Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze kluczem w tym trejdzie bylo to ze nie szedl zaden Oladipo, Kendall Marshall, Kuzma, BJennings czy inny Jokic 

nie ma i nie bedzie mistrza w tej lidze a na pewno nie z takim trejdem i takim skladem jak ma Roger bez pozyskania ziomerka z FA/via trade tego formatu 

460 robiace 460 to nigdy nie byla recepta i na pewno w sezonie gdzie kazdy ma dzien 400 na 9 to wciaz 'meh' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

460 robiace 460 to nigdy nie byla recepta i na pewno w sezonie gdzie kazdy ma dzien 400 na 9 to wciaz 'meh'

Amen!

 

Dlatego na sprzedaż są:

- Evan Fournier (waży 35,45, robi 39,2)

- Bogdan Bogdanovic (waży 15, robi 27,3)

- Caris LeVert (waży 24,2, robi 35,4)

- WCS (waży 25,45, robi 37)

 

ale są na sprzedaż za legitne prospekty, wysokie picki, uznanych, połamanych zawodników, a nie za szrot, który już teraz waży więcej, robi mniej i ogólnie ma bliżej do CBA niż 40fppg.

 

A do tego Waitersa i Gallinariego też oddam, obaj po te 30fppg robią, tylko ważą więcej niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale ja z fa pozyskałem do tej pory Sabonisa, Valentine, Hensona, Kyle Andersona, od biedy Wila Chandlera. Ile więcej można więcej mieć pobrań zawodników którzy robią +30 z fa w jednym tylko sezonie?

 

A Hassanow Whitesidow ważących 15, a robiący po pobraniu z fa 60, jest jeden na 5 sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bałagan Rogera w papierach to nie mój problem ;]

za pół godziny to poprawię wszystko :smile:

Dzieki za to.

 

Spoko ale ja z fa pozyskałem do tej pory Sabonisa, Valentine, Hensona, Kyle Andersona, od biedy Wila Chandlera.

Ile więcej można więcej mieć pobrań zawodników którzy robią +30 z fa w jednym tylko sezonie?

Przeciez Twoim problemem w tym sezonie nie byly doly skladu, a sloty 2-5 gdzie odstajesz od kazdego contendera.

 

A Hassanow Whitesidow ważących 15, a robiący po pobraniu z fa 60, jest jeden na 5 sezonów.

W tym sezonie tym typem byl Dunn #ooooooooooops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wymiana jednej 75 i jednej ledwo co 45, na 60/50/47/40 uważam za rozwiązanie problemu na 2-5

Tak by bylo gdybys nie dorzucil jeszcze 2 x 35 ;-P

A tak oddales 218 fppg za 208, wiec nie wiem co w ten sposob rozwiazales...

Nawet temat kontuzji Hardena wydaje mi sie naciagany bo raczej opusci mniej gier niz ta pozyskana paczka.

 

Marnuje się chłopina w zespole środka tabeli.

I tam pozostanie skoro w zamian oczekujesz gwiazd? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by bylo gdybys nie dorzucil jeszcze 2 x 35 ;-P

A tak oddales 218 fppg za 208, wiec nie wiem co w ten sposob rozwiazales...

Nawet temat kontuzji Hardena wydaje mi sie naciagany bo raczej opusci mniej gier niz ta pozyskana paczka.

 

 

No ale Ty bierzesz pod uwagę średnie z całego sezonu, przy last 30 które jest bardziej miarodajne w tym momencie jestem na minimalnym plusie, przy last 14 to już jest bodajże +15fp, a biorąc pod uwagę prawdopodobnie miesięczną niebecność Hardena, freefall Gortata, co drugi mecz dnp Holmesa, powrót Leonarda, za wesoło w perspektywie najbliższego miesięca już by nie było. Sama nieobecność brodatego w dajmy na to 10-12 spotkaniach kosztowałaby mnie ok. 750-850fp.

 

Dla mnie sprawa jest prosta i głównie to mnie skusiło do trejdu - Hardena wypada na miecha, to jest praktycznie pewne. 

 

 

 

Harden will be re-evaluated in two weeks, he's not a lock to return right after that -- hamstring injuries can linger and Houston will make sure he's 100 percent before he plays again

 

I ja się z tym zgadzam, bo oni po dwóch tygodniach ocenią że Harden jest two weeks away. zdziwiłbym się gdyby było inaczej. 

 

Za to ze swojej strony widzę Griffina grająćego obecnie za dwóch w walczących o PO Clippers, widzę Kembe na falii wznoszącej, Bledsoe i Rondo na dobrym poziomie, którego mi brakowało od zawodników 3-4 o czym sam wspominałeś.

 

Te proporcje po prostu w najbliższych tygodniach się odwrócą, gdybym w to nie wierzył, to Harden siedziałby z dupą u mnie w składzie już do momentu powrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet temat kontuzji Hardena wydaje mi sie naciagany bo raczej opusci mniej gier niz ta pozyskana paczka.

Wstrząs mózgu, znając Blake 10 meczy przerwy.

Zeby dopelnic ironii niech jeszcze wroci pozniej od Hardena ;-)

 

A czego miałbym oczekiwać w zamian za 23-latka robiącego 45+ i ważącego niewiele ponad minimum?

Jakie masz oczekiwania to Twoja sprawa, ale IMO przy obecnych zostanie u Ciebie.

 

No ale Ty bierzesz pod uwagę średnie z całego sezonu, przy last 30 które jest bardziej miarodajne w tym momencie jestem na minimalnym plusie, [...] Sama nieobecność brodatego w dajmy na to 10-12 spotkaniach kosztowałaby mnie ok. 750-850fp.

Czyli zakladales, ze paczka, ktora dostajesz nie opusci zadnych gier, tak?

 

P.S. Jak odpisujecie to Wam zawija wiersze? Bo mi cos przestalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


RANK G FPG 1W+/- TEAM
1 395 42,71 0,63 Milwaukee Bucks
2 377 41,45 -0,17 Boston Celtics
3 379 40,62 0,05 Philadelphia 76ers
4 385 40,60 -0,23 San Antonio Spurs
5 385 39,58 -0,37 Sacramento Kings
6 405 39,51 -0,44 Dallas Mavericks
7 409 39,09 -0,15 new york knicks
8 369 38,55 0,66 Los Angeles Clippers
9 398 38,55 0,21 Los Angeles Lakers
10 379 38,22 0,32 Denver Nuggets
11 371 37,49 0,05 Cleveland Cavaliers
12 294 37,26 0,25 Indiana Pacers
13 386 36,85 -0,14 Phoenix Suns
14 335 35,82 0,12 Houston Rockets
15 390 35,19 -0,29 Seattle SuperSonics
16 384 34,88 -0,03 Orlando Magic
17 338 31,58 -0,11 Detroit Pistons
18 362 31,53 -0,32 Miami Heat
19 356 29,85 0,32 Chicago Bulls
20 347 25,20 -0,17 Memphis Grizzlies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.