Skocz do zawartości

[East 2nd round Cleveland Cavaliers (2) - Toronto Raptors (3)]


Mirwir

  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cavs vs Raptors

    • Cavs w 4
    • Cavs w 5
    • Cavs w 6
    • Cavs w 7
    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      0
    • Raptors w 6
    • Raptors w 7


Rekomendowane odpowiedzi

Cavs mają bilans w PO 11-0. Jeśli wygrają następny mecz są na drugim miejscu w rekordach zwycięstw z rzędu w PO. Jeśli zrobią 3-0 w ECF, biją rekord Lakers sprzed 28 lat. 

 

ale tamci Lakersi tez mieli to rozlozone na 2 lata? 

jakby nie bylo, dla mnie idiotyzm takie liczenie. znaczy lepsze to niz to oddzielnie liczenie streakow na RS i PO, ale nadal glupie.

 

co do serii to powiem tak - Cavs wygladali na o wiele wiele lepszych niz myslalem ze sa, a Raptors z kolei na o wiele slabszych.

 

naprawde ciekawy offseason w Toronto sie zapowiada bo oni sie budowali pod Cavs a przepasc miedzy tymi druzynami, zreszta Ujiri mowil ze jesli ta druzyna nie osiagnie nic w PO, a mysle ze 4-0 pokazalo ze nie ma szans w najblizszej przyszlosci, to po co maja placic podatek od luksusu, takze moga byc spore zmiany

 

ciekawi mnie przede wszystkim to czy Lowry'ego beda chcieli podpisac bo tutaj jest taki problem ze to taka twarz tej druzyny i gosc, ktory kocha to miasto, a miasto kocha jego, ale sportowo to nie jest juz mlody gosc, jest podatny na kontuzje i gra czesto mocno w kratke

 

trzeba pamietac tez ze NBA to jest biznes i jednak czasem 50 winow co roku i brak realnej walki o mistrzostwo jest dla organizacji dobrym wyjsciem, wola je od bycia na dnie przez kilka lat i szanse na cos lepszego za jeszce kilka i tutaj pytanie czy wybiora opcje bardziej biznesowa czy bardziej sportowa i tak jak Ujiri zapowiadal, beda duze zmiany

 

tak bardziej skupilem sie na Raptors, wiec jeszcze tylko chyle czola LeBronowi, bo gra przynajmniej od powrotu z Miami, swoj najlepszy basket.

nie wiem czy to mozliwe aby do konca PO rzucal tak dobrze, ale jesli bylby w stanie rzucac nawet nie te 50% z dystansu bo to jest chore, ale bardzo bardzo dobre 40% i do tego 80% z ft, to moze byc ciekawie z GSW, bo ja tak troche sie szykowalem na 4-1 dla GSW i dosyc latwy final, a tutaj LeBron zaszczepil ta seria troche inne pomysly do mojej glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale opierałeś się na RS? bo wiesz Russell Westbrook sayz "Hello"

 

tak, opieralem sie na RS i na tym ze Cavs byli 23-23 w ostatnich 46 spotkaniach, a to jest ponad pol sezonu wiec probka spora

obrone mieli przeslaba (nie pamietam jak to dokladnie wygladalo akurat w tym okresie, ale sezon skonczyli z 21 obrona czyli fatalnie jak na prawdziwego contendera, a w tej 2 czesci sezonu to juz w ogole byly okolice bottom 5) i wygladali ogolnie jakby brakowalo im atletyzmu i energii. 

 

nie mozna wiecznie myslec o to Cavs wrzuca wyzszy bieg

 

wrzucili i chwala im za to i mam nadzieje ze tak to tez bedzie wygladalo pozniej, to beda nas czekaly ciekawe finaly

 

co do Westbrooka, jako ze tak wtraciles ten temat to tylko powiem, ze w "swoim programie" jak nagrody dawalem to mowilem o tym ze dla mnie Russ byl na 4 miejscu , a przy zdrowym KD dalbym go nawet na 5.

fajna historia dla OKC i samego Russa, ale MVP ligi to on dla mnie nie byl nigdy

ale temat walkowany i juz przestarzaly :D takze nie ma co o tym pisac, kazdy wie jak jest i bedzie troche glupio chyba na rozdaniu tych nagrod... no ale to inna historia

 

wracam do tematu Cavs, myslalem tez ze nie tyle co fizycznie (chocaiz to wiadomo, tez), ale mentalnie czuli te 2 tripy do Finalow i brakuje im troche pary i motywacji, jednak no teraz sobie wygrywaja, dzieki temu tez moga odpoczywac wiec na pewno nastroje sa dobre, cialo tez ma sile do dzialania i wszystko wyglada wporzadku

 

takze nie jest mi ani zle z tym ani glupio, w takich kwestiach bardzo lubie sie mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam całkowicie rozumiem sugerowanie się RS, bo mimo dwóch sweepów Cavs są dla mnie nadal jedną, wielką niewiadomą. Seria z Pacers pokazała, że Cavs są do ukąszenia i gdyby nie frajerstwo Indiany i ręka McMillana, to ta seria na 4 meczach by się nie skończyła. Na Raptors szkoda klawiatury, bo oni już na mecze z Bucks wychodzili w pampersach, a serię z Cavs przegrali jeszcze przed wyjściem na parkiet. 

