Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

KCP podobno blisko Nets. Główną konkurencją mają być Lakers, którzy dają mu umowę tylko na rok. Czaję, że napalili się na PG ale z drugiej strony KCP może za rok, dwa być super graczem, a PG zagrać w Clippers.

 

Nie nastawiam się. Będzie (nawet przepłacony)- super. Nie będzie- są jeszcze inni interesujący zawodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP podobno blisko Nets. Główną konkurencją mają być Lakers, którzy dają mu umowę tylko na rok. Czaję, że napalili się na PG ale z drugiej strony KCP może za rok, dwa być super graczem, a PG zagrać w Clippers.

 

Nie nastawiam się. Będzie (nawet przepłacony)- super. Nie będzie- są jeszcze inni interesujący zawodnicy.

PG13 chcę grać w Lakers, a nie w Clippers. Bardziej niż o Los Angeles chodzi mu właśnie o Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu PG powiedział to czy nie? Jak piszę o Lakers to jestem poprawiany na LA. Jak piszę o LA to czytam o Lakers :D

 

 

Dopiero teraz przeczytałem tą ostatnią wypowiedź George, ale mimo tego że powiedział też o Clippers to jednak z wypowiedzi wynikało, że woli Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może doczekam się oferty dla JaMychala Greena :) Chociaż mówi się, że może Marks podpisze jakichś vetsów na rok i wtedy Brooklyn ma najwięcej wolnej kasy w przyszłe offseason. Wciąż chyba jest też opcja Crabbe + pick/picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie nieoficjalne doniesienia i podobno zainteresowanie Marksa KCP było słabe, właściwie bez jakichś wielkich starań. Popozycja finansowa grubo poniżej oczekiwań zawodnika (a Nets mogą zaproponować więcej). Coś czuję, że może w tym być cień prawdy, a przecież niedawno mówiło się, że może dostać od Nets maxa jako RFA... Tak sobie myślę, że może Marks naprawdę ma złośliwą strategię obliczoną na zapychanie innym budżetów :rugby:4 fun. Rok temu oferował umowy Crabbe'owi i TJ. Teraz obu tych graczy ich pracodawcy pewnie pozbyliby się i to z jakimś bonusem. I co? I nic! Odwidzieli mu się ci zawodnicy czy też zobaczył, że nie rozwijają się tak dobrze jak sądził? Zatem mamy traktować brak zainteresowania jako przyznaje się do błędu? A może po prostu przestał w nich wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza stąd, że było to już dogadane wcześniej i czekano na możliwość ruszenia hajsu proponowanego Porterowi. Teraz ciekawe co jeszcze (z)robią Nets:

a. ruszą po Greena lub Miroticia, kolejnego RFA?

b. gadają z Simmonsem?

c. gadają z Shabazzem?

d. wezmą jeszcze jakiś niechciany kontrakt?

e. zostawią kasę na przyszły rok?

 

Wszystko możliwe. Niby niektórzy dziennikarze tacy poinformowani, a deal Carroll + picki <-> Hamilton wyskoczył jak królik z kapelusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza stąd, że było to już dogadane wcześniej i czekano na możliwość ruszenia hajsu proponowanego Porterowi. Teraz ciekawe co jeszcze (z)robią Nets:

a. ruszą po Greena lub Miroticia, kolejnego RFA?

b. gadają z Simmonsem?

c. gadają z Shabazzem?

d. wezmą jeszcze jakiś niechciany kontrakt?

e. zostawią kasę na przyszły rok?

 

Wszystko możliwe. Niby niektórzy dziennikarze tacy poinformowani, a deal Carroll + picki <-> Hamilton wyskoczył jak królik z kapelusza.

Na miejscu Nets szedłbym po pick/picki.

Jeżeli Marks jest tak inteligentnie złośliwy jak przypuszczam, to mogliby powalczyć o jak najlepszy wynik w kolejnym sezonie, żeby pick do Celtics nie był za wysoki. Crabbe ma 3letni kontrakt, nie powinno to Nets kolidować z przebudową. 

 

Odnośnie TJa, to nic mi o tym nie wiadomo, żeby Heat chcieli się go pozbyć. W tym roku ma jeszcze niski. Wyższe są dwa ostatnie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Nets szedłbym po pick/picki.

Jeżeli Marks jest tak inteligentnie złośliwy jak przypuszczam, to mogliby powalczyć o jak najlepszy wynik w kolejnym sezonie, żeby pick do Celtics nie był za wysoki. Crabbe ma 3letni kontrakt, nie powinno to Nets kolidować z przebudową.

