Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2017/18


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym miał problem. Przekroczenie to ban, są sytuacje że po gorącym newsie każdy z sepow fbx liczy na szybko salary czy jakis tam ish Smith się zmiesci w salary czy też nie. Przy akceptacji wariantu waszego najpierw mogę klikać a później myśleć...

 

Dokładnie, wprowadziłoby to niepotrzebne zamieszanie..... a dodatkowo sam czas na reakcję byłby dodatkowym problemem.

Jeżeli założyłbym sobie że 3 minuty są ok to na koniec sezonu pewnie obowiązywałaby zasada 10 minut, bo przecież 3:15 to prawie nic, podobnie jak 5 a później także i 7 minut:>

 

Ja jestem zwolennikiem obecnych regulacji w tym względzie ale nie ma problemu z przeprowadzeniem ankiety w off season'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał problem. Przekroczenie to ban, są sytuacje że po gorącym newsie każdy z sepow fbx liczy na szybko salary czy jakis tam ish Smith się zmiesci w salary czy też nie. Przy akceptacji wariantu waszego najpierw mogę klikać a później myśleć...

Zakładając że myślisz poniżej 60 sekund od czasu kliknięcia to aż taki problem by był? :smile:  Gość jak był FA jest nadal FA i każdy może go pobrać.

 

 

 

Jeżeli założyłbym sobie że 3 minuty są ok to na koniec sezonu pewnie obowiązywałaby zasada 10 minut, bo przecież 3:15 to prawie nic, podobnie jak 5 a później także i 7 minut:>

Nie, nie obowiązywałyby :smile: Chodzi o wyeliminowanie kiksów jako elementu gry a nie faktu że ktoś salary nie sprawdził (np. nawet tutaj Obi napisał o aktualizowaniu na pierwszej stronie itd - noż qrde, smartfon - excel - google drive i samamu pilnujesz :smile:). Nie wiem na ile przeglądasz tematy z roto, ale zauważ że kiksy się zazwyczaj szybko wyłapuje i gracze piszą o tym od razu na forum, cas reakcji jest minimalny. 15 minut to mozna cały skład wklepać i sprawdzić więc to imo za długo :-)

 

 

 

 

Z innej ligi też dorzuce swoje że nie ma jasnego wyjaśnienia ile dla kogo to "chwila". Każdy bedzie miał swój przedział czasowy  ;)

A nie da się odróżnić missklicka od typowych błędów w liczeniu.

Evi, miesiąc szybko zleci  ;) 

 

Tak, kazdy bedzie miał swój przedział czasowy i każdy będzie inaczej definiował miss click. W roto się da miss click wyeliminować, dlaczego tutaj miałoby się nie dać ?Nie wiem czym się wiLQ czy Kapitanplaneta kierowali ale dało się. Gdybym miał zgadywać to pewnie zdrowym rozsądkiem. Przecież jak gracz pisze na forum że po ludzku się pierdalnął to zakładasz że to jakiś szamrawiec niegodzien tego forum czy że po prostu się jednak pomylił ? :-]

 

Czas - odkąd mam 5 miesięcznego bobasa strasznie szybko ;)

 

 

BTW regulamin powinnismy doprecyzować - jak mam bana mógłbym się upierać że mi nie zabrania pobierania graczy którzy są waiversami - przy wprowadzeniu bdg i hipotetycznie mini akukcji przy takim graczu nie jest to już takie jednoznaczne jak przy wczesniej obowiązujących regułach... :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba zebrałem najwięcej banów w ostatnich sezonach i nie mam z tym problemu

 

jak kogoś biorę, a przed tym nie chce mi się liczyć to liczę się z konsekwencjami, regulamin to regulamin

 

Słusznie ktoś zauważył, że jak ustalimy np. 3 min, a ktoś będzie miał 3min, 15 s no to będzie pi****lenie, że to tylko 15 s więcej.

 

Akurat to jest ważna część tej zabawy i nie powinno być pobłażania.

 

Z tymi missclickami też nie przesadzajcie, bo zdaje się, że żeby ustawić waiver czy wziąć kogoś z FA przypadkowo to trzeba zrobić co najmniej 3 missclicki. Zrobić 3 missclicki przypadkowo to nawet po trzech blantach na głowę się nie powinno zdarzyć przeciętnie rozwiniętemu człowiekowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy sie tak trzymali regulaminu jak piszesz to nie byłoby Cie w tej lidze w tym sezonie. Zapomnieć o off season , drafcie i starcie sezonu to nawet po trzech blantach na głowę sie nie powinno zdarzyć przeciętnie rozgarniętemu człowiekowi :-]

 

Imo ankieta po sezonie to chyba nie aż taki problem, przecież nie piszę zeby juz w tym cos zmieniać.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. 

sorry chlopaki, ale tankowania slotów  ciąg dalszy.  postaram się nadrobić slotów ile się da, i nie dobierać już więcej kontuzjowanych w tym roku. 

 

mirotic ma teraz dobra wartosc to trzeba korzystac. ale nawet jakby zmienil klub w tym roku, bedzie jednak zawsze solidnym nabijaczem fp. mysle ze to bedzie kariera jak ilyasova, pachulia, czy kanter, czyli mimo slabej opinii generalnie w kazdym klubie sie odnajdzie i zrobi te 13/6...  

 

pozyskalem go wraz z teodosicem i holmesem za ryana andersona, matthewsa i long time project w postaci wilsona, wiec chyba źle na tym nie wyszedłem. zyskal wartosc w dwa miesiace i szybko sprzedaje, zanim nieco spadnie. 

 

 

 

wade jak co szuka miejsca w contenderze nadal, cena nie duża... 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona, dziecko i pies zmieniają człowieka bardziej niż 3 blanty, musisz mi wierzyć na słowo.

