Skocz do zawartości

West 2nd round Golden State Warriors [1] - Utah Jazz [5]


LAF

GSW - Jazz  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu meczach?

    • Warriors w 4
    • Warriors w 5
    • Warriors w 6
    • Warriors w 7
    • Jazz w 4
      0
    • Jazz w 5
      0
    • Jazz w 6
      0
    • Jazz w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Utah do zaorania, Toronto do zaorania. Nawet jesli ich sufitem ma byc 2 runda to dajcie ich fanom sie cieszyc a nie od razu rozpierdalanie zespolu i budowa od nowa. Na koniec mistrz jest jeden ale sa ekipy, ktore maja mniejsze ambicje i cele. Idac tym tropem to sas tez do rozjebania i wizards tez bo odpowiednio gsw i cavs nie przeskocza

 

Przy czym w Utah rozwalono przeciętny skład żeby właśnie walczyć o coś, tylko że jak kilka lat dostajesz po dupie to później takie cele idą w niepamięć i gawiedź się cieszy z byle czego :P

Najniższym ale to się szybko zmieni

taa przy czym dowalenie 50 baniek dla kolegi palucha i Haywarda mnie jakoś specjalnie nie napawa optymizmem. Ogólnie rappar ,najbardziej rozgoryczony fan Jazz jak widać :P , powiedział coś co mnie by specjalnie nie zasmuciło- gdybyśmy Hilla i Haywarda już w Utah nie zobaczyli, a przynajmniej nie za taką kasę jak sobie roszczą. Jak już wywalać hajs to chociaż z nadzieją na jakiś progres, dać te 50/60 baniek na jakiegoś Grifa, w końcu to fan Mailmana miałby się gdzie realizować, i np Lowrego, coś w ten deseń. Hilla większość osób w Utah nie chce za jakieś 20 baniek, na pewno nie po takim sezonie. Miał mecze rewelacyjne ale reasumując blisko połowę nie zagrał, najważniejsze opuścił, dupy to nie urywa jak się zbierze do całości. Obudować Goberta aby w pełni wykorzystać jego talent, bo tak naprawdę to jedyny gość nie do ruszenia z tego składu ... no może poza Crazy Joe :)

 

PS Dla tych co to tak się zawiedli polecam obejrzenie jeszcze raz jakiegoś z tych spotkań w serii, wydaje mi się ze dosyć obiektywnie widać było brak Fava i Hilla. Ten pierwszy jak miał okazję wybiec na boisko to gra była w miarę wyrównana, plus jednak koleś który potrafi ciepnąć kilka trójek, taki jak Mack, to nie jest jakieś solidne zastępstwo na pg to wychodziło jak na dłoni w tych ostatnich meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym w Utah rozwalono przeciętny skład żeby właśnie walczyć o coś, tylko że jak kilka lat dostajesz po dupie to później takie cele idą w niepamięć i gawiedź się cieszy z byle czego :tongue:

taa przy czym dowalenie 50 baniek dla kolegi palucha i Haywarda mnie jakoś specjalnie nie napawa optymizmem. Ogólnie rappar ,najbardziej rozgoryczony fan Jazz jak widać :tongue: , powiedział coś co mnie by specjalnie nie zasmuciło- gdybyśmy Hilla i Haywarda już w Utah nie zobaczyli, a przynajmniej nie za taką kasę jak sobie roszczą. Jak już wywalać hajs to chociaż z nadzieją na jakiś progres, dać te 50/60 baniek na jakiegoś Grifa, w końcu to fan Mailmana miałby się gdzie realizować, i np Lowrego, coś w ten deseń. Hilla większość osób w Utah nie chce za jakieś 20 baniek, na pewno nie po takim sezonie. Miał mecze rewelacyjne ale reasumując blisko połowę nie zagrał, najważniejsze opuścił, dupy to nie urywa jak się zbierze do całości. Obudować Goberta aby w pełni wykorzystać jego talent, bo tak naprawdę to jedyny gość nie do ruszenia z tego składu ... no może poza Crazy Joe :smile:

