Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi ten Jackson, jak na kogoś kto miał poprzedni sezon spieprzony, a ten nie lepszy, ani zdrowotnie, ani sportowo.

Pomijasz szczegol, ze z miejsca stal sie najlepszym PG w jego druzynie.

 

Stands for Low Quality.

A propos, z czego sie wzielo "Chytruz"? Bo w tej lidze nie bardzo widac jakas chytrosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja o której napisałem jest na odległym miejscu z tego powodu, że ewentualna wymiana Hardena na podobną produkcję nic mi nie da. I już tak nie trzymajmy się sztywnych widełek, bo gracze obecnie robiący +60 w wieku powiedzmy 22-26 też by wchodzili w grę, wszystko jest kwestą propozycji.

 

Generalnie na ten czas jedyną sensowną opcją pozostaje jego sprzedaż z zyskiem żeby mieć szanse na wygranie ligi.

 

Wymiany nie ma na yahoo, a nie chcę mi się ręcznie jej przeprowadzać ;] Jak jej nie będzie do wieczora to przerzucę sam.

Zważywszy, że Harden ma 28 lat, to ten warunek spełnia tylko Antetokounmpo. Jest jeszcze Davis, ale wyciągnąc go od Loraka będzie równie trudno :) Generalnie to masz wymagania...

Chyba, że Lakersi Tobie Dunna pykną za Hardena ;) To byłby trejd dopiero!

Pomijasz szczegol, ze z miejsca stal sie najlepszym PG w jego druzynie.

A to już nie najlepiej świadczy właśnie o tej drużynie, a nie dobrze o Jacksonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedajesz to tanio , jak kupujesz to drogo

Takie prawa rynku, dlatego ja tylko kupuje jak ktos sprzedaje

I nie, nie robilem MBA na Stanfordzie

Jimmy i Saric to jedyna sensowna paczka jaka mozna zaproponowac za Hardena pod warunkiem tu i teraz

Inaczej tego nie widze i mysle ze zestaw Blake i Kemba to bylo naprawde sporo jak na ol skul trade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Ish jeszcze nie sprzedany? nikt się nie nabrał na blef? :>

Bo pensja za wysoka i ciezko go zmiescic?

 

Harden leży od 3 dni na blocku i go nikt nie kupił, to kto by się jakimś Ishem przejmował ;]

Nikt nie kupil bo odrzucasz wszystkie oferty i masz tak wydumane oczekiwania, ze paru GMow w lidze je moze spelnic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oferty które do tej pory dostałem były gorsze niż to co dostali za Duranta Jendras i za Cousinsa Gerard.

 

Więc nie wiem dlaczego miałbym przyjmować oferty gorsze za gracza lepszego niż ww. dwójka, moje oczekiwania nie mają tu nic do rzeczy. Prowadzę rozmowy z jednym GM który juz zdążył się przekonać, że można negocjować i mocno zejść z ceny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oferty które do tej pory dostałem były gorsze niż to co dostali za Duranta Jendras i za Cousinsa Gerard.

Moze ma to jakis zwiazek z tym, ze jest kontuzjowany?

 

Więc nie wiem dlaczego miałbym przyjmować oferty gorsze za gracza lepszego niż ww. dwójka, moje oczekiwania nie mają tu nic do rzeczy.

Z naszych rozmow sie przekonalem, ze sa jakby kluczowe do tego z kim mozesz w ogole negocjowac ;-)

Jak 3 GMow w lidze ma paczke, ktora Cie interesuje to spowalnia proces sprzedazy i raczej nie wyjdzie z tego licytacja.

Zwlaszcza jak 2 z nich woli zostawic ta paczke u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja to przecież plus dla potencjalnych kupujących, których szuka się zazwyczaj wśród tankujących. Lepiej nie mieć +800fp, niż je mieć.

To juz zalezy od sprzedawanej paczki... i to raczej za drobny uraz by mialo istotne znaczenie dla picku.

 

mi się o uszy obiło, że nie o pensję chodzi lecz o to, iż sprzedający chce coś więcej niż sam pick.

Pisalem o stronie kupujacej, a nie sprzedajacej ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.