 

Odnośnie TJa, to nic mi o tym nie wiadomo, żeby Heat chcieli się go pozbyć. W tym roku ma jeszcze niski. Wyższe są dwa ostatnie lata.

hola, hola bez takich. Celtics a mieć nr1 od Nets i 2 od Lakers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie przejdzie, Lakers nie mają interesu w tankowaniu więc nawet jak są bottom 3 na zachodzie, to nie są najgorsi. Na moje mogą zagrać coś fajnego, KCP da im trójki i obronę 1-1, a Lopez to też koleś z trójką, więc inni dostają więcej miejsca. Ball pokazuje się z dobrej strony na SL. Na moje mogą zahaczyć o 10 lokatę na zachodzie, a w ogólnej tabeli mogą być daleko od dna.

 

Nets jeżeli już skończyli transfery to nie wiem czy się odbiją od dna. Dużo zmiennych, zdrowie Lina, Carrolla i Mozgova, zaangażowanie Russella, rozwój LeVerta... Jeżeli dojdzie np. Green to też będzie inna rozmowa. Póki co na PF jest Booker (który powinien być raczej zmiennikiem), RHJ (który nieźle zbiera w SL ale nie rozwija się tak dobrze jak mógłby) i kukła Andrew Nicholsona (przemilczmy, chociaż widziałem, że niektórzy liczą, że się odrodzi). Może jeszcze Jarrett Allen zagra na PF?

 

Przykładowo...

S5: DAR - Lin - Carroll - Booker - Mozgov

Druga piątka: Białogłowy - Kilpartick - LeVert - RHJ - Allen

Pozostają: Joe Harris, Andrew Nicholson, Archie Goodwin, Dinwiddie (którego trzymania nie kapuję), Acy

 

(wiem, że nie wszyscy są już przedłużeni)

 

Nawet spoko to wygląda ale brakuje wysokiego pewniaka. Takim wydaje się być Green i nie do końca takim jest Mirotić. Nie wiem czy jest sens za nich się zabierać. Marks pewnie mógłby przygarnąć kontrakt Ryana Andersona ale z czymś lepszym niż picki Houston.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie przejdzie, Lakers nie mają interesu w tankowaniu więc nawet jak są bottom 3 na zachodzie, to nie są najgorsi. Na moje mogą zagrać coś fajnego, KCP da im trójki i obronę 1-1, a Lopez to też koleś z trójką, więc inni dostają więcej miejsca. Ball pokazuje się z dobrej strony na SL. Na moje mogą zahaczyć o 10 lokatę na zachodzie, a w ogólnej tabeli mogą być daleko od dna.

Możesz wymienić te 5 ekip, które rzekomo mogą wyprzedzić Lakersi? :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić te 5 ekip, które rzekomo mogą wyprzedzić Lakersi? :playful:

Mogą wyprzedzić każdego, przecież to sport :rugby: 

 

A jak miałbym się pobawić w gdybologię to jeżeli w Lakers wszystko zagra, to mogą wyprzedzić ekipy mające sens w tankowaniu i takie, w których dla odmiany nie zagra, np. Suns, Mavs, Kings, może Nuggets... są 4? A to lipa  :playful:  Ze wschodnich pewnie słabsi będą Magic, może Knicks, zobaczymy jak zagrają Hornets i Pistons.

Co prawda Nets mogą (chociaż nie muszą) się rozgościć na dnie od samego początku ale mokry sen Ptaka o dwóch pierwszych pickach w 2018 raczej nie ma szansy się spełnić :rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieli w tym roku jedynkę to wyrzucili w błoto.,Karma nie jest taka głupia, żeby co roku dawać szanse komuś kto te szanse marnuje., 

 

Nie martw się, nie pogniewamy się jak zamiast jedynki wpadnie drugi pick. Nawet się trochę obawiałem, że nie będziecie tak żenujący jak dotychczas, ale frontcourt Carroll-Booker-Mozgov mnie w pełni uspokoił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą wyprzedzić każdego, przecież to sport :rugby:

 

A jak miałbym się pobawić w gdybologię to jeżeli w Lakers wszystko zagra, to mogą wyprzedzić ekipy mające sens w tankowaniu i takie, w których dla odmiany nie zagra, np. Suns, Mavs, Kings, może Nuggets... są 4? A to lipa :playful: Ze wschodnich pewnie słabsi będą Magic, może Knicks, zobaczymy jak zagrają Hornets i Pistons.

Co prawda Nets mogą (chociaż nie muszą) się rozgościć na dnie od samego początku ale mokry sen Ptaka o dwóch pierwszych pickach w 2018 raczej nie ma szansy się spełnić :rolleyes-new:

Bulls powinni być słabsi od LAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.