 

PS Dla tych co to tak się zawiedli polecam obejrzenie jeszcze raz jakiegoś z tych spotkań w serii, wydaje mi się ze dosyć obiektywnie widać było brak Fava i Hilla. Ten pierwszy jak miał okazję wybiec na boisko to gra była w miarę wyrównana, plus jednak koleś który potrafi ciepnąć kilka trójek, taki jak Mack, to nie jest jakieś solidne zastępstwo na pg to wychodziło jak na dłoni w tych ostatnich meczach.

 

dlatego na zastepstwo wybierasz Lowry'ego ktory nie dosc ze jest juz relatywnie stary i znika zawsze w PO to jeszcze tez wiecznie ma problemy zdrowotne? 

gdzie tu logika...

 

podobnie z Griffinem, liczyc w dzisiejszych czasach ze bedzie jakimkolwiek game changerem i upgradem nad Haywardem to mi sie wydaje mozna bylo w 2014 i 15 ale nie w 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niektorych odpowiedzi mozna pdniesc wrazenie, ze Utah cokolwiek meutralizowalo I tylko ten wstretny trzeci, czwarty all star zawsze dobijal zapracowanych jazz.

Utah nie potrafila zatrzymac gsw nawet jak 2-3 all star gsw bylo niedysponowanych. Ani to dobrze swiadczy o jednych ani o drugich, z czego golden napewno zagra lepiej. Gsw ma teraz przed soba starych spurs bez parkera lub houston z brakujacym duzym klockiem, likely po 7 meczowej serii.

Inbronwetrust

Z

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah powinno być z siebie dumne. Ich kibice też. Mimo 4:0 nie zawiedli i chyba ciężko jest wskazać gracza który obsrał się niczym niejednokrotnie np guardzi Raptors. Licząc nawet po umownej definicji "all-stara" to Utah mają 1,5 ( Hay - 1, Gobert - 0,5 bo pewnie lekko obolały a i tak poza trumną nie istnieje ) vs 4 gdzie trzech to wybitni punktujący a Green to taki stary dobry Merol W124. Swoje zrobi i nawet stara poholuje. 

 

Dodatkowo to II runda. W 8 najlepszych drużyn NBA i puknięci Clippersi z czego ja się osobiście bardzo cieszę.

 

Przyszłość tylko niepewna bo obstawiam 75% że Hayward już w tym trykocie nie pobiega. Nie PG13, nie Butler tylko to właśnie on zieleń Celtów założy w następnym RS.

 

Diawa pewnie Utah spuści. Jak to zrobią mają aż 42.000.000 USD ( po out Hay ) do wydania. Sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah powinno być z siebie dumne. Ich kibice też. Mimo 4:0 nie zawiedli i chyba ciężko jest wskazać gracza który obsrał się niczym niejednokrotnie np guardzi Raptors. Licząc nawet po umownej definicji "all-stara" to Utah mają 1,5 ( Hay - 1, Gobert - 0,5 bo pewnie lekko obolały a i tak poza trumną nie istnieje ) vs 4 gdzie trzech to wybitni punktujący a Green to taki stary dobry Merol W124. Swoje zrobi i nawet stara poholuje. 

 

Dodatkowo to II runda. W 8 najlepszych drużyn NBA i puknięci Clippersi z czego ja się osobiście bardzo cieszę.

 

Przyszłość tylko niepewna bo obstawiam 75% że Hayward już w tym trykocie nie pobiega. Nie PG13, nie Butler tylko to właśnie on zieleń Celtów założy w następnym RS.

 

 

Jeszcze przyjdzie czas na wątek o Jazz ale ja raczej akurat Haywarda widze w trykocie Jazz

 

Co do serii - no cóż Golden w pełni zdrowia mecz nr 2 i 3 rzeczywiście były ciekawe Jazz postawiło warunki choć z MAckiem na rozegraniu to jednak ciężko być równorzędnym rywalem.

