Skocz do zawartości

Top 50 E-NBA 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

no moze i nie znam, ale bylo tyle opinii ze system jest zly, ze 50 to za duzo itp itd

a do tego Chytruz ruszyl z inna wersja, to podliczylem

dostalem 17(+1) wynikow, nie mam pojecia czy to duzo czy malo szczerze mowiac, ludzi na forum aktywnych jest na pewno sporo wiecej ale tez tak zrozumialem ze sporo osob nie chcialo w tym brac udzialu bo im sie nie podobal format i pomysl

 

po za tym zbyt powaznie imo temat byl wziety tez, bo ja to zakladalem na zasadzie zabawy zeby zrobic po prostu easy top50 w 5 minut i zobaczyc co wyjdzie ze srednich nie koniecznie musi to 100% odzwierciedlac rzeczywistosc

 

ale tez w sumie tak tez po prostu bedzie, od tego czy wzieloby o 10 osob wiecej udzial to sie nie zmieni, moze bardziej by oddawal rzeczywistosc, bo jak wrzuce calosc to wg mnie 90% ludzi zauwazy kilka nazwisk ktore na pewno sa nie na swoim miejscu, ale tez jakos zle nie wyszlo :) 

na przyszlosc zapamietam w takim razie i dam 2-3 tygodnie przynajmniej jesli jakis pomysl mi wleci do glowy w ktorym uzytkownicy mogli by sie dolaczyc

 

wiem ze juz pi****le trzy po trzy, ale jedna z mysli tez mialem takich, ze teraz sa Finaly NBA wiec forum powinno byc najbardziej aktywne, na pewno bardziej niz w srodku lipca, wiec myslalem ze kto chcial wziac udzial, ten wzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas na kolejna 10-tke tym razem miejsca 30-21

mysle ze juz takie mini-kontrowersje mozna tak to nazwac tutaj sie zaczely pojawiac

swoje uwagi i przemyslenia do tej 10-tki dam pod obrazkiem

 

2KGpQ3m.jpg

 

 

a wiec tak, 3 razy (2xKyle Lowry i 1xPaul Millsap) jakis zawodnik mial punktow 0, co oznacza ze w ogole u kogos w top50 nie byl

 

na tym etapie mysle ze taka sytuacja juz nie powinna miec miejsca, ale jak wszystko mozna wytlumaczyc

jesli chodzi o Lowry'ego i brak glosow na niego

 

jeden z nich to byl od 2k4, ktory podal na liscie 49 nazwisk i zwrocilem mu uwage na to ze ma 49 a nie 50, ale nie zmienil swoich typow.

tym 1 gosciem ktory gdizes mu umknal mogl byc Lowry zwlaszcza ze 14 gosci pod nim i 32 nad nim w ogolnym rankingu uzytkownik 2k4 ma u siebie w rankingu

 

drugim jest BullsFan ktory no mimo wszystko jest chyba troche oderwany od rzeczywistosci, jego ranking Chytruz u siebie pewnie by nazwal "ponizej poziomu", ale ja mysle ze on podal ranking w ktory wierzy wiec mimo ze sie z nim mocno nie zgadzalem to nie jest jak ten ranking w ktorym w top50 nie bylo KD i Curry'ego w ogole

ale rzeczywiscie ten ranking BullsFana jest nazwe go tak po prostu... najgorszy. tam sa takie perelki jak:

-LeBron poza top4, ktore oczywiscie z nim w skladzie wyraznie oddzielilo sie od reszty

-Lillard w top10

-Brak wymienionego Lowryego w ogole w top50

-No i na koniec wg mnie najgorsze -> James Harden na 24 miejscu

(i taki P.S. wyznawcom Jokica na pewno tez sie nie podoba, bo w tym rankingu byl az 48)

 

 

jesli chodzi natomiast o Millsapa

to prawdopodobnie jest to tylko przeoczenie i o ironio, to chyba najbardziej pasujacy zawodnik do takiej sytuacji

zawsze zapominany All-Star grajacy w przez pomijanych Hawks, heh

 

 

 

Co do kolejnosci tej 10, to juz kazdy sam wg siebie oceni co dla niego pasuje, a co nie

 

Moim zdaniem lobbysci Jokica na tym forum mocno wplyneli na jego tak wysoka pozycje i wg mnie 24 miejsce to zdecydowanie za wysoko

 

