Skocz do zawartości

Kobe


maredbor

Rekomendowane odpowiedzi

Artest i Ben :? w sumie śmiesznie jeśli starali się Lakers sprowadzić za Bryanta takich graczy jakich powinni się byli starać sprowadzić mu do pomocy.

 

Cała ta sytuacja to jedna wielka szopka, Lakers nie dostaną dobrych graczy za Bryanta bo ani on ani ta druga drużyna by na to nie poszła, więc zostanie im wzięcie byle czego albo poświęcenie Bynuma na pozyskanie JO i próba załagodzenia sytuacji, ja nie rozumiem w zasadzie dlaczego ktokolwiek by się zastanawiał nad oczywistym wyborem bo sprawa jest prosta albo Bryant, JO i Odom albo Bynum, Odom i byle co jakie dostaną za Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paxson: Kobe Deal Won't Ge Done

November 1, 2007 - 4:26 pm

Chicago Tribune -

Chicago general manager John Paxson put an end to more than a week of feverish speculation, declaring, "There's not a deal to be done" in the Kobe Bryant sweepstakes following Thursday's practice.

 

"It's time to put it to rest," Paxson said.

 

Paxson acknowledged having several conversations with the Lakers regarding Bryant but refused to divulge specifics. It's known that the Bulls engaged in multiple talks trying to engineer three-team trades, but nothing ever got close, Paxson said.

 

Paxson refused to say his team was distracted by the daily rumors regarding the incident, saying merely that the Bulls "played poorly" in Wednesday's season-opening loss the Nets.

 

Source: Deng Included In Kobe Proposals

November 1, 2007 - 1:08 pm

ESPN -

A source with knowledge of the trade talks said Luol Deng has been included in proposals swapped between the teams, but Kobe Bryant has continually threatened to veto almost any deal in which Deng would be included. Bryant wants to be sure that the team he joins has enough talent remaining to compete for the NBA title.

 

The source said talks between the teams had stagnated, though by no means were they dead. And while the difficulties involved in the deal -- making the salaries match, and trying to trade players onto 15-man rosters now that the preseason roster flexibility has elapsed -- continued to be formidable, the Bulls remained determined to pursue every avenue toward acquiring Bryant from the Lakers.

 

As ESPN.com reported on Saturday, the Lakers have asked for Deng, Thomas, guard Ben Gordon and rookie Joakim Noah as the core parts of any trade for Bryant.

 

Contrary to most reports, the Bulls remain ready and willing to deal Deng, the source said. But if they're going to include Deng in a deal, they will not part with more than one of the other three, said the source.

 

Even then, it is not clear that any trade involving Deng would be acceptable to Bryant, who is wielding the power of the NBA's only no-trade clause by threatening to veto certain deals.

 

"It's not just the Bulls and Lakers who have to be happy with this deal. Kobe does, too, and that's a major factor," the source said.

 

The Bulls, according to ESPN.com's source, are willing to offer an alternative package of Gordon, Noah and Thomas.

Robi się gorąco... :evil: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki bo ...... niejaki .....

TD...

 

 

SAN ANTONIO – The San Antonio Spurs announced today that forward Tim Duncan has signed a multi-year contract extension. Per club policy terms of the contract were not announced.

 

podpisał Extentionka za "tylko" 40.000.000 za 2 lata choc z wyliczeń księgowego wynikało że może dostać 54.000.000 za 2 lata gry...

niby nic ale pewien szczegół...

 

facet ewidentnie idzie na ręke SAS i sam w wywiadzie wskazał na fakt że te dodatkowe 6.000.000 za rok pomoże klubowi lepiej za parę lat obudowac go zawodnikami...

z jednej strony miły gest z drugiej jednak strony pewnie reważ za postawe fair klubu wzgledem niego...

prawdopodobnie w LAkers po prostu aż tak dobrej atmosfery nie było i nie zwalajcie wszystkiego na KB... ale cos mi się wydaje że takiego gestu KB jak wielu innych by nie mial.... mimo że w przeciwieństwie do niemedialnego Tima wielu może sobie dorobic w reklamach...

 

patrząc na spokojną politykę kadrową opartą na obudowaniu 3 liderów i podpisaniu ich do konca dekady tak sie zastanawiam czy KB chcialbym w SAS?

koszykarsko TAK ale zespołowo? nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko to, że mógł dostać 54mln wcale nie musiało oznaczać, że gdyby się przy nich upierał to by je dostał. Spurs mu wiele zawdzięczają, ale to jednocześnie jak wiadomo prawdopodobnie najmądrzej dzisiaj zarządzana drużyna Duncan wtedy będzie miał 35-36 lat i mimo wszystkiego co dla nich robił jakoś wątpię w to, że gdyby się upierał dostałby maxa.

