Skocz do zawartości

Top 50 E-NBA 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Zwrócił na to uwagę ktoś, dla kogo Steph Curry to najlepszy grac w lidze, a Lebron James nie jest nawet w TOP3.

Zamilcz kolego najlepiej, bo to co Ty wypisujesz na tym forum powinni umieszczać do poradnika jak nie korzystać z internetu.

 

 

ale jest w top cztery - to chyba nieźle nie, mając na uwadze moją totalną pogardę i nienawiść dla tego gracza? czyli aż tak stronniczy nie jestem, bo bym go dał na 38 miejscu gdybym słuchał głosu serca ;)

 

ale w takim razie przemyślę sprawę, bo jeśli to Cię tak zbulwersowało, że napisałeś 1szy post na forum to coś musi być na rzeczy

Ale jakie jedno? PRzecież on regularnie zalicza obsuwę w PO. Historycznie ma jedną z największych różnic w efektywności miedzy RS a PO

 

a rok temu też nie grał na kontuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy jeśli chodzi o Kyriego to...obrona? umieranie na każdej nawet najchoojowszej zasłonie? ;) a Lowry jeszcze w lutym był consensus top15 graczem i się wszyscy jak jeden mąż oburzali, że go nie wybrali do S5 w ASG - to ciekawe jak szybko jedne playoffy grane na kontuzji zmieniają percepcję

 

wiedzialem, ze napiszesz obrona, problem w tym ze Lowry juz dawno nie jest buldogiem w D jak kiedys

 

a w tej drugiej czesci wypowiedzi masz poniekad racje, chociaz unikalbym stwierdzien "wszyscy mowili to, wszyscy mowili tamto" bo po 1 wiekszosc nie musi miec racji, a po drugie to nigdy nie sa wszyscy, ale no nie o tym... bo z Lowrym to jest taka sprawa ze przed ASG to on gral kozacko, po ASG byl jak na standardy all-stara i nr1 goscia w 50W druzynce do dupy i to na wlasne zyczenie poniekad

 

ale jest w top cztery - to chyba nieźle nie, mając na uwadze moją totalną pogardę i nienawiść dla tego gracza? czyli aż tak stronniczy nie jestem, bo bym go dał na 38 miejscu gdybym słuchał głosu serca ;)

 

ale w takim razie przemyślę sprawę, bo jeśli to Cię tak zbulwersowało, że napisałeś 1szy post na forum to coś musi być na rzeczy

 

a rok temu też nie grał na kontuzji?

 

Blake Griffin jest na 26 miejscu

wiesz czemu? bo tez co roku ma kontuzje

jesli ktos wiecznie gra ponizej oczekiwan albo wiecznie jest kontuzjowany, to nie mozna patrzec przez pryzmat jego najlepszych wystepow czy 2 miesiecy gry z danego sezonu

 

to sie tyczy kazdego i Lowry jest idealnym przykladem, zwlaszcza ze on w RS gra na 100% kiedy inni graja na 80% dlatego potem w RS znika jak przeciwnicy nagle graja na intensywnosci w ktorej on nie umie wrzucic wyzszego biegu

+

jesli chodzi o ten sezon, to po ASG, po tej kontuzji nadgarstka ktorej sam sobie byl winien juz nigdy nie byl taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra to czas na kolejna, swiezo zrobiona 10-tke

czas na miejsca 20-11, czyli tych ktorzy sie do top10 nie zmiescili

pod obrazkiem jak zawsze troche MOJEGO ZDANIA na temat tej kolejnosci

 

s2lIDPd.jpg

 

 

a wiec tak jesli chodzi o moje zdanie to:

 

-mimo tego ze bronilem mocno Walla ostatnio w ktoryms z tematow (bo uwazam ze jesli dostaje zjebe za serie z Bostonem, to trzeba docenic chociazby to jak zajebiscie gral w serii z Hawks + to ze nie byl pasywny w serii z Bostonem, co wg mnie czesto jest jeszcze gorsze niz walka kiedy niewychodzi), to jednak no jest tutaj za wysoko, a przynajmniej tak mysle kiedy widze 14 - John Wall. Patrzac na gosci wyzej mozna by niektorych dac ponad niego (ale nie wszystkich)

 

-jak widac w top20 zmiescilo sie juz 2 gosci z GSW i jak nie trudno sie domyslic jeszce 2 sie pojawi, a wiec mimo ze na ogol ludziom za bardzo nie podoba sie pomysl dominacji GSW (chyba) to jednak w glosowaniu sa docenieni, nawet Klay co mnie osobiscie dziwi ze do top20 sie zalapal, przed glosowaniem tak bym nie obstawil

 

-wysoko, bo prawie do top15 zalapal sie KAT. Juz widzialem wczesniej glosy ze jest nikim :D wiec te osoby sie nie uciesza, ale jak widac inni maja lepsze zdanie o nim i dali mu troche glosy moze na wyrost... z drugiej strony po ogloszeniu All-NBA czyli w teorii 15 najlepszych zawodnikow, bylo ogolnie (nie mowie ze na forum, ale w sieci) duzo szumu o tym ze KAT powinien sie zalapac

 

-no i ostatnia rzecz, jak widac CP3 sie nie zalapal, co nie spodoba sie jeszcze wiekszej ilosci osob. Jutro pojawi sie top10 wiec mozna bedzie podyskutowac zamiast kogo powinien tam sie znalezc CP3, ale w teorii jak na to ja patrze teraz niby kazdego z nich mozna wybronic czemu jest nad CP3 w jakis sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge zasnac, to sobie mysle a zrobie top10 i moze finalna grafike

no i sobie sciagam obrazki zawodnikow zeby ich powstawiac no i kurcze tak ich zbieram do kupy i patrze... ale jest ich tylko 9, mysle hmmm kogo nie pobralem, patrze na liste jeszcze raz zobaczyc o kim zapomnialem, a tu wyglada ze na poczatku byl popelniony blad ktory sie ciagnal az do konca heh

