Skocz do zawartości

West 2nd round Golden State Warriors [1] - Utah Jazz [5]


LAF

GSW - Jazz  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu meczach?

    • Warriors w 4
    • Warriors w 5
    • Warriors w 6
    • Warriors w 7
    • Jazz w 4
      0
    • Jazz w 5
      0
    • Jazz w 6
      0
    • Jazz w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak bardzo Warriors będą chcieli się bawić i jak długo będą zwlekać z Rudy "13min" Gobertem biegającym za Draymondem Greenem, skoro głupi Mo Speights robił im taki problem.

 

Jedyny plus tego, że Jazz mają personel na 48 minut gry i raczej nie powinni zdychać jak na boisku pojawi się McGee albo Ian Clark.

 

fajnie wygląda też pojedynek Andre Iguodala vs biały Andre Iguodala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz wing Joe Ingles said he'll pay for a car if the entertainment-seeking Warriors want to go to Las Vegas between games.

— Jody Genessy (@DJJazzyJody) May 1, 2017

 

Jak tu nie kochać tego  białego sukinkota.....Tak odpowiedział zawodnikom Golden którzy byli rozczarowani tym że muszą grać z Jazz a nie Clippers bo w Salt Lake nie ma gdzie sie zabawić nocą a w LA można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jazz wing Joe Ingles said he'll pay for a car if the entertainment-seeking Warriors want to go to Las Vegas between games.

— Jody Genessy (@DJJazzyJody) May 1, 2017

 

Jak tu nie kochać tego  białego sukinkota.....Tak odpowiedział zawodnikom Golden którzy byli rozczarowani tym że muszą grać z Jazz a nie Clippers bo w Salt Lake nie ma gdzie sie zabawić nocą a w LA można

 

Powtórzę: Joe is my man :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten mecz Jazz oddało już w szatni..

Początek fatalny, potem może ciut lepiej ale ogólnie

 

1 - Jazz musi poprawić powrót do obrony - dziśGolden miało mnóstwo akcji poniżej 5 sekund

2 - Musza lepiej rotować bo dziś było dużo za dużo łatwych punktów

 

Obrona jak obrona ale atak Jazz dziś miało koszmarny

Mnóstwo strat z czego większość idiotyczna a to Hood wyrzuca sam sobie piłke wychodząc do wsadu, a to Gobert czy Hayward podają do nikogo i właściwie nie wiadomo co mieli na myśli.

Z tych strat Golden miało +17 przewagi

I brak pomysłu na atak i brak zdecydowaniu w ataku obręczy -ech słaby początek serii dla Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsw może nie mieć swojego największego atutu czyli seryjnych trójek które demoralizują przeciwnika a i tak lekko wygrywają.

 

Po takim meczu na prawdę nie widzę nikogo kto by im się postawił w serii.

 

Płynne zmiany bez straty zarówno płynności w ataku jak przede wszystkim osłabienia obrony sprawiają ze nie ma ich jak ugryźć.

 

To jedyny zespół w NBA gdzie schodzi lider - kto nim jest w gsw???- i nie ma zastoju.

 

Wizz - schodzi wall lub beal probkem

Celtów - musi odpocząć Thomas bsng

Cavs - lbj - booom

Spurs - Leonard - tragedia

Houston - Harden - jakoś to będzie.

 

A gsw gra swoje 48 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsw daje coś jeszcze.

 

Taki west rok temu w spurs wyglądał na bezużytecznego zagubionego i przede wszystkim bez formy w po.

 

Obecnie z muskulatura rodem z asg season wyglada bardzo dobrze wchodzi na parkiet tu coś rzuci tam Puerwszy w kontrze tu and 1.

 

Jak na ławkę gracz doskonały.

 

I z taka pewnością wychodzi i shauw i clarc inawet śmieszek.

O iggiim nie wspomnę bo może wejść za duranta klata lub greena i nue widać różnicy jak reszta liderów biega dalej na parkiecie.

Ich się nie da ukarać.

A nie chce myśleć co to będzie jak im jakiś mecz wyjdzie.