Niestety mecz nr 4 słaby nawet bardzo słaby więc tak z dumą to bym nie szarżował

 

 

 

Diawa pewnie Utah spuści. Jak to zrobią mają aż 42.000.000 USD ( po out Hay ) do wydania. Sporo.

 

Hmm nie wiem skąd czerpiesz dane ale jakby Hayward wypadł i niegwarantujemy Borysa to Jazz ma 33 bańki i to pod warunkiem rezygnacji z praw Birda Inglesa i Hilla

 

Hill ma 12 milionów cap hold Ingles 4,5 więc jakby co to by Utah miało 16,5 miliona do wydania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji jakie przekazywał Locke to moim zdaniem jest jednak większa szansa, że Hayward zostanie niż odejdzie. Według nie zła krew za tamto RFA i przepychanki z udziałem Hornets już nie krąży, a Hayward dużo zawdzięcza Snyderowi i temu sztabowi. Podobno zeszłego lata do nich poszedł i powiedział, że chce być all starem. No i dostał idnywidualny trening i go zrobili all-starem a team wygrał 50 spotkań, a według niektórych mógł wygrać nawet 60 gdyby nie ciągłe kontuzje. Czyli organizacja nie dała dupy, a jeśli Hayward odejdzie to będzie traktowany jak zdrajca.

 

Kluczowa jest moim zdaniem kwestia czy Hayward bardziej chce być "the guy" w Utah czy drugą opcją w Bostonie ale z większym szansami na finały na gównianym wschodzie. Bo Celtics po dodaniu Haywarda, z takim Fultzem czy Jacksonem i do tego z jakimś atletycznym centrem zbierającym więcej niż 5 piłek na mecz mogą już próbować walczyć z Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA po zobaczeniu konferencji po spotkaniu Haywarda to raczej bym obstawiał, że nie wróci, chyba ze to taki element zastraszenia Lindseya trzęsi dupy :smile: Nie wiem jeśli on również chce grać w przeciętnej ekipie przez swój prime to faktycznie niech bierze ile może. Słowem stereotypowo bardziej Jazzowego gościa niż on chyba się nie znajdzie, naprawdę przewrotne by to było gdyby odszedł.

 

dlatego na zastepstwo wybierasz Lowry'ego ktory nie dosc ze jest juz relatywnie stary i znika zawsze w PO to jeszcze tez wiecznie ma problemy zdrowotne? 

gdzie tu logika...

 

podobnie z Griffinem, liczyc w dzisiejszych czasach ze bedzie jakimkolwiek game changerem i upgradem nad Haywardem to mi sie wydaje mozna bylo w 2014 i 15 ale nie w 2017

Może masz racje, podałem takie nazwiska z brzegu, choć wydaje mi się że Lowry byłby jakimś upgradem względem Hilla, a zdrowy, jak dziwnie by to nie brzmiało, Griff byłby lepszą 1 opcją od Haya... ogólnie najbardziej bym się cieszył gdyby Sapa w lato sprowadzili myślę, że na to hajs by się znalazł nawet gdyby wywalić te kilkadziesiąt mln na Hilla i Haywarda, to byłby taki plan minimum jeśli za rok znowu nie chca statystować w 2rd.

 

ale jest fanem Karla Malone. To nie byle factor, nie można go lekceważyć.

taa pamiętam jak jeszcze na Oklahomie o tym gadał, nigdy nie lekceważ cech wolicjonalnych :tongue:

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz racje, podałem takie nazwiska z brzegu, choć wydaje mi się że Lowry byłby jakimś upgradem względem Hilla, a zdrowy, jak dziwnie by to nie brzmiało, Griff byłby lepszą 1 opcją od Haya... ogólnie najbardziej bym się cieszył gdyby Sapa w lato sprowadzili myślę, że na to hajs by się znalazł nawet gdyby wywalić te kilkadziesiąt mln na Hilla i Haywarda, to byłby taki plan minimum jeśli za rok znowu nie chca statystować w 2rd.

