Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Roger leci w dół (#pick).

 

Serio nie wiem na co Pe liczysz ale to będzie pick max. w okolicach 15-16, więc plankton :]

 

 

Indiana Pacers 38344263805_85579f_16sq.jpgRoland rolciusss@yahoo.com $80 2 12 2 Wed Jan 3 5:55pm CET

 

Pierwsze ostrzeżenie - na ławce regularnie grający, na aktywnych slotach regularnie niegrający. Ostatnie zmiany w składzie zrobione 3 stycznia. Slotów na minusie 131. Przydałaby się jakaś poprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście szukali kogoś nowego, to się piszę. Raczej pewniak... Bulek może zaopiniować.

 

W tej chwili lider keepera na sznurówce, brąz w zeszłym roku.  

Myślę, że nikt nie musi potwierdzać ;)

 

A tak btw, nie planujesz come-backu do FBX#2? Jest od daaaawna nieaktywny team. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekki dol, co wziac ? cos polecacie na ten smuteczek ?

Typowo polskie spojrzenie na sasiada, ktoremu gorzej idzie?

Moglbys byc w sytuacji <tu wstawic nick GMa w najgorszej, kto to?>.

 

Pierwsze ostrzeżenie - na ławce regularnie grający, na aktywnych slotach regularnie niegrający. Ostatnie zmiany w składzie zrobione 3 stycznia. Slotów na minusie 131. Przydałaby się jakaś poprawa.

To jakas nowosc, wczesniej chyba nie bylo ostrzezen? Cos to oznacza, ze np 3 i czerwona kartka?

 

Zamienilismy siekierke na kijek

Tu sie nie zgodze, na propsy odpowiada, a w tej formule trzymajac aktywnych na lawce tylko szkodzi swojemu miejscu.

 

No jestem otwarty, nawet od dziś.

O ile rowniez moge zaopiniowac to sie chyba pospieszyles bo wymiana GMa w trakcie sezonu to bylby jakis ewenement ;-)

A drugim bylby podany powod jako wystarczajacy.

 

Serio nie wiem na co Pe liczysz ale to będzie pick max. w okolicach 15-16, więc plankton :]

Wrzuci ktoś może kolejność draftu na tą chwilę?

Wersja szacunkowa w postaci statsy z wtorku, dodane 33 mecze dla wszystkich poza dobrymi graczami juz powaznie kontuzjowanymi, ktorym recznie i na oko wpisywalem wartosc [np Kawhi 28]:

Pick	Druzyna	Szacunkowe Punkty
20	MIL	25860
19	BOS	24702
18	LAC	23976
17	SAS	23890
16	SAC	23694
15	LAL	22962
14	PHI	22599
13	DEN	22321
12	NYK	21925
11	DAL	21912
10	CLE	21782
9	IND	21432
8	ORL	21400
7	PHO	20941
6	HOU	20475
5	SEA	20233
4	DET	20160
3	MIA	18634
2	CHI	16966
1	MEM	14989

Takze Roger mylisz sie, ze Twoj pick nie jest interesujacym tematem ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ostrzeżenie - na ławce regularnie grający, na aktywnych slotach regularnie niegrający. Ostatnie zmiany w składzie zrobione 3 stycznia. Slotów na minusie 131. Przydałaby się jakaś poprawa.

 

3 stycznia własśnie zacząłem nową pracę na 3 zmiany, a że w roto i dynasty jestem w dupie a ławkę u nas mam jaką mam to nie przejmowałem się tym, nie wiedziałem, że u nas trzeba wchodzić zawsze, zrobiłem wymiany w tym sezonie więc ciężko powiedzieć, że olewam grę, spoko będę od teraz wchodził częściej.

 

ps. ładnie się rzuciliście, przecież jestem na forum codziennie i akurat matek to dobrze wie, na przyszłość Roger weź wyślij najpierw pw bo następny razem shavlickowi hemoroidy eksplodujo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat matek to dobrze wie

Wiem, a zainteresowanie miejscem tak po prostu rzuciłem. 

 

Nic na siłę, powalczyć i tak bym nie powalczyłw tym sezonie (chodziło o to, żeby zespół na autopiocie nie leciał w razie czego), a wiLQ już mnie zaczął zniechęcać i tutaj. 

Nie odbieraj chociaż, że chcę zwinąć zespół.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.