Jesli chodzi o moje prywatne zdanie to rowniesz DMC za wysoko, w pewnym momencie (w tym wypadku 7 sezonow) same cyferki to juz za malo i nie mozna wytykac palcami wszystkich tylko nie jego, jak to czesto bywa

 

To tyle jesli chodzi ode mnie

jutro 20-11

wiec okaze sie kto do top10 sie nie zalapal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze gdzie jest 30 teamów, support w postaci grajków nr 23 i 28 chyba nie jest "słabym"

 

Jest słaby tylko na tle GSW, którzy są po prostu pojebani jeśli chodzi o talent

Czy ja wiem. Gdybyś zrobił taką tabelkę w 2011, to pewnie Pau Gasol byłby w top10, Bynum w top20, a Odom w top30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Gdybyś zrobił taką tabelkę w 2011, to pewnie Pau Gasol byłby w top10, Bynum w top20, a Odom w top30. 

 

Pau - na styk (ale, tak miejsca 9-10 to chyba max)

Bynum - no way (nie był nawet w 3rd all nba - przy deficycie centrów to jednak bieda)

Odom - pewnie tak

 

i zasadniczne pytanie - ktoś pisał, że Kobe miał WTEDY słaby support? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pau - na styk (ale, tak miejsca 9-10 to chyba max)

Bynum - no way (nie był nawet w 3rd all nba - przy deficycie centrów to jednak bieda)

Odom - pewnie tak

 

i zasadniczne pytanie - ktoś pisał, że Kobe miał WTEDY słaby support? 

No, pisali jego fani, że miał na poziomie Cavs 2010. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisalem o Millsapie chyba ktos zapomnial, ale tylko raz

jakby mu dodac srednia punktow to podskoczylby tylko o 1 miejsce

 

lowry'ego 2 razy nie bylo i dodanie 2 razy sredniej przemieciloby go o 2 miejsca do gory

 

takze te skoki nie bylby jakies duze

 

 

ogólnie co tam robi Kyrie i Cousins w top25 to ja nie wiem, dla mnie oni zamiast Lowrego i Millsapa to totalna januszowa selekcja

 

chetnie posluchalbym o wyzszosci Lowry'ego nad Irvingiem, ale takie dyskusje nie wiem czy maja sens

 

nie chce  twierdzic ktory jest lepszy, ktory gorszy

 

wiem tylko ze nie widze zadnej przepasci a tak piszesz jakby byla

wiem tez ze Kyrie w PlayOffach i pod presja zawsze staje na wysokosci zadania, a Kyle Lowry znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Lowry mogę wrzucić jako TOP3 underrated Player w lidze.

Ale Lowryemu nie pomaga fakt , że taki ranking jest tworzony po PO gdzie zawsze ale to zawsze daje ciała. Zaraz po RS byłby pewnie wyżej notowany. Teraz wszyscy na świeżo mają to jak znika kolejny raz w PO

 

Oceniając za RS masz rację , ale już za PO to jest nawet za wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

chetnie posluchalbym o wyzszosci Lowry'ego nad Irvingiem, ale takie dyskusje nie wiem czy maja sens

 

 

 

 

yyyy jeśli chodzi o Kyriego to...obrona? umieranie na każdej nawet najchoojowszej zasłonie? ;) a Lowry jeszcze w lutym był consensus top15 graczem i się wszyscy jak jeden mąż oburzali, że go nie wybrali do S5 w ASG - to ciekawe jak szybko jedne playoffy grane na kontuzji zmieniają percepcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Millsap też jakieś jaja, że tak nisko

 

ogólnie co tam robi Kyrie i Cousins w top25 to ja nie wiem, dla mnie oni zamiast Lowrego i Millsapa to totalna januszowa selekcja

Zwrócił na to uwagę ktoś, dla kogo Steph Curry to najlepszy grac w lidze, a Lebron James nie jest nawet w TOP3.

Zamilcz kolego najlepiej, bo to co Ty wypisujesz na tym forum powinni umieszczać do poradnika jak nie korzystać z internetu.

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy jeśli chodzi o Kyriego to...obrona? umieranie na każdej nawet najchoojowszej zasłonie? ;) a Lowry jeszcze w lutym był consensus top15 graczem i się wszyscy jak jeden mąż oburzali, że go nie wybrali do S5 w ASG - to ciekawe jak szybko jedne playoffy grane na kontuzji zmieniają percepcję

Ale jakie jedno? PRzecież on regularnie zalicza obsuwę w PO. Historycznie ma jedną z największych różnic w efektywności miedzy RS a PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.