 

 

Mam nadzieje że sobie jaja robisz bo w tym sezonie w koncu Twoja teza Hayward lepszy od George'a przestaje być kontrowersyjna a Ty chcesz wymienić go na Griffina?

A gdzie Ciebie niby zaprowadzi Blake? Który regularnie się gubi w 4 kwartach meczów PO? O ile w ogóle zdrowie mu pozwoli postawić stopę na parkiecie

 

Hayward w wielu prognozach znajduje się w 3 piątce NBA. Gra bardzo dobrze w obronie. W tych PO miał na sobie naprawdę wybitnych obronców a kończy ze skutecznoscią za 3 ponad 40 %

 

W żadnej rzeczywistości Griffin nie jest lepszy od Haywarda. Po żadnej stronie parkietu

 

Lowry nie jest żadnym upgradem ponad Hillem z kilku powodów

 

Po 1 - Lowry jest histroycznie jednym z najgorszych chokerów POvsRS

Po 2 - ofensywa Snydera jest oparta na dużej ilości podań, na dobrej obronie, na tym że kozłują skrzydłowi i nikt nie holuje piłki. Hill świetnie się w to wpasowuje pomijając zdrowie ( ale tu może jest problem sztabu medycznego jazz niż Hilla samego w sobie) . Lowry zabierałby piłki z rąk Inglesa czy Haywarda.

Nie mówie że Hill jest niezbędny. Zwłaszcza za duże pieniądze ale czy on latem dostanie taka propozycje jak myśli jego agent to się przekonamy. Lowry zaś i tak by żądał więcej niż Hill i byłby zgrzytającym uzupełnieniem ofensywy Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hayward w wielu prognozach znajduje się w 3 piątce NBA. Gra bardzo dobrze w obronie. W tych PO miał na sobie naprawdę wybitnych obronców a kończy ze skutecznoscią za 3 ponad 40 %

 

 

myślisz, że dostanie się do 3rd team? w wielu prognozach Butler był przed nim, Draymond też będzie w grze, George raczej nie hmm sam nie wiem dużo zależy od tego jak AD potraktują, jeśli go przykleją w 1st team na centrze to Hayward ma szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że dostanie się do 3rd team? w wielu prognozach Butler był przed nim, Draymond też będzie w grze, George raczej nie hmm sam nie wiem dużo zależy od tego jak AD potraktują, jeśli go przykleją w 1st team na centrze to Hayward ma szansę

To zależy jak podejdą do tematu

 

Podział 2-2-1 to nie będzie ale wtedy Rudy będzie w pierwszej piątce na co moim zdaniem nie zasługuje

Jak podejda elastycznie to może się załapać

Ale istota polega na tym że obecnie George i Hayward mają identyczny status w NBA i głupotą byłoby wymieniać gracza który rok w rok jest lepszy na Blake o którym już wiemy że najlepiej wygląda jako projekt który niestety nie rozwinął się tak jakbyśmy sobie życzyli

 

PS W PO Hayward zagrał lepiej niż Butler - Jimmy jeśli sie załapię na all nba to tylko za pierwszą połowę sezonu bo jednak od końcówki stycznia jego forma była sinusoidalna słaby miesiąc przeplatał z dobrym ale na all nba to moim zdaniem mało . Giannis zasłużył bardziej. Dla mnie Hayward dojrzał do bycia liderem i wątpie by chciał iść gdzieś gdzie będzie tym drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak podejdą do tematu

 

Podział 2-2-1 to nie będzie ale wtedy Rudy będzie w pierwszej piątce na co moim zdaniem nie zasługuje

Jak podejda elastycznie to może się załapać

Ale istota polega na tym że obecnie George i Hayward mają identyczny status w NBA i głupotą byłoby wymieniać gracza który rok w rok jest lepszy na Blake o którym już wiemy że najlepiej wygląda jako projekt który niestety nie rozwinął się tak jakbyśmy sobie życzyli