 

KG od Celtics zdaje się extension też wziął sporo niższe niż mógłby teoretycznie dostać, w Lakers Shaq domagał się grubo ponad 30mln za sezon mimo, że jak widać teraz nawet te 20mln, które ma to za dużo. Płacenie takiej ogromnej kasy graczom będącym w okolicach 35 lat to zwykła głupota i mam nadzieję, że i Lakers i Kobe jak przyjdzie czas dogadają się w sprawie podobnego wynagrodzenia bo każdy gracz w tym wieku jak dobry by nie był potrzebuje już sporej pomocy partnerów, której zdobycie nie jest możliwe jeżeli on domaga się absurdalnych zarobków zwłaszcza, że większość z nich jak Duncan, Shaq, KG czy Kobe była odpowiednio wynagradzana w latach swojej świetności więc w odróżnieniu od takie Bena Wallace'a nie mogą oni powiedzieć, że coś im się należy bo kiedyś grali za mniej niż mieć powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG od Celtics zdaje się extension też wziął sporo niższe niż mógłby teoretycznie dostać,

zgoda 17,19,21 baniek$$$$ ale ja bym go do TD nie porównywał

 

w Lakers Shaq domagał się grubo ponad 30mln za sezon mimo, że jak widać teraz nawet te 20mln,

szczegolnie jak się wspomni rok 2010 i nadal 20 baniek i nadal 4 lata więcej niż Duncan

 

że i Lakers i Kobe jak przyjdzie czas dogadają się w sprawie podobnego wynagrodzenia

tu właśnie mam wątpliwości ale jak wspomniałem nie czepiam się Kobiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG od Celtics zdaje się extension też wziął sporo niższe niż mógłby teoretycznie dostać,

zgoda 17,19,21 baniek$$$$ ale ja bym go do TD nie porównywał

 

a dlaczego :?:

KG spędził całą karierę w gównianej organizacji, miał GM, który popełniał błąd za błędem, trenera nie mającego pojęcia jak się wygrywa w PO co potwierdził później w Pistons albo takich, którzy byli jeszcze gorsi. Pod względem umiejętności, czy bycia liderem też Timowi nie ustępuje, ale brakuje sukcesów zespołowych zobaczymy może teraz kiedy trafił do drużyny, w której ma stworzone warunki do wygrywania również jako ktoś prowadzący zespół do tytułu będzie mógł się wykazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

270 Detroit -

According to radio station 1270 AM in Detroit, the Lakers and Pistons came to an agreement to trade Bryant to the Pistons.

 

However, Bryant used his no-trade clause to veto the trade.

 

The report claims the deal was completed late Tuesday night.

 

Detroit would have sent Tayshaun Prince, Rip Hamilton, Amir Johnson and a first round pick to the Laker

Kobe Tłokiem, dobrze się nie zgodził na ten trejd bo bez Taya, kto by grał w Detroit na SF Dupree. Więc widać, że Bussowie nie chcą Bryanta na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe Tłokiem, dobrze się nie zgodził na ten trejd bo bez Taya, kto by grał w Detroit na SF Dupree. Więc widać, że Bussowie nie chcą Bryanta na dłużej.

jakoś nie za bardzo wierzę w to, że Lakers chcieli na to pójść. Kompletnie bez sensu jak oddają Bryanta zaczynają przebudowę, chcieliby za niego albo kończące się kontrakty i jakąś zdolną młodzież albo jakąś dużą gwiazdę mogącą zapełniać im trybuny a wzięliby kończącego w tym sezonie 30 lat Hamiltona i 28-letniego Prince'a :?

 

a przy okazji jak już ten temat został wznowiony parę meczów Lakers zagrali Kobe rozgrywa świetny sezon, pod względem defensywy najlepszy od jakiś 5 lat czyli tak jak podejrzewałem preseason to był tylko preseason i żadne urazy wyimaginowane, czy nie dawanie z siebie wszystkiego miejsca nie mają nieprawdaż Joseph ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh jak przeczytałem tytuł artykułu na realgm "Lakers And Pistons Agreed To Kobe Trade" to moją pierwszą myślą było to, że dostanę zawału, a drugą, że Buss i Mitch znowuy pokazali jakimi są tempakami :P I jak przeczytałem dalszą część to tak jak bym się na nowo narodził :P

 

Dobrze, że Kobe to zawetował, bo Lakersi dostaliby nie zafajny pakiecik. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji jak już ten temat został wznowiony parę meczów Lakers zagrali Kobe rozgrywa świetny sezon, pod względem defensywy najlepszy od jakiś 5 lat czyli tak jak podejrzewałem preseason to był tylko preseason i żadne urazy wyimaginowane, czy nie dawanie z siebie wszystkiego miejsca nie mają nieprawdaż Joseph ? 8)

No niech Ci będzie ze miałes w tej jednej sprawie rację.

 

W sumie ta wymiana jakas taka dziwna by była. Ok, LAL praktycznie w każdej sytuacji, w tradzie z praktycznie każda ekipa traca (no chyba, ze Cavs wysłaliby LBJa, czy Magic Howarda lub celts garnka. Ale taki parkiet jaki miałby pojsc z Detroit to by była kpina. Ja rozumiem, ze za gracza tego kalibru co KB nie dostaje się równowartosci, ale sorry- shooter i naprawde niezły SF za KB :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.