamby
iglo13
Stryder
barcalover
andy13
enbijejowski
2k4
ignazz
Zaphod
Tomek9248
Bogut
mSala
LukeMorrison

+
BullsFaN

 

 

no i prosze bardzo tak to wyglada jesli chodzi o zwyciezcow

 

 

wygrywają z listy #2 #9 czyli straty Spurs z PO poprzez kontuzje....

 

#2 koszulka chyba że BothTeamsPlayedHurd wybierze alko i andy13

takze gratuluje chlopaki co do szczegolow zapraszam BothTeamsPlayedHurd i andy13 do ignazza 

 

 

ode mnie tez podziekowania dla ignazza za zachecenie ludzi do glosowania w ten sposob, pewnie kilka osob zobaczylo wiadomosc o konkursie i zaglosowali dosyc szybko zamiast odlozyc to w czasie, bo jak sie okazalo niektorzy nie zdazyli ze wzgledu na krotki termin glosowania

 

takze no to chyba tyle, teraz tylko czekam na ranking Chytruza dla porownania na ile bedzie sie roznil, bo pomimo wielu glosow ze ten system tutaj mial wiele wad, wydaje mi sie ze roznice beda niewielke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 BothTeamsPlayedHurd

 

decyduj o wyborze koszulka vs alko i podaj mi rozmiar bo mam sporo tego i dopasuję do Ciebie koszulkę

 

złoty Larry Bird może?

David Lee z NYK

lub ktoś z reprezentacji USA?

 

zależy od rozmiaru ;-)

 

organizatorowi jeszcze raz gratuluję wysokiej jakości prowadzenia tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wytłumaczyć o co ci chodzi? Przejaw głupoty czy tylko mały prostacki ślizg?

Nie denerwuj sie jestes po prostu wyjatkowy ;) Twoje glosy byly liczone, zostales tez podany na liscie w przeciwienstwie do pana z nickiem Wyparlo. Jestes po plusie, bo statystycznie Twoje wybory najbardziej odbiegaly od normy, dla mnie byly akceptowalne, ale za ignazza nie chcialem decydowac bo zaznaczyl ze chce wszystkich ktorzy oddali normalne glosy, wiec pozwolilem mu samemu zadecydowac. Forma losowania byla taka ze w Twoim przypadku jesli chodzi o konkurs nic by to nie zmienilo czy byles ostatni czy tak jak bym podal w kolejnosci jakies Wy podawaliscie bo byles 4. Mniej nerwow ogolnie w zyciu i latwiej wszystko przychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia była taka.

 

Mieliśmy wyjazd służbowy do nyc.

 

W związku z faktem ze takie wyjazdy nie często się zdarzają to postanowiłem na własna rękę przedłużyć wyjazd o 4 dni na własny koszt noclegów i jedzenia mając później kolejne 3 dni opłacone.

 

Ze względu na fakt ze pracowałem wtedy w amerykańskiej firmie sponsora knix to częścią wycieczki był mecz nyk dallas z loży na 12 skórzanych foteli kuchni dwóch Murzynków kibelka i dań na ciepło z Jackiem danuelsem.

 

Ale ze imprezowaliśmy wcześniej to raczej chcieliśmy na mecz być na świeżości.

 

Inni z firmy poza moja grupa 4 osób lecieli dopiero dzień przed meczem i stad weszli w mecz mocno zmęczeni.

 

Jak ich zobaczyłem to nie poznałem.

 

Był tam min pan x aby nie zdradzać personaliów.

 

Kupił koszulkę lee nie wiedząc kto to.

 

I jak troszkę się mu zasnęlo na tym balkonie to w ostatniej chwili go złapałem przy barierce.

 

Mało co x pamięta a koszulkę mi dał po wszystkim bo już stracił zainteresowanie NBA.

 

Chodziło tylko o to aby spacerować w knix.

A ze rozmiar nietypowy to skusił się na lee.

Dirk zrobił wtedy 36.

To były czasy bye bye Thomas i zacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

taka ciekawostka.

na forum glosow bylo 17

tutaj jest top300 i glosy liczone w tysiacach 

https://www.reddit.com/r/nba/comments/6o1z9k/after_hundreds_and_thousands_of_ratings_here_is/

 

roznice sa, np cousins znacznie wyzej

ale mocno to sie nie rozni

Aż pięć zespołów na Zachodzie ma w składzie przynajmniej dwóch graczy w TOP 15: Rockets, Thunder, Pelicans, Timberwolves i Warriors, którzy mają trójkę.

 

6 zespołów ma 13 zawodników z TOP 16. Tylko Leonard, Gianis i Wall nie mają do pomocy innego zawodnika z TOP 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka.

na forum glosow bylo 17

tutaj jest top300 i glosy liczone w tysiacach 

https://www.reddit.com/r/nba/comments/6o1z9k/after_hundreds_and_thousands_of_ratings_here_is/

 

roznice sa, np cousins znacznie wyzej

ale mocno to sie nie rozni

btw dobrze ze dokonczyłeś swój ranking bo ten drugi to jeszcze chyba czeka aż wszyscy forumowicze zagłosują......

Aż pięć zespołów na Zachodzie ma w składzie przynajmniej dwóch graczy w TOP 15: Rockets, Thunder, Pelicans, Timberwolves i Warriors, którzy mają trójkę.

 

6 zespołów ma 13 zawodników z TOP 16. Tylko Leonard, Gianis i Wall nie mają do pomocy innego zawodnika z TOP 16.

Cousins w top 15, trochę grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.