 

PS W PO Hayward zagrał lepiej niż Butler - Jimmy jeśli sie załapię na all nba to tylko za pierwszą połowę sezonu bo jednak od końcówki stycznia jego forma była sinusoidalna słaby miesiąc przeplatał z dobrym ale na all nba to moim zdaniem mało . Giannis zasłużył bardziej. Dla mnie Hayward dojrzał do bycia liderem i wątpie by chciał iść gdzieś gdzie będzie tym drugim

 

Blake Griffin w all-nba w tym roku? no chance moim zdaniem ;) jest 6 miejsc na skrzydłach i imo bankowe 1st i 2nd team to James, Durant, Kawhi i Giannis. Zostają dwa miejsca z czego faworytem jest moim zdaniem Butler. O ostatnie walczy Draymond i Hayward, choć jeśli AD wrzucą nie na C a na pf to już tego ostatniego miejsca nie ma ;)

 

btw pamiętaj, że głosowanie już było przed po, dobre występy Haywarda vs LAC i gorsze Butlera nie mają znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to źle wyczytałem, że Blake i Rudy i się zacząłem zastanawiać ;) moim zdaniem raczej AD zostanie na centrze, chyba więcej minut tam spędził, więc powinno rozstrzygnąć się między Draymondem a Haywardem, w tym roku lokalsi z kablówek i radia mieli dostać bana, więc głosowanie powinno być w miarę rzetelne, a status pg13 jako gwiazdy nie powinien mu za bardzo pomóc w niesłusznym wyborze do allnba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak, ten choke Lowrego w po jest faktem. Inna sprawa, że jego słaba gra to jest optimum Hilla, choć płacić znacznie, to jest np dwukrotnie, więcej za Lowrego pewnie nie ma wielkiego sensu. Ogólnie jedyny rzeczowy argument jaki przychodzi mi na myśl jeśli chodzi o nie podpisanie Haywarda teraz to budowanie ekipy w okół Goba jako lidera, i dobieranie pod niego graczy. Plus nie przesadzałbym z tym stawianiem akcji Haya tak bardzo ponad Grifem, ok jest wyżej na obecną chwilę i nadchodzące lato ale na pewno nie w takim stopniu w jakim @Ely to przedstawiłeś.

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry podobno chce do Sixers, to by był ciekawy ruch dla niego i wybawienie Ujiriego od podejmowania złej decyzji, która odbje się czkawką przez dobre kilka lat.

 

A na miejscu Jazz nie wiem czy nie próbowałbym pozrzucać kontrakty np. Favorsa i iść do Jrue z ofertą, moim zdaniem fajny fit, młodszy od Hilla, też nie potrzebuje tyle piłki, może nie będzie chciał zostać z NOLA i ich sztabem medycznym felczerskim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie właśnie to gra Lowry'ego o maxa od Raptors takie ploteczki.

 

No tylko, że Raptors nie muszą mu rzucać maksa, mają 5 rok jako dodatkowy argument więc wystarczy, że mu dadzą 170/5 i nikt tego nie przebije. A co do Lowrego to ten jego rynek wcale nie jest jakiś nie wiadomo jaki, że go będą rozchwytywać, sporo PG w drafcie i FA, nie widzę drużyn, które by się o niego chciały zabijać. A Philly to w sumie nie głupia opcja na 4 lata, zrobią po z Lowrym, ale spokojnie poczekają na prime Embiida i Simmonsa, w tym czasie Lowry może być mentorem dla młodego PG z draftu i po 2 latach przejść na ławkę. Innymi słowy ten gruby kontrakt dla niego nie będzie ich tak bolał na końcu jak inne drużyny.

 

A na miejscu Raptors to w ogóle bym chyba robił demolkę i jeszcze DeRozana spróbował wcisnąć Lakersom za D'Lo i jakiś niski pick ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.