 

Na dobrą sprawę Cavs nie mieli jeszcze w tych PO na swojej drodze kogoś, kto mógłby zweryfikować na ile problemy z RS są aktualne. W obu seriach ułomności zostały przykryte przez PO mode Jamesa, który spokojnie wprowadził zespół do ECF. Szczerze mówiąc to żenujące, że pojedynek 2 i 3 ekipy konferencji był tak jednostronny. 

 

A poza tym uważam, że Toronto jakie mieliśmy okazję oglądać, powinno zostać zniszczone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto bez Lowryego wygladalo jednak lepiej. Z Tuckerem nawet asystowali, wygladali jak druzyna.

 

ciekawe tylko czy Ignazzowi chodzilo o 16:0 dla Cavs w PO czy GSW : ) 

(wink wink).

 

GSW wygrywa samym Durantem z kaleczacym DG,SC i KT - moj boze jakie zasoby no i UTAH wtapia "tylko" ~10pt+. top difens.

Cavs wygrywaja samym Lebronem z takim-sobie-KI-przez3q i bez Love'a - bueeee to tylko Raptors a Cavs potrzebuja hero mode Lebrona

 

: )

 

po pierwszych 3min dzisiaj myslalem ze ely3 bedzie mial uczte, game of bloks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że craptors mnie zawiedli maks, myślałem, że Tucker i Ibaka spróbują jakichś mind games, flagrantów, techów i c***ów mujów żeby tylko wujka bronka wyprowadzić z równowagi ale ten jest niezniszczalny niestety jak https://www.youtube.com/watch?v=SdGbU34L0n0

 

szkoda, wschód rozje***y znowu, celtics/wiz to se tam mogą chorągiewkę i achievement powiesić ale nie ma to znaczenia bo będzie sweep albo gentleman sweep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto za chwile może nawet na gównianym wschodzie być gównem. Pierwsze plotki mówią o tym, że Lowry może wrócić na zachód, a Ibaka i Patterson nie wykluczają żadnej opcji. Serge będzie brał mocno pod uwagę to, co myśli jego córka o czym mówił w wywiadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-0 Cavs imponujące. Podobnie jak 7-0 GSW. James nadal nie do zatrzymania.
Średnia ponad 34 pkt na mecz w tych playoff przy świetnej skuteczności rzutów z gry ponad 56% i w rzutach za trzy 47%.
Równa gra Jamesa robi wrażenie. Pytanie czy wschód jest tak słaby czy Cavs tacy mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-0 Cavs imponujące. Podobnie jak 7-0 GSW. James nadal nie do zatrzymania.

Średnia ponad 34 pkt na mecz w tych playoff przy świetnej skuteczności rzutów z gry ponad 56% i w rzutach za trzy 47%.

Równa gra Jamesa robi wrażenie. Pytanie czy wschód jest tak słaby czy Cavs tacy mocni.

 

jest jeszcze trzecia możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, to że Toronto to marność nad marnościami to jedno.

Ale drugie, bardziej przerażające jest to, że mutant Bronisław jest teraz w szczycie swojego prime. Robi wszystko - jest szybki, napakowany "witaminami" aż mu się przelewa, przestawia ludzi jak pachołki na placu manewrowym, rzuca! i trafia trójki, jumpery, asystuje jak oszalały. Typ jest na tyle dobry, że nie widzę tego jak mógłby przegrać serię, szczególnie że ma nie byle jakich pomocników. Przecież Kyrie ma mentalną przewagę nad Stefanem, specjalistów od trójek jest z 7 (jebany Korver...). GSW będzie miało morderczy finał, z Brownem na ławce może być straszny zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto by dostało 4-0 od każdej ekipy w tej rundzie -Czy to Wizards czy Boston.. Oni wyglądają tak jakby obrona linii za 3 była dla nich abstrakcją albo rzeczą niewartą uwagi

Zagubieni, łatwo odpuszczający, ... Zero obrony i liderzy którzy kolejny raz zawodzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.