Skocz do zawartości

[NBA Finals 2017] Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers


Chytruz

  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto

    • Warriors w 4
      8
    • Warriors w 5
      24
    • Warriors w 6
      30
    • Warriors w 7
      0
    • Cavs w 4
      1
    • Cavs w 5
      1
    • Cavs w 6
      8
    • Cavs w 7
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Sędziowie zrobili swoje. Tak jak przewidywalismy przed serią.

 

20 osobistych w q.1 historyczny wynik

Zabili Warriors już na starcie kiedy trzech czołowych graczy ma po 2PF...

 

Dla widowiska to może nawet lepiej, ale ja jednao wolę kiedy szarych nie widać, a Ci trzej chwilami tracili panowanie nad sytuacją i rozdawali dachy i pfy jak rumunki na wylotowce.

 

 

Oczywiście jako że zaraz Mirwir albo memento wyskocza z hejterem to mnie to kończę i czekam na poniedziałek, w sumie nawet lepiej ze Warriors wyniosą puchar u siebie.

 

Żenujący mecz tak okiem kogoś kto nikomu w tym finale nie kibicuje, tym bardziej jeśli ten ktoś wychował się na innej koszykówce.

No ale skoro Papa Roach robi muzykę z jakąś pop gwiazdką to już wszystko jest możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla oby ekip, ale ich obrony są dziurawe jak ser szwajcarski.
Od 1991 roku oglądam na żywo nba i nigdy nie było finału z tak luźnym podejściem do obrony.
Szybkie tempo i słabsza obrona sprzyjają nabijaniu cyferek.
Mecze nr 3 i 4 pokazały, że bez Duranta GSW znów mogliby mieć duże kłopoty ze zdobyciem tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODWAŻNIE!

Przyzwyczaiłeś wszystkich do wyważonych, raczej asekuranckich opinii, ale tym razem już prawie puściłeś się poręczy. Elimination Game (każdy kolejny) najważniejszym meczem? No CHYBA tak, to może być prawda.

 

;)

 

 

 

Niesamowicie Silver sterował tymi obręczami z trybun, future is now. To jest produkt na najwyższym poziomie, nigdy nie było lepiej. W koszykówkę można sobie klepać pod blokiem albo na WF-ie (tam są lepsi trenerzy przy okazji) a to są Finały NBA, coś zupełnie innego.

wystarczy stać jak gsw , albo kac albo piłkarski poker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie zrobili swoje. Tak jak przewidywalismy przed serią.

 

20 osobistych w q.1 historyczny wynik

Zabili Warriors już na starcie kiedy trzech czołowych graczy ma po 2PF...

 

 

 

 

a Curry 13 FT w 1q G2 ? Zabili Cavs juz na starcie bla bla bla.

 

Oczywiste bylo, ze Cavs beda atakowac obrecz i beda dostawac calls jakie dostawal Curry & CO w G1 i G2.

 

Do tego dojda te "szybkie rece" w obronie, ktore byly karane po stronie CLE w G1 i G2. tables have turned.

 

Cavs wrzucili recznik za wczesnie w G1 i G2 to nie bylo kontrowersji.

 

FT 100:100 wiec o co placz ? wczoraj GSW mialo wiecej FT

 

 

PS

 

z takimi Warriors pisalem ciagle - trzeba atakowac obrecz, presja i foul trouble. debil Draymond to bonus. Cavs ma ludzi zeby atakowac ta obrecz non stop.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale które gwizdki wam nie pasowały konkretnie?Bo specjalnie śledziłem mecz pod tym kątem i błędy były w dwie strony, ale sporadycznie.Żadnych kontrowersyjnych gwizdków dla Cavs nie odnotowałem.

Jak dla mnie 1 kwarta to było sędziowanie na korzyść Cavs, potem sędziowie się trochę opamiętali, ale błędów było mnóstwo. Zresztą już w 3 meczu wiele gwizdków było po prostu fatalnych, zwłaszcza w końcówce, tylko że Warriors jakoś to wygrali i o tym nie rozmawialiśmy. Mając w pamięci Game 3 to wyglądało to, jakby od początku sędziowie byli poinstruowani, żeby gwizdać maksymalnie pod Cavs, a potem chyba sami się zdziwili, że Cavs niekoniecznie potrzebują ich pomocy, żeby wygrać. Tak, czy inaczej sędziowanie fatalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale które gwizdki konkretnie?Bo cała 1 kwarta była sędziowana ok, a oglądałem to rano na świeżości.Te wszystkie blocking foul Klaya itd to wszystko były faule.Jedyne co pamiętam z czym się sędziowie pomylili to prawidłowy blok McGee, ale nie wiem czy to nie była 2 kwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale które gwizdki konkretnie?Bo cała 1 kwarta była sędziowana ok, a oglądałem to rano na świeżości.Te wszystkie blocking foul Klaya itd to wszystko były faule.Jedyne co pamiętam z czym się sędziowie pomylili to prawidłowy blok McGee, ale nie wiem czy to nie była 2 kwarta.

To czy coś jest faulem, czy nie to zawsze w takich sytuacjach przy wjazdach będzie tematu do dyskusji, ale fajnie by było, żeby po obu stronach faule były gwizdane za to samo, a podwójne standardy w 1 kwarcie obowiązywały. O 4 rano miałem ochotę jebnąć laptopem i iść spać, bo nie mogłem na to spokojnie patrzeć, zresztą nie uspokoiłem się do samego końca meczu, o czym świadczy mój komentarz w temacie nba na żywo :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale które gwizdki konkretnie?Bo cała 1 kwarta była sędziowana ok, a oglądałem to rano na świeżości.Te wszystkie blocking foul Klaya itd to wszystko były faule.Jedyne co pamiętam z czym się sędziowie pomylili to prawidłowy blok McGee, ale nie wiem czy to nie była 2 kwarta.

https://www.reddit.com/r/warriors/comments/6gdpu5/list_of_bad_officiating_calls_in_game_4_q1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reddit /r/warrior

 

wez tu jeszcze jakiegos TED talka wsadz na ten temat. czekamy

co za różnica gdzie?

https://www.reddit.com/r/nba/comments/6gdpk2/list_of_bad_officiating_calls_in_game_4_q1/

tu lepiej? czy mam wydać 20zł na domenę lebrondickriders.pl żebyś się odniósł do tych gifów zamiast do źródła?

 https://twitter.com/BillSimmons/status/873375223218917378

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem trzy pierwsze akcje i jedyny błąd sędziów to brak nowych 24s. reszta to jakieś ślepofanowate marudzenie.

Tru, ja tylko zobaczyłem te opisy:

 

Soft foul on Iguodala defending LeBron's post up.

 

Curry raises his arms and Shumpert flops like a fish.

 

To z pamięci wiedziałem, że to były faule jak c***, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw  jak po ktorejs probie zblizenia sie GSW znowu sie zrobilo +20 dla Cavs to zrobiłem szybkie FFWD reszty meczu,  wiec nie widzialem spiec z 3rd Q, ale chciałem się taką uwagą ze pasiaki bardzo się poprawiły jak chodzi o rozdawanie dachów. W ostatnich latach dachy leciały za byle co bez przerwy, teraz zupełnie tego nie ma.

Tzn Danthay Jones pewnie ma odmienne zdanie, ale nie zmienia to faktu że poprawa jest ZNAAACZNAAA

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za różnica gdzie?

https://www.reddit.com/r/nba/comments/6gdpk2/list_of_bad_officiating_calls_in_game_4_q1/

tu lepiej? czy mam wydać 20zł na domenę lebrondickriders.pl żebyś się odniósł do tych gifów zamiast do źródła?

 https://twitter.com/BillSimmons/status/873375223218917378

wiesz iile takich smieciowych tematow bylo nt G1 i G2 w druga strone? Jestes pierwszy co wyciaga pseudo "zrodlo" z subreddita /r/warriors/. gratulacje. 

to tak jak amerykanie wyciagajacy jako "dowod" wspolpracy  sztabu Trumpa z Rosyjskimi sluzbami przedstawiaja "tajna" notke/memo/opracowanie z wewnatrz FBI.

szanujmy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.