 

GFdMQJM.png

 

jako ze robilem ten ranking od dolu to sobie zaznaczalem po prostu nr 50, potem nr 49, nr 48 itp zeby sie zaznaczylo i bylo latwiej wybrac z tej linijki max, min i od razu srednia

 

problem jest taki

AcyQdt8.png

 

ze pole nr 1 to nie zawodnik :D tylko tytul kolumny, wiec zawodnik nr 51 byl na 50 miejscu... takze wszyscy juz wymienieni ida o 1 miejsce do gory

 

takze jutro calosc czyli to co bylo z poprawnymi miejscami + top9 + pan nr 50 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję, super, że są ludzie na tym forum, którym jeszcze się chce zrobić coś więcej.

 

Gdyby komuś jeszcze chciało się robić coś w stylu Drive to the Finals ( czy w sezonie regularnym to się nazywało chyba Pick One Challenge) to bym chyba stąd nie wychodził :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz no to juz jest hardcore jesli ilosc osob jest troche wieksza bawiaca sie w to, chyba ze ktos jest mocno obcykany w excelu i umie zrobic cos takiego, ze sobie importuje boxscore do excela i automatycznie liczy wszystko tylko recznie np wstukac wybory ludzi na dany dzien

 

wtedy to by dalo rade, ale to najzwyczajniej w swiecie trzeba po prostu sie na tym znac zeby to nie zajmowalo jakos nie wiadomo ile czasu, zwlaszcza ze to jest prowadzone codziennie

 

chociaz zeby codziennie ludzie swoj pick podawali tez o takie cos ciezko, chyba ze raz w tygodniu podaja na caly tydzien

 

w kazdym razie, ja tez lubie takie rzeczy, ale I'm not the guy :D bo po prostu umiejetnosci mi brakuje zeby takie cos ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo faktu, że jedne głosowanie było kompletnie od czapy i nie powinno się liczyć (przed czym przestrzegałem  i za co jeszcze mi się dostało) to top10 wygląda bardzo dobrze i poza pojedynczymi pozycjami tutaj raczej większość się zgodzi, że odzwierciedla rzeczywistość(można dyskutować czy Green nie powinien być w miejsce Antka, ale to niuans). Na przyszłość daj zalias min miesiąc na takie głosowanie, bo jednak tydzień to bardzo mało. Świetna robota, żałuję, że nie zdążyłem zagłosować, ale najważniejsze, że lobby pod Jokicia trochę chyba podziałało ;)

 

ps. wcale nie uważam żeby Wall był za wysoko, na pewno w granicach top15 powinien się znajdować

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic 23 dla mnie za wysoko zdecydowanie, ale jakbym byl jego fanem to bym sie cieszyl zwlaszcza ze lepiej byc 23 niz 21, a moze tylko ja tak mam

 

co do Walla to niby masz racje, nie mam nic przeciwko kiedy on jest w ASG, byl w All-NBA to przeciez jeszcze lepszy wyznacznik top15 ale jakos tak 13 wydaje mi sie strasznie wysoko

 

ale spoko, ja tam sie przede wszystkim ciesze ze Beal jest nad DeRozanem i McCollumem

uwielbiam goscia i ten sezon byl bardzo dobry dla niego, troche w kratke jak to on miewa, ale wiecej tych dobrych spotkan niz tych zlych wiec to zawsze milutko

 

dawno temu mowilem ze Beal bedzie lepszy niz Irving, na dzien dzisiejszy Beal zagral dopiero jeden pelny sezon a Kyrie napierdala po 40 w PO (chociaz ja takie rzeczy mowilem przed LeBronem w Cavs)

wiec poki co tak nie jest, ale caly czas trzymam kciuki zeby tak kiedys bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wyszło bardzo dobrze, Curry ciut za wysoko ale do tego da się przyzwyczaić, szkoda tylko, że ktoś wpływ kogoś kto wstawia to "pół trollem pół serio" (lub po prostu jest fanem Bulls) decydują o  pozycji w TOP5, zdecydowanie lepiej by to wyglądało bez tego głosu, bo podejrzewam że wtedy Curry 4, Harden 5, RW 6 i byłoby perfecto :smile:

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wyszło bardzo dobrze, Curry ciut za wysoko ale do tego da się przyzwyczaić, szkoda tylko, że ktoś wpływ kogoś kto wstawia to "pół trollem pół serio" (lub po prostu jest fanem Bulls) decydują o  pozycji w TOP5, zdecydowanie lepiej by to wyglądało bez tego głosu, bo podejrzewam że wtedy Curry 4, Harden 5, RW 6 i byłoby perfecto :smile:

 

wszedzie teraz kraza tylko teksty o tym ze Curry jest lepszy niz Durant, ze jest wazniejszy,  ale to Cavs go odcinali

etc etc etc

tez osobiscie mialem najciezej z top10 chyba zadecydowac czy Curry na 3 czy Kawhi

 

 

Troche widać wplyw PO i finałów bo po RS nikt by chyba nie stawiał tak wysoko Duranta bo jednak Kawhi czy Harden mieli lepsze RS a nawet Westbrook, choć ma on tu wielu antyfanów

 

 

w sumie z tym KD to swieta racja wczesniej zapomnialem na to odpowiedziec

ciekawe naprawde byloby glosowanie tuz przed PO bo nei wydaje mi sie zeby Russ czy Harden byli wyzej niz 5 miejsce, ale KD raczej na 2 by sie nie znalazl, pewnie bylby to Kawhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.