 

 

Tamta żenująca sytuacja jest bez porównania - bo pisałem wcześniej że kontynuuję grę w lidze jak był czas na deklaracje.

To miał być żart z mojej strony, tak mi sie skojarzyło jak o tym trzymaniu sie regulaminu napisałeś i tyle :)

 

Nie musze Ci wierzyć na słowo, mam to na codzień ( minus pies) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o sprawdzenie lub ewentualnie poprawienie mojej wiedzy co do kolejności w drafcie - co ma na to wpływ.

Jeżeli dobrze mi się wydaje to o kolejności w drafcie decydują średnie graczy, których się posiada na koniec sezonu.

CZyli jeżeli posiadam gracza przez połowę sezonu, który generuje 40 fp to jeżeli go wymienię za kogoś kto na koniec sezonu będzie miał średnią 20 to liczy się 20 a te 40 przez połowę sezonu nie ma żadnego znaczenia?

Jeżeli ktoś kontuzjowany przez 90% sezonu to liczy się i tak jego średnia z tych 10% czy z poprzedniego sezonu?

Czy po prostu liczy się średnia z tych tabelek na koniec sezonu?

Jeżeli coś pochrzaniłem to dajcie znać i napiszcie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenia draftowe polegają na zsumowaniu najlepszych 492 meczy twoich zawodników będących na koniec sezonu w twoim teami'e biorąc pod uwagę zdobycze w obecnym seznie.... na zasadzie:
zawodnik 1 (z najwyższą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 2 (z drugą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 3 (z trzecią średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 4 (z czwartą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 5 (z piątą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 6 (z szóstą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

ewantualnie dodatkowo jeszcze by z ilością meczy dobić do 492

zawodnik 7 (z siódmą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 8 (z ósmą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

 

Np. wyliczenia zeszłoroczne mojego teamu wyglądają tak:
 

Houston Rockets	t_omko		fppg	total
Kyle Lowry	1	77	58,10	4473,70
Paul Millsap	2	80	57,60	4608,00
LaMarcus Aldrid	3	56	48,30	2704,80
Dwyane Wade	4	70	43,45	3041,50
Jeff Teague	5	68	41,35	2811,80
Chandler Parso	6	66	36,40	2402,40
Taj Gibson	7	75	34,00	2550,00
Ersan Ilyasova	8	0	29,30	0,00
Trevor Booker	9	0	24,85	0,00
Jeremy Lamb	10	0	24,75	0,00
Dion Waiters	11	0	23,20	0,00
Ty Lawson	12	0	20,35	0,00
Seth Curry	13	0	16,75	0,00
			punkty do tabeli draftu:	22592,2
			ilość rozegranych meczy:	492
			pozostalo meczy do wliczenia:	0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyliczenia draftowe polegają na zsumowaniu najlepszych 492 meczy twoich zawodników będących na koniec sezonu w twoim teami'e biorąc pod uwagę zdobycze w obecnym seznie.... na zasadzie:

zawodnik 1 (z najwyższą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 2 (z drugą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 3 (z trzecią średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 4 (z czwartą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 5 (z piątą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 6 (z szóstą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

ewantualnie dodatkowo jeszcze by z ilością meczy dobić do 492

zawodnik 7 (z siódmą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

zawodnik 8 (z ósmą średnią w zespole) - ilość meczy w realu x średnia fp/pg

 

Np. wyliczenia zeszłoroczne mojego teamu wyglądają tak:

 

Houston Rockets	t_omko		fppg	total
Kyle Lowry	1	77	58,10	4473,70
Paul Millsap	2	80	57,60	4608,00
LaMarcus Aldrid	3	56	48,30	2704,80
Dwyane Wade	4	70	43,45	3041,50
Jeff Teague	5	68	41,35	2811,80
Chandler Parso	6	66	36,40	2402,40
Taj Gibson	7	75	34,00	2550,00
Ersan Ilyasova	8	0	29,30	0,00
Trevor Booker	9	0	24,85	0,00
Jeremy Lamb	10	0	24,75	0,00
Dion Waiters	11	0	23,20	0,00
Ty Lawson	12	0	20,35	0,00
Seth Curry	13	0	16,75	0,00
			punkty do tabeli draftu:	22592,2
			ilość rozegranych meczy:	492
			pozostalo meczy do wliczenia:	0

Dzięki, wygląda logicznie i sprawiedliwie. Raczej w takim razie na jakiś bardzo wysoki pick nie mam co liczyć, mam nadzieję, że inne moje picki będą wyżej :)

Rozumiem, że nie ma to znaczenia dla liczenia czy ten gracz, który mieści się w tej pierwszej szóstce, grał w moim zespole przez cały sezon czy tylko końcówkę a liczą się zawsze mecze po prostu rozegrane przez niego nieważne dla jakich drużyn?

Czy jest jakiś prosty sposób na przynajmniej zgrubne wyliczenie tego na na przykład połowę sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wygląda logicznie i sprawiedliwie. Raczej w takim razie na jakiś bardzo wysoki pick nie mam co liczyć, mam nadzieję, że inne moje picki będą wyżej :)

Rozumiem, że nie ma to znaczenia dla liczenia czy ten gracz, który mieści się w tej pierwszej szóstce, grał w moim zespole przez cały sezon czy tylko końcówkę a liczą się zawsze mecze po prostu rozegrane przez niego nieważne dla jakich drużyn?

Czy jest jakiś prosty sposób na przynajmniej zgrubne wyliczenie tego na na przykład połowę sezonu?

Tecu ważne jest kogo masz składzie na koniec sezonu i od tych zawodników liczy sie draft.

 

P.s. Patrząc na obecny skład top 3 draftu jest piza zasięgiem ale kilka wymian i kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.