 

Ale seriami zza łuku albo jakiś epicki Durant lub steph.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ,że Jazz nie są równorzędnym przeciwnikiem dla GSW co niektórzy twierdzili ,że mecze z Jazz będą ciekawsze niż z Clippers a śmiem twierdzić ,że z Clippers wyglądało by tak samo.

 

Takie rzeczy tylko na konsoli Stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze wszyscy już skreślili Jazz :) Wiadomo, ze GSW sa level wyzej, ale nie wierze ze Gobert sam nie wygra choc 1 meczu w tej serii. Spokojnie, -12 po 7 meczach z LAC, na wyjeździe z wypoczętymi Golden to nie jest jakaś katastrofa. Jestem dobrej myśli przed pozostałymi 4-5 spotkaniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta te pierdoły, Jazz po 7 spotkaniach Warriors po czymś jak sparing, jeden mecz w plecy już peany na cześć gsw ... Warriors są lepsi i to się raczej na czas tej serii nie zmieni, ale cięzko znaleźć na zachodzie równie marnie im leżącego rywala i dlatego do 6 gier może dociągniemy. Ogólnie Jazz mogą mieć totalnie w d. rezultat i jeśli odrazu nie oleją sprawy, tutaj mam na myśli poddanie się bez walki, to dobrze byłoby pocisnąć Warriors, tutaj presja jest nieporównana i zawsze można coś na tym ugrać.

https://www.youtube.com/watch?v=EuoKvNMA8_k

 

Jak dla mnie podsumowanie tej serii.

taa jak już kolega wyżej wspomniał ciekawe robić podsumowania po jednym spotkaniu, ale jak kto lubi, to pewnie na tej samej zasadzie Clippers mieliby być równie wymagającym rywalem dla Warriors jak Jazz :P PS Jeszcze Gob zasadzi Curakowi czapę po której tamten będzie miał problem z podniesieniem się :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście jacyś nienormalni? Jazz wymęczyło awans z przeciez beznadziejnymi clippers i nagle mają pyknąć prawdopodobnie najlepszy zespół w historii ligi? Arboleda podanie

Przecież nikt nie uważa że Jazz może pyknąć Golden. Tu jest tylko mowa o skorygowaniu ustawień i eliminacja prostych punktów

Kontry po stratach z czego większość wynikała z jakiejś dziwnej nieuwagi to był jeden z głównych powodów porażki

A dwa bardzo słabe powroty - jak zobaczyłem trzy podania Iguodali przez całe boisko do kolegi w pomalowanym to myślalem  że mnie szlag trafi. Jazz w tym meczu miało fatalną obronę kontr co jest rzadkie w Jazz i bardzo dobrą obronę obwodu - to nie przypadek że Golden zaliczyło słabą noc rzutową

To że Iguodala odpalał tyle rzutów za 3 to nie był przypadek bo Jazz odpuszczało go by odcinać Duranta czy Stephana od podań. A to że Curry trafił 1/4 czy Klay 3/8 to już wynikało z dobrego pilnowania

Większość trójek zostałą trafiona w early offense bo Jazz fatalnie ustawiali się w obronie

 

Inna sprawa to rewelacyjna obrona Draymonda - nie wiem czy ktokolwiek trafił kiedy był przez niego broniony. Do tego dobra obrona Duranta - świetne rotowanie w obronie, przejmowanie graczy,

To że Jazz zaliczyło tak fatalne rozpoczęcie pierwszej drugiej i 4 kwarty wynikało z dwóch elementów - bojaźliwej egzekucji ( Hayward nie atakował kosza w normalny sposób, Favors też mega pasywny) jak i bardzo dobrej obrony Golden

 

MVP tego meczu to był Draymond i poniekąd Curry

Jazz niestety nie spowolniło ataku Golden - nie wiem czy ktokolwiek to może zrobić

 

Ciekaw jestem jakie poprawki wprowadzi Snyder bo musi zmienić styl obrony by nie było takich łatwych punktów

JA wiem ,że Favors miał problem z plecami i do końca nie było wiadomo czy zagra ale jednak -17 w 12 minut przy mega pasywnje grze w ataku zabiło Jazz kompletnie w tym meczu

 

On musi zagrać jak w meczu nr 7 byśmy w ogóle mówili o